Hidra lakabı ile tanınan rapçi fatih uslunun sevdiğim bir parçası.

Alıntı:

Çocukluğum dualarla çizilmiş bi' resim gibi
Çalışmaktan başka bi' çarem de yoktu esir gibi
Edebiyatta nesir değil
Matematikte kesir gibi, bölünüyorken
yazmak istiyordum Aziz Nesin gibi...
5. sezon biraz fıs değil mi bir tek bana mı öyle geliyor. bekle bekle bekle bekle ve sonuç, yılmazın ayağıyla sinek yakalaması.
5. sezonun 3. bölümü yine fabrika ayarlarına döndürmüştür.

--spoiler--

şako boshphorus hepisinizin anasını siksin arkadaşlar

--spoiler--

--spoiler--

450.000 TL dedi. ama arada birbirimizi patlatacakmışız.

--spoiler--

--spoiler--

siktir git lan toplantıdan amına kodumun keli seni

--spoiler--
son bölümün son sahnesinde yılmaz bilerek mi yaptı o yanlış değerlendirmeyi anlamadım. ilkkan'nın başka birisi olma ihtimalini, 450 bin TL maaşı, ara ara patronuna blowjob yapmanın karşılığında alma fırsatını teperek, başka birisi olma fırsatını elinin tersiyle ittiğini söyleyerek. aslında tam aksine illkan bu parayı istemediği birşeyi yapmamak adına redderek tam olarak başka biri olarak ayrılmıştı geceden.
Gidenin gidişiyle kalanın duruşu bağdaşmazmış. Ah be yılmaz’ım değmez bi günde hamile kalan bir kadın için aşk acısı çekmeye…

Bu gece de sana yakıyorum.
yeni sezon gelse de izlesek. turknet de var. merakla bekliyoruz.
ben senin gözlerinin içine bakıyorum ve göt deliğini görüyorum kardeşim...

yılmaz bazen düşünce yapım aynaya bakıyormuş gibi hissettiriyor bana.
mevcut türlerden farklı ve alışılmışın dışında bir yapı olduğunu düşünüyorum, hatta bazen mimikleriniz değil düşünceleriniz gülümseyebilir.
kimsenin hiçbir şey bilmediği yerde bir insan her şeyi bilebilir."

antik feylesoflara taş çıkarır bu dizi.
Bi bana mı komik gelmiyor dediğim exxen dizisi.
4 bölüm izledim ilk bölüm komikti baya ama sonraki 3-4 bölüm dayanamadım kapattım.
Eleman eksiği var.
Sabahtan beri ebem sikildi kusura bakmayın.

Ahahahahahahahahahahaha...
https://youtube.com/shorts/v_AcsftCxMg?feature=share

Ulan ersoy hshshs.
https://www.instagram.com...mi/?igshid=NjIwNzIyMDk2Mg==

Ben de hoş bir adamım da neyse hshshs.

Bu gece yılmaz için içiyore..
"Ceylin düzgün konuş. Kimse benim dostlarımı s*kemez."

hshsh Ya şu ilkkan ve ersoy gibi arkadaşımın olmasını çok isterdim..
bu dizinin gerçekten antidepresan etkisi var. izlerken tedavi ediyor.
“Ya ben s.k satarım sorun değil”

Ulan feyyaz, yine güldürdün. Sonraki rakıda bunu doğrudan sana söyleteceğim.
4. sezonu muhteşem başladı...

ilk 2 bölüm harikaydı. hele ki 2. bölüm tam 3 defa izledim yine de doyamadım...

2. bölüm'den harika bir tirad;
"sen sik satan bir köpeksin...

video;
https://streamable.com/ld30jp
4. Sezon gelmiştir.

“Olum yanlış yaptın işte çok övdün hemen ara ana, avrad söv dengelensin.”
Gibi dizi
-Nasıl dizi
-dizi gibi işte~
sezon dört bölüm birin sonundaki epik müzik harika. bağlam olarak da harika. aslında saçma sapan bikaç absürd olay yaşandıktan sonra bölümün böylesi devasa, büyük duygular uyandıran bi müzikle bitmesi ilk bakışta dizi'nin absürdlükler silsilesinin bi parçası gibi duruyor, bu haliyle bile gayet iyi bi cuk oturma hissi oturuyor.

ama esasında, bölümü dikkatli izlemişseniz fark ediyorsunuz ki müzik oraya absürd olsun diye konmamış, müzik gayet ciddi. bölüm boyunca insanın vuruşup kazanıp kazanabileceği en büyük savaşını izliyorsunuz, iradesiyle olanı. ve öyle ya da böyle yılmaz eşliğinde ekip bu savaştan pirus zaferiyle ayrılıyor. ilkkan'ın üstüne sarılı battaniye, ağır aksak birbirine tutuna tutuna yürümeleri falan, aslında en büyük savaşın yorgunluğu.

bölüm boyunca insanın kendi iradesiyle olan en büyük savaşı aslında son derece hassasiyetle ve boynu bükük bi mağrurlukla, olabileceği en ciddi haliyle anlatılıyor aslında. yılmaz'ın; "ben yılgınlığım, kızgınlığım ve belki de en derinlere sakladığım kötülüğümü harlı ateşlerde eritip, iradeye çevirdim. sende de o iradeyi eğip bükecek güüç, yok... anladın mı?" cümlesini duvara falan asmak lazım konunun ilgilileri açısından. bu konuya bundan daha net bi cevap, daha eğilip bükülemez bi çözüm görmemiştim.

bu kafadaki insanlar için konu böyledir, kapanmıştır. çatışmalar yaşanmış, kanlar dökülmüş, ayranlar dökülmüş ve götler sikilmiştir. bedeller hiç de bila bedel oldukları söylenemeyecek şekilde ödenmiştir. şanssız bi şekilde, sırf yaradılış gereği diğerlerinden daha az miyop olduğu için görebildiği en ufak çirkinlikleri eritip eritip iradeye çevirmek zorunda kalmış olan insanlarla yapabileceğiniz iki şey var; onları kabullenmek, sizi kabullenişlerine saygı göstermek... eğip bükmeye hiç yer ya da imkan olmayan topraklardasınız. hoşgeldiniz, esasınızda bilmediğiniz bi yerde ve kayıpsınız.
4. sezon 1. bölümüyle "instagram neden kullanmıyorsun" sorusuna kallavi bi cevap vermişlerdir.

niye instagram kullanmıyorsun diye soranlara "gibi'nin dördüncü sezon birinci bölümünü izledin mi? diyicem. izlemediyse ya da izleyip konuyla alakasını kafasında oluşturamadıysa da muhabbeti orada keseceğim.
4. sezon ilk bölüm yayınlandı. şimdiye kadar izlediğim bölümler arasında dokunma gücü olarak en iyisiydi. yine çok distopik bir şekilde anlatımıyla beğenimi kazandı. ancak bir taraftan yukarıya oynarken komedi pasını da yavaş yavaş kaybettiği de bir gerçek...
Yeni sezonun ilk bölümü dün yayınlandı. Çok güzeldi. Çok güzel işlenmiş. Boş övgülere ne kadar sağlam iradeli bir karakter koymamız gerektiğini Türkiye için de bunun geçerli olduğunu çok güzel işlemişler. Ellerine sağlık.
benzetme edadı.
lan oğlum evi neden değiştiriyorsunuz.
ne şahane 70 ler ambiyansı vardı.
içi dolu espriler var keyifle izliyorsunuz ben 1 bölüm izledim gerisini boş zamanımda izleyeceğim.