bugün

Hoş bulduk, erkeğim.
Bir virgül ile değişen anlamlar...
Hoş gelmiş orası ayrı da, Virgülü görmeyen olursa sıkıntı yaşar.
okuması yoran bir kullanıcı adı seçmiş yazar.
okuması yoran bir kullanıcı adı seçmiş yazar.
Arkadaşlar gibicibicis neşeli günler filminde şener şenin kahvede sattığı traj bıçağının yanında hediye olarak verdiği kremdir.

iki dakikalık sahnenin linkini aşağıya bırakıyorum.
https://youtu.be/ulncsMqlDQY
futbol hakkında yazdıklarını sevmediğim ve futbolun derinliğini anlayamadığını üzülerek fark ettiğim için donuza eklemekten büyük mutluluk duyacağım yazar. kendisini donuza eklerken sözlüğe donuz butonunu kazandıran moonlight sonata' ya teşekkür eder, değerli yazarımızı artık okumayacak ve bundan memnun olsam da, bir olguyu sevmese de ona ve onu sevenlere- yasalara uygun olduğu sürece- saygı duymasını rica eder ve köşeme çekilirim. mutlu ama uzak olsun.
Bir aylık çaylaklık cezası bitmiş olan yazar.

Özlemişim. içimde tahliye sonrası mahallesine dönen bir kader mahkumunun hüznü var.

Evet lütfen artık hiçbirinizle kavga etmeyelim. Ben kendi halimde bir yazarım. Kimseye karışmam bana karışılırsa da arada çileden çıkabilirim.

Hepinizi selamlıyorum. Sözlüğün emekçi yuzırları.
Potansiyel tehlikeli yazar olup tepesi atarsa bi insanın yürek ciğer böbrek dalak yarak gibi sakatatlarını yerinden söküp köpeklere atabilir..
Naptın ağabey. Nasıl bir izlenim vermişim. Allah iyiliğini versin.
tanımam etmem terbiyesizlik yaptı mesaj atmasını engelledim, entrylerini de göremiyormuşum. anladım. başka yazarı aracı yapmış girdiği entryi göstermeye çalışıyor ne üzücü.
kendisinin bildiği yüce sözlük sırlarına eremediğim için de cahil olduğumu düşünüyormuş. bu olağanüstü iğnelemeyi yapabildiğin için seni tebrik ediyorum. daha ne yapayım? bı ra vo.
Cehaletini nasıl da güzelliyor.

Bir de cehaletin verdiği özgüvenle kaçmış diyor hahah

Hadi ikile.
Bir de kuyrukçularına eksiletiyor beni.

Hiç mi karı görmediniz lan hıyar ağalar.
Açık artı oylar için saol.
Açık oylar için teşekkürler.
görsel
hem sosyalist hem islamcı?
sağlam delikanlıdır. ayrıca sana ne avukat mısın dava mı açacaksın hayırdır..
değerli bir yazar, entrysi bol olsun.
Kadir mısıroğlu'nu sevmeseydi keşke.

(bkz: Türkiye nin kurtuluşu islami komünizm dedir)
muhterem moderasyon.
bu müptezeli postalamanız için daha ne yazması gerekiyor?

not: muhterem moderasyon. bu arıza özel saksı yetiştirmenizse söyleyin bilelim.
Sözlükte cihad yapan yazar kardeş. Din düşmanlarına karşı savaşmasıyla bilinir.
isim yapmaya çalışan liseli bebe.
yetkisi olsa her yazarı bir şeyler yapan yazardır.
yetkisi olsa bizi ne yapar acaba? diye sordurur insana.
Acaba benim hakkımda ne düşünüyor diye merak ettiğim yazar.
acaba benim hakkımda ne düşünüyor merak ediyorum. eskiden bı nick kardeşliğimiz vardı ben hesap silince o mevzu da yok oldu. ewed