bugün

Survivor 2016 yarismacisi.
semih e laf atılıyor diyebilen yegane yarışmacı. adada dışlanırım diye bunu diyemeyen sekiz karakter fakiri kişi var ama gizem kerimoğlu gerçekten anamur muzu gibi çok tatlı bir hanfendi. kendisini semihçiler destekleyecektir.
Serenay Sarıkaya'ya benzettiğim yarışmacı.
serenay sarıkaya'nın kayıp ikizi.
(bkz: Kerimoğlu zeybeği)

Acaba oynamışlığı var mıdır diye düşündüren biri.
kim olduğunu bilmiyordum survivor'un kuklalarındanmış.

ünlü olmak için medya maymunluğu yapabilen insan ne kadar hakkaniyetli olabilir ki?
canım benim ya oyun alamadı gene ama çok güzel olduğu için bütün güzel kızlarda olduğu burda da hatasını görmezden gelicez.
Serenay sarıkaya ve duygu özaslan karışımı yarışmacıdır. Çok itici geliyor bana.
Gönüllüler takımında belkide survıvora yakışan tek kız.
Yağmur yağıyor diye ağlıyorlar ya var mı böyle bir şey.
hastasıyız , dokunulmazlığı da alacak.

edit: ulan o resimde nasıl fark ettiniz cin gibi adamsınız hahaha.
Bu günkü oyunda dokunulmazlığı alan kişidir.
görsel
Semih sms 1. Gizem k. Dokunulmaz. Süper bişey oldu. Salak sürüsü şimdi korkudan titremeye başladı. bu gafiller Inşallah semihi yazarlar da sms 1. Olacak olan semih derslerini verir.
8 kişiye karşı 1 kişinin yanında duruyorsa adamın dibidir. Semih'i pek sevmem ama bu arkadaş semih ile ekipse ikisinin de elenmemesini isterim.
çok tatlı bir insan. semihle arası bu kadar iyi değilken de seviyordum. nedense böyle haksızlığa gelemeyen ama içine atan , boş lafa ve samimiyetsizliğe gelemeyen bi kız.

ama konu şu. mesela bu kız semihle arkadaş ama onunla aynı ayarda arkadaş olmak istiyor ama olmaz. semih varsa yanında her zaman mürettebat olursun , kaptan semihtir.

semih : bunların heeepsi adadan teeek tek gidecek.
gizem araya giriyor beraber göndercez diyor. umut dolu bakış atıyor ama transa geçmiş semih geceden kurduğu replikleri verip veriştirirken gizeme cevap bile vermiyor dsfgafg. hem de nasıl gideceeeek. haa bana farketmez o gitmiş bu gitmişş. hepsini yollayacağızzz...

sonra gizem başı öne eğiyor , kuzu kuzu dinliyor. belki de içten içe daha çok bağlanıyor güçlü ada partnerine. dominikte gün batıyor... gizem yaver gibi reisin arkasında.. semih yarın nasıl azarlasam diye yeni replikler düşlüyor...gizem düşünmüyor , hazır alıyor.
instagramında kaybolduğum , güzelliğin tanımını yeniden yapan tanrıça.
Gönüllüler takımında en Sevdiğim yarışmacı.
Diğerleri gibi karaktersiz değil.
güzel kadın. nihal denen yapmacık ve ezik figüranın haddini bildirmesini dilerim. yalnız semih'e çok yaklaşmasın, semih onu da görmez.
Biraz Apaçi bir hanımefendidir.

GoP çocuğu yiminidirim.
ne bilim sağlam karakterli bir kız sanki bence yani.
Binlerce yürek tek bir soru : " Gizem Kerimoğlu neyine güveniyor amk? "
semih reyiz e aşık sanki ya ahahds bakışlar ele veriyor.

semih e içli içli bakıyor , aileden gelen mektupları okuma ödülünü kazandılar semih üç puan aldı falan. gizem yanında elini omzuna atıyor semih in , gözlerine bakıyor , annene de selamlar falan diyor.

semih reyiz ise üçte üç attım , biliyosun atmayı severim falan sdfg. lan bi dön kıza sarıl amk ya hahaha.
First lady.
Reisin kankası.
Gördüğüm en itici kızlardan biri. Cidden hem duygu özaslana hem de serenay sarıkayaya benzemesi onu sevememem için yeterli bir sebep.
Nihal denen züppeye nazaran takıma daha fazla faydası olan survivor yarışmacısıdır.

Edit: hilal değil nihal'miş, onu düzelttim.
ütü masasına benzeyen bir suratı olan yarışmacı.
güncel Önemli Başlıklar