bugün

Zall’ ın izin verdiği bir sözlük bugu. Sabrımızı sınamaya yarıyor kendisi.
sülük gibi yapışan dilenciye benzeyen anket oluşumu. şirket de polonyadaymış, anket doldurun ödül verelim diye de bir yalanları var çok inandırıcı(!?) olmakla beraber anketlerini doldurup ödül alabilen bir kişi varsa onu kutlamak lazım. bıktığımdan son çıkan pop-up ını kapatmayıp 55 yaşında bir teyzeyim interneti kullanıyorum ama nereden girdiğimi bilmiyorum yazdım. allah cezasını versin bu tarz şirketlerin merkezleri yurtdışında olup buralara kaynayan başka şirketler de var forex şirketleri gibi, çok anket delisi olsam girerim bir anket sitesine en azından iyi kötü bir şeyin karşılığa anket doldururum. gemius virüs gibisin, keşke antivirüsün olsa.
yakında uludağ sözlük isteklerine filtre koyduracak orospu çocukları.

istrmiyorum lan sizin sikik anketinizi.
muhtemelen sahibi ya da çalışanları zall ile ahbap olan kuruluş. kendilerini görünce söylenmekten bizim ağzımız kurudu, bunlar hala anket dayatıyor. yeter ulan !
sülük gibi yapışan dilenciye benzeyen anket oluşumu.
Saçmalık.
turkiye'deki isp'ler tarafindan her turlu internet trafigine inject edilen ad-spy-bloat-ware.

ornegin uludag-sozluk icin, browser tarafindan yuklenmesi istenen/istek yapilan kaynaklara bakacak olursak;

görsel
anketleriyle tekrar sahalara dönmüş şirkettir. yeter lan yeter.
yine yeniden anket doldurtmaya başlayan site.
öyle boktan bir şey ki, size birbirinden beter üç seçenek sunuyor.

1- kabûl edip internet kullanımınızı bunların izlemesine açacaksınız.
2- kabûl etmeyip bir daha çıkmaması için bunların ürettikleri ve yanetkisi olup olmadığını bilmediğiniz cookie'yi indireceksiniz.
3- pencereyi kapatacaksınız. durup durup gene kapatacaksınız.

hayır, bu anasını siktiğimin aletinin öyle de şerefsiz bir ilişimi var ki avast'a anlatamıyorum.
artık anketinin pop uplardan fırlamasının önüne geçilmesi gereken şirket.
anketi yeniden ortaya çıkmış ve çıldırtmış şirket. moderasyonun el atmasını bekliyoruz.
ne olduğu anlaşılamayan şey.

şu anasını siktiğim şeyinden kurtulma yolu yok mu arkadaş. bu çekilcek dert değil ben bunun ta amına korum ben bunu sikecem ya.
istemediğimiz şey için bilgisayarımıza dosya yerleştirmek isteyen anketör bozuntusu.

yasal mı bu bilgisi olan var mı? illa mahkemeye mi verelim herifleri yani!
zurt purt karşımıza çıkması... yoksa sadece sözlüğe özel bi şey mi 5 dakika dolmadan ikincisi çıkıyor arkadaş.
şirket.

saçma sapan anket teklifiyle adamı çileden çıkarır.

bakın değerli kardeşlerim artık beni tanıyorsunuz. biri yanağıma şaplak atsa diğer yanağımı dönüp "canın sağ olsun değerli kardeşim neden bu yanağıma da tokat atmıyorsun" diyebilecek kadar olgun ve naif bir adamım.

lakin bu firmanın anketi beni benden aldı, artık bıktım, otuzbir çekmekten çıldırdım. amına kodumunun şirketi, ben anketi doldurmadıkça dayıyor yeni pencereyi dayıyor yeni pencereyi.

ulan yavşak am bitleri siz kimsiniz bir kere bana sevgili kullanıcı diye hitap ediyorsunuz! bu samimiyet nerden geliyor lan toynağını siktiğimin dübürsüzleri. doldurmuyorum ulan o anketi doldurmuyorum da doldurtmuyorum da. sizin yapacağınız anketi sikeyim ben. çölde buzdolabı satsanız alan erkan elektarın üzerinden dünya alme geçsin. göt, bok ve çişler!!!!!
sözlüğe türkiyeden girerken sürekli karşımıza çıkan anketimsi birşey. bir kere doldurulsa da yine yeni yeniden geliyor. tekrar tekrar karşımıza çıkmaları sonucunda yanlış bilgi almaları kaçınılmazdır. bunu anlamaları zor olmasa gerek.
şu şeyin zırt pırt önüme çıkması gibi gıcık bir şey yok özellikle telden joikuspot ile nete girdiğimde avea nın anlaşması var galiba bu hiçlerle, yapmayacağım arkadaşım senin o sikik anketini daha önce yaptım bir kez hala ne ısrar ediyorsun.
engellemeye rağmen hala daha pop-up olarak açılan kıçı kırık zall reklamı. az daha çıkarsa şikayet edeceğim yeter lan.
--spoiler--
Sizi, Türkiye’deki internet kullanıcılarının davranışlarını incelemek için kurduğumuz internet paneli çalışmamıza katılmaya davet ediyoruz. Katılmanız halinde düzenlediğimiz çekilişlere katılma hakkı kazanacak, çeşitli hediyeler kazanabileceksiniz.
işte anketimizi doldurup netPanel programını bilgisayarınıza yükledikten çekilişlerimizden kazanma şansını yakalayacağınız ödüllerimizden bazıları:

tv,mp3, ses sistemi vs

Çalışmamızın bu bölümüne katılabilmek için bilgisayarınıza, internette girdiğiniz siteleri kaydeden küçük bir programı kurmanız gerekmektedir.
Bu bilgiler, interneti nasıl kullandığınız hakkında bize bilgi sağlayacak olsa da çalışmanın raporlarında doğrudan kullanılmayacaktır. internet kullanım alışkanlığı bilgileriniz sadece anonim istatistikî bilgiler olarak kullanılacaktır. (Örneğin; “15–24 arası kadınların ne kadarı belirli bir web sitesini ziyaret etti”)
Programı kurmanız bu çalışmaya katılmaya gönüllü olduğunuzun göstergesi olarak kabul edilecektir. Eğer kararınızı değiştirirseniz üyeliğinizi iptal etme seçeneğiniz her zaman bulunmaktadır. Bunun için söz konusu programı bilgisayarınızdan silmeniz yeterlidir.
Çalışmamıza katılmak istiyor musunuz?

evet istiyorum

Hayır, istemiyorum
--spoiler--

şuan çok kararsızım.
zırp pırt karşıma çıkan reklam. sinirden bilgisayarı kıracam diye korkuyorum.
insanı çileden çıkaran hede. şu şirketin çağrı merkezini arayıp camı çerçeveyi ana avrat girmek lazım.*
az önce sıkılıp tek tek cevapladım ama en sonunda e postamı girerken kapattım galiba. Ağzıma sıçayım.
yolda insanı çeviren anketörlerden farksız site. yeter la!
bugün boku çıkan site.
5 dakkada bir karşıma çıkan hede. ısrarcı reklamlara bakılmıyor, sövülüyor.