bugün

entry'ler (56)

samsung galaxy s3

Samsung markasının, andiroit işletim sistemli ürettiği dokunmatik ekranlı bir telefon.

gelir düzeyi yüksek olmanın sıkıntıları

Gelir düzeyiniz yüksek ise, devlete herkezden fazla vergi ödersiniz.

eski sevgiliye atılan mesaj

Eski sevgiliye atılan mesajı, diğer mesajlardan ayıran özellikler, genellikle son bir şans, yalvarma duygusu, özür dileme gibi mesajlardır.

kış vakti özlenen şeyler

Kaldırıma ya da parka oturularak, 2.5 l kola, 1 tl lik çekirdek eşliğinde edilen sohbetler.

messi li ve kobe li turkish airlines reklamı

Çok sahtekar bir reklam filmi olmuş, aslında kobe ile messi aynı uçağa hiç binmemiş kobe istanbulda, messi de ispanyadamı neydi tam hatırlamıyorum kobenin çoğu top hareketlerini duplörü yapmış, yani 2 yıldızda aslında ayrı ayrı ülkelerde ayrı ayrı uçaklarda çekim yapmış daha sonrada montaj ile bugünkü televizyonlarda yayınlanan reklam ortaya çıkmış.

black

Black denınce aklıma tek gelen şeylerden biri siyah/ kara.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

Film tavsiyeleri

1 V For Vendetta
2 New Yorkta Beş Minare
3 Dabbe Bir Cin Vakası
4 Milyoner
5 Jackass 3. 5
6 Takers
7 Killer Elite

Bu filmlerin hepsini izlemeye çalısın, her biri de çok farklı farklı filmler, içlerinde korku, aksiyon, komedi gibi çeşitli filmler var. Hepsinide izlemenizi tavsiye ederim.

kuyu

Yapası odaya benzeyen içine su biriktirilen ve daha sonra o suyu içinden çekmek için yarayan bir eser.

matematik

Genellikle ve sürekli sayılarla çelişkili olan, hiçbir liselinin anlamadığı, liseliyi geç hiçbir ögrencinin anlamadığı veya yapamadığı bir derstir.

2014 ten beklentiler

Dünya kupasına iddaa oynamak ve Pes 2014' ün çıkması.

fetih 1453

18.200.000$' lık bütçesiyle en pahalı türk filmi özelliğine sahip ve Fatih Sultan Mehmet' in Ístanbul Fethini canlandıran ve anlatan film.

aşk acısı çekenlere tavsiyeler

Aşk acısı kadar boktan bir şey yoktur, boşverin aşk acısını siz hiç ayak serçe parmanızı hızla koşarken sehbaya çarptınız mı.

facebookta boyuna oyun isteği gönderen dallama

O dallamayı alıcaksın, güzelce bir seveceksin sonra, iyice bir sıvazlıyıp rahatlıtacaksın, en iyi bildiğin bir çin işkencesini uyguluyacaksın bak bakıyım bir daha oyun isteği gönderebiliyormu, bırak oyun isteğini facebook a girebiliyormu.

tiroid hormonu

Tiroid Hormonu denince aklıma ilk gelen şey biyoloji dersi, bu derslede alakası var mı yok mu onuda bilmiyorum.

modern çağ insanının en büyük sorunu

Çağın en büyük sorunudur, karşı cinsten arkadaş (sevgili) bulamamak.

baba ben bu gece erkek arkadaşımda kalacağım

- Tamama kızım
- Hanım sende marangozcuda kal
- Benıde sucu s*ksin.

ot gibi yaşamak

Beni anlatan bir kelime, sabah kalk okula git, okuldan çık eve gel, yemek ye televızyon ızle, yat. Sabah kalk okula git, okuldan çık eve gel, yemek ya telefizyon ızle, yat. Hep aynı devam ediyor.

yılbaşında yapılacak şeyler

Tombala oynamak, sayısal loto dan cıkıcak buyk ıkramıyeyı beklemek son 10 sanıye kala ısıkları sondurup, 10 dan gerıye saymak tam 0 dedıklerınde ısıgı acmak ve yenı yılı kutlamak.

kopya çekerken hocaya yakalanmak

Yakalanan ogrencıye yapılması gereken tek şey dir, sıfır vermek.

bir oduncunun günlüğü

Evet beyler ben bir oduncuyum, her günüm farklı gecer, sabah erkenden kalkarım, güzel bir kahvaltıdan sonra dışarıya ıyıce bır bakarım, sonra ekıpmanlarımı toplayıp evden cıkarım benım bır tane hacı murat var 92 senesınde almıstım halada aldıgım gundekı gıbı temız dır, neyse asıl konuya gelelım, arabaya bınerım yarım saatım arabayı calıstırmakla gecer arabayı calıstırdıktan sonra ormanın ıcıne dalarım bakarım etrafımı guzel bır agac gorursem keserım ve ıslemek ıcın eve gotururum. Evde ısledıkten sonra parcalara ayırarak satarım. Her gunum boyle gecmektedır bızde tatıl olmaz yaz, kıs calısırız.