--spoiler--
Sevgili internet kullanıcısı!
Bir süre önce online araştırma şirketi Gemius ve pazar araştırma şirketi Ipsos KMG’nin IAB Türkiye adına yürüttüğü Internet Audience Measurement (internet Ölçümleme Araştırması) çalışması dahilinde bir anket doldurmuştunuz. Şimdi Gemius ve Ipsos KMG, sizi ülke çapındaki internet kullanım alışkanlıklarını belirleyecek olan internet panelimize katılmanız için davet ediyor.

Çalışmamızın bu bölümüne katılabilmek için bilgisayarınıza girdiğiniz siteleri kaydeden küçük bir program kurmanız gerekmektedir.

Bu bilgiler interneti nasıl kullandığınız hakkında bize bilgi sağlayacak olsa da çalışmanın raporlarında doğrudan kullanılmayacaktır. internet kullanım alışkanlığı bilgileriniz sadece anonim istatistikî bilgiler olarak kullanılacaktır. (Örneğin; “15–24 arası kadınların ne kadarı belirli bir web sitesini ziyaret etti”)

Programı kurmanız bu çalışmaya katılmaya gönüllü olduğunuzun göstergesi olarak kabul edilecektir. Eğer kararınızı değiştirirseniz üyeliğinizi iptal etme seçeneğiniz her zaman bulunmaktadır. Bunun için söz konusu programı bilgisayarınızdan kaldırmanız yeterlidir.

Çalışmamıza katılmak istiyor musunuz?
--spoiler--

dh ve uludağ sözlükten popup korumasından sıyrılarak karşınıza çıkar ve sana bir anket doldurturlar daha sonra bir program kurmanı isterler ha bedava istemezler tabi sen kur programı sana hediye vercez derler kurmadınmı paso spam mail atan bir kuruluştur kendileri paso içimden sevgilerimi belirtiyorum kurucularına.
yırtık dondan çıkar gibi karşıma çıkan anket kuruluşu. sözlükte birkaç defadır ısrarla anket yapmaya çalışıyor bana. ulan sözlükte yüzlerce anket var onlarla ilgilenmiyorken, sana niye geleyim ayı.*
ilk fırtladığında doldurduğum sonra her çıkışında küfrettiğim ankettir. arkadaşım her şeyi düşünüyorsunuz bir yazara bir kez anket isteğinde bulunmayı düşünmuyorsunuz. bu mantıkla sözlükte en çok aktif olan yazarlar anketi belirleyecek demek olmuyor mu? ben şimdi sana nasıl güveneyim?

(bkz: tamam sakinim)
gün itibarıyla daha fazla dayanamayıp küfrettim. al gene ediyorum:

pis kaka tu.

bi bırak lan yakamı artık.
sözlük yönetiminin izin verdiği anketör ayağı yapan firma. burada birinci kabahat sözlükte ikinci kabahat anketörde. kimlere çalıştıkları tam bir muammadır. bunlardan kurtulma yolu için bilgi verilir.
bir şekilde zırt pırt anketinin çıkmasının engellenmesi gereken kuruluş.
ikide bir karşılaştığım anket şeysi, amaç fişleme falan uğraşmasınlar efendim bu kadar. sana ne hangi sitelere falan giriyorsam, neyi ölçüyorsun kardeşim, git google' nin arama şeysinden al istatistik verilerini, bana bulaşma dememe neden olmuş bir şeydir. ama neydir bilmiyorum..
sözlük moderasyonunun yazarlara erişimini engellemesi gereken sinir bozucu bir aparata sahip kuruluş.
ısrarla karşıma gelen anket şeysi, 1-2 yıl önce heyecanla doldurmuştum. beni sikine takmamış olacak ki hala karşıma geliyor.
ekim ayı en çok tıklananlar listesi çıkmış.

http://www.medyatava.com/haber.asp?id=99037
ısrarcı bir araştırma şirketi. yardımcı olmak adına anketlerini doldurunca istedikleri programı indirip virüs programım uyarı verince kıllandığım şirket. tabii daha sonrasında programı indirmedim. ayrıca zırt pırt ekranda çıkar. sürekli mail atmaları da cabasıdır. internette araştırdım ve bazı kişileri sürekli telefonla arayıp saat kaç olursa olsun anket yapmak istediklerini gördüm (ben onların yalancısıyım).
bir şekilde sözlük içerisinde ikide bir anketinin çıkmasının engellenmesi gereken kuruluş. çok can sıkıcı hale gelmeye başladı. ne kadar çok çıksa insan o kadar hızlı kapatmak istiyor.
artık sinirden tüyleri diken diken eden anketin sahibi firma. zart zurt çıkıyor sinir bozuyor.
artık iyice can sıkmış araştırma şirketi. zırt pırt ortaya çıktıkça insanın daha hızlı kapatası geliyor. umarız bir an önce zall ya da bir moderatör bu can sıkıcı durumla ilgilenir.

edit: vallahi sıktı artık. biri ilgilenmeli artık bu sıkıcı ve sinir bozucu anketle.

edit-2: eee yeter beeee !!!
görünene göre monsieur zall' ın hala ilgilenmediği aynı zırt pırt çıkan ankete sahip şirket. vallahi sıktı artık. çıkmaya devam ettiği her gün bu rahatsızlık bildirilmelidir.

edit: çıkar çıkmaz küfrü basma sebebidir.

edit-2: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uludağ sözlüğe her girişte yazarlar çıkan reklamın markası.

arıcam şikayet edicem en sonunda reklam kuruluna.
sinir bozan popupımsı. ısrarla tekrar gösterme dememe rağmen çıkan hede.
--spoiler--
Türkiye’de internet dünyasının gelişmesine katkıda bulunmak ister misin? Çok kolay!
--spoiler--

istemiyorum amk istemiyorum! önüme çıkıp durma!
nasıl kapatcaz lan bunu 5 dkya bi çıkıyo herhalde.
uluda yırtık dondan çıkan yarak gibi çıkan hede.
5 dakkada bir karşıma çıkan hede. ısrarcı reklamlara bakılmıyor, sövülüyor.
bugün boku çıkan site.
yolda insanı çeviren anketörlerden farksız site. yeter la!
az önce sıkılıp tek tek cevapladım ama en sonunda e postamı girerken kapattım galiba. Ağzıma sıçayım.
insanı çileden çıkaran hede. şu şirketin çağrı merkezini arayıp camı çerçeveyi ana avrat girmek lazım.*