bugün

entry'ler (88)

ilk buluşmada deli raporunu gösteren kız

Dürüst kızdır, daha sonra birbirlerine alistiklarin da oglanin haberi olsa belki daha kötü olmasin diye en bastan durumu çözen kiz.

kadın dediğin evde oturur

Bir insan ancak bu kadar CAHiL, bu kadar YOBAZ, bu kadar GERiZEKALI olabilir, ulan ŞEREFSiZ, OROSPU sen kimseyi kendine köle yapamazsın, sen her yeri gez dolaş aldat karını, sonra kadin evde otursun dersin, ALLAH SENiN BELANI VERSiN.

hakimlerde muhakkak bulunması gerekli vasıflar

ADALET. .

yalnızlık bir insan olsaydı ona söylenecekler

bak abicim bi siktir git yanından, gelme yahuu, yeter amına koyım, yanaşma yanıma, bak hala geliyo sürtük.

uzun saçın yakıştığı erkekler

Kesinlikle Barış Akarsu , nur içinde yat güzel adam.

sigara içtiği için yumruklanan lcw çalışanı

Onu bunu geçtim, o kız orada can çekişiyo sen öyle mal mal bakıyosun, sizi de Allah a havale ediyorum.

sigara içtiği için yumruklanan lcw çalışanı

izlerken içim gitti be, kız hareket edemedi. islam hoşgörü dinidir. Senin kimseye vurmaya hakkın yok. Nefsine sahip çık, çıkamıyosan rica et bı şey yap, elin kırılsın orospu çocuğu pezevenk.

intihar

o psikolojide olmadan asla anlayamazsınız intihar etmiş olan insanların.

28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması

Bi kemer için dakikalarca orda tutan güvenliklerini, nasil bombayi farketmez, noluyo lan.

28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması

Allah tüm bunlara sebep olan herkesin BELASINI VERSiN.

bomba patladı o zaman suçlu akpdir düşüncesi

Başka kimin suçu olacaktı, ülkeyi yöneten onlar, onlar izin vermeseydi olmazdi.

yunus günçe

sörvayvırdaki en güzel en adam .

yanında olsa ne yapardın

Kahve yaptırırdım, üseniyoruumm.

yeşilçam ın en güzel kadını

Gülşen Bubikoğlu.

ne mutlu türküm diyene

NE MUTLU TÜRKÜM DiYENE .

zall evladınız olsa ne yapardınız sorunsalı

sevmezdim.

euro 2016 daki en güzel milli takım forması

bizim formamiz kesinlikle.

çirkin kızlara tavsiyeler

(Güzel ya da çirkin , erkek ya da kadın değil herkes için gecerli) Kendinizi geliştirin daha çok okuyun daha çok dil öğrenin, ama Maalesef ki insanoğlu dış görünüşe çok önem veriyor. Fakat tavsiyem güzel olmak için makyaja abanmayın. Kim yaparsa yapsın hoş durmaz. Sadece kusurları kapatmak için doğal makyaj tercih edin. Ayrica temiz olun. Elinize ayaginiza yüzünüze bakim yapin, saclariniz, cildiniz, nefesiniz daima temiz koksun. Sade giyinin, Saçlarinizi farklı şekillere sokun. Kibar durun, dik yürüyün, sempatik olun, küfür etmeyin. o zaman inanin sizden güzeli yok.

metrobüse binen erkeklerin keko olması

Buna katilmiyorum iste. Bir erkek kadina yer vermek zorunda değil. Bir kadin da bir erkeğe yer vermek zorunda değildir.Hamile, sakat,gazi, çocuklu (kadin ya da erkek), ya da yasliysa yer verilebilir. Kadın ve erkek eşittir.

bir kadının aldatılmayı hak ettiği anlar

Öyle bi an yoktur

illa başka birini istiyorsan insan gibi ayrıl, kimle birlikte olcaksan ol.