1. 1.
  çok kısa bir süre sonra başlayacak mitinglerdir.
  1 ... arjen robben
 2. 2.
  ulan adam attıkça atıyor.Acaba daha neler zırvalayacak.akp gidip genç parti gelecekse bu devletin başına yazıklar olsun dedirtecek cinsten garip mitingler
  -1 ... berbay
 3. 3.
  bence bu sene; önce grup 84 çıkacak. arkasından ismail yk süper bir şov yapacak. sonra genç partinin genç lideri, süper insan cem uzan yarım saatlik bir konuşma yapacak(isteyenler bu arada tıkınma-sıçma gibi işlemleri yapabilirler) ve son olarak da gecenin bombası lerzan mutlu sahne alacaktır.
  1 -1 ... arjen robben
 4. 4.
  bedava bira ve çerez olsa daha bi ilgi çekecek mitinglerdir. yer olarak da hezarfen havaalanı müsayit.
  ... arjen robben
 5. 5.
  bu mitinglerde cem uzan'dan şarkı beklemek iğrençtir.
  ... arjen robben
 6. 6.
  star tv'nin el değiştirmesiyle sky türk'ün potansiyel canlı yayın organizasyonu.
  ... arjen robben
 7. 7.
  yurdum insanı ile halk kahramanının buluşma noktalarıdır. milyonlarca vatandaş, cem uzan'a dokunabilmek, o mübarek yüzünü daha yakından görmek için bu alanlarda toplanacaktır.
  1 -1 ... arjen robben
 8. 8.
  cem uzanın elinde parası kalmadığını düşünecek olursak bu seferkilerde konser ve yemek olayı olmayacaktır. ayrıca artık yayınlatacak bir kanalı da mevcut olmadığı için belki de kimsenin haberi olmayacak.
  ... palta
 9. 9.
  aramızda cem uzan'ın devlet tarafından el konulan şirketlerinin, buzdağının görünen kısmı olduğunu bilmeyen arkadaşlar olsa dahi bu mitinglere gitmek, genç parti bayrağı sallamak gurur duyulası olaydır.
  -1 ... arjen robben
 10. 10.
  babası diplomat olan bir arkadaşımın dediğine göre bu mitinglerde cem uzan'ın sorduğu sorulara en yüksek seste cevap veren 50 vatandaşın devlet memurluğu garantiymiş(genç parti hükumetinde).
  -1 ... arjen robben