bugün

entry'ler (118)

kasık ağrısı

apandisit ağrısı ile karıştırılır.

bir araya gelen 2 çinli ne yapar

(bkz: çan çin çon)

üzerine çikolata boca edilen biscolata erkeği

duşa girmesi gereken erkek.

audi a3 sedan

2013'ün son çeyreğinde satışa sunulması beklenen Audi'nin iddialı modeli. Özellikle Türkiye, Rusya, Çin ve Brezilya gibi gelişmekte olan ülkeler de tutulması muhtemel lüks orta sınıf araç. A3 Hatchback satışlarını geçmesi de beklenmekte.

koca şapkalı kuzey kore askerleri

Savaşta karşımda görsem gülmekten savaşamam. O derece büyük ve komik. Bir o kadar da dengesiz duran şapkalar'dır.

Not : Rütbeniz ne kadar yüksekse şapkanız o kadar büyük oluyormuşmuş..

uludağ kebapçısı

Bir Ankara klasiği'dir. Çocukluğumuz da -80'li yıllar- ailecek pazar öğleden sonraları gidilen ve siparişten sonra yaklaşık 45 dakika beklenen efsane kabapçı. içeriye girer girmez duyulan kesif tereyağı kokusu sizi iştahlandırmaya yeter. Halihazırda Ulus, Armada, Panora, GOP ve Panora da şubeleri bulunmakta. Bana sorarsanız ilk günkü kalite bozulmadı.

joffrey baratheon

Dövülesi bebe.

kuzey kore nin psikopata bağlaması

Vakıa'dır. Hatta bugün Güney Kore ile savaş durumunda olduklarını açıkladı.

uzaya çıkan ilk türk ün yapacağı ilk şey

Arsa fiyatlarını araştırmak olacaktır.

kayseri

Nerelisin sorusuna "Övünmek gibi olmasın ama Kayseriliyim" diye verilen cevap ne Güzel'dir. Ne gurur verici'dir.

kiranı bile bu maça bas diyen gaz arkadaş

Kişiyi felakete götürür. Maç sonucu hüsran olunca da ortadan sıvışacak kişidir aynı zamanda.

camilere harcanan her kuruş vergimi haram ediyorum

Bu başlığı açan kişi cenazesi olduğu zaman ölüsünün namazını nasıl kıldıracağını ve nasıl defin işleminin yapılacağını düşünmeden konuşmuş kişidir. Klavye başında erkeklik kolay.

dedirtir diye tanım yapan mal yazar

Cezası iki günlük çaylaklık olan hata.

belarusun vizeyi kaldırması

Tarihi hata'dır. Rusya, Ukrayna derken Belarus da Türkiye ile karşılıklı vize uygulamasına son verdiğini açıklamıştır. Yakında nüfus patlaması yaşarlar.

devlet bahçeli

2009 rakamından 40'a başarıyla ve kısa sürede ulaşarak Nobel Matematik ödülünü hak etmiş siyasetçimizdir.

zenginlerin az çocuk yapmasının nedeni

Düşünerek hareket etmelerinin bir sonucudur.

üniversitelerdeki flört rezaleti

Karma eğitim sisteminin doğal sonucudur.

namaz kılmayan müslüman

Dininin direği eksik olan müslüman'dır. Allah her isteyene kolaylaştırsın.

doğuş oto çankaya

Ankara Konya yolu üzerinde bulunan Doğuş Oto. Volkswagen, Audi ve Porchse satar. içerisi Migros kadar kalabalık olduğundan kimse kimseyle ilgilenmez. Buna rağmen deli gibi araba satar. insanlar hem azar yer hem de para öderler. Bana enteresan geliyor şahsen.

(bkz: Alırsan Ekime kadar almazsan sikime)

yavuz sultan selim

Kendisine vezir dayanmayan Osmanlı padişahı.