bugün

acaba " o " musun ?
çoraplarımı kafana atarım, haberin olsun. sonra söylemedi deme.
Ben seni nasil bekliyosam yalvaririm sende beni öyle bekle... Bu arada perdeleri takmasi sana ait karismam.
Lütfen birbirimizi hep sevelim..
zamanında çok yazdık canısı şimdi kısa mesaj atıyorum.
gozuni seviyim tum ev islerini bana yıkma.
Başım ağrıyor.
Korkma aşkı taze tutmayı biliyorum .. bizi sevgiyle ve huzurla doldursun rabbim..
kızımız olursa adı hande olacak biliyorsun nedenini *
Gel artik hangi cehennemin dibindeysen...
vaaar mııısııın yoooksuuuun

var mısııın yooksuuunn...

ikii gözüüm eminiim sen yoksuuun*
tatlilarda uzmanlaşman gerek.. gerisini hallederiz..
Lütfen az konuşup öz konuşan biri ol. Anime manga izle izlemiyorsan hemen başla. Azcık kitap oku. Herneyse seni bekliyor olacağım.
''ya bi sus aq karısı bi sus.''

hissediyorum abi.
Ben seni aldatsam bile sen beni aldatma.
Neden herkesin kızı oluyor hayallerinde? Neyse mektup diyorduk: Bak sevdiğim, sana koca pipili bir oğlan doğuracağım. Bizde reklam yok! Gelince görürsün.
Dünya da erkek kökü mü kesildi la ne işin var benle amk .
Mihrimahım diyeceğim sana. Çok güzel hitap arkasındaki sevgiyi hissedebilirsen.
hanım koş çay koy.
Artık beni bekletme,sevgiye ihtiyacım var. Sığınacağım tek limansın.
gel önce şöyle sıkı sıkı bi sarılayım, sonra uzan şöyle dizime başını okşim.

Sonra başlayalım anlatmaya.
Saatlerce konuşalım, bıkmadan usanmadan birbirimizi dinleyip dertleşelim.
Gülelim, kahkaha atalım, sonra göz göze gelip gülümseyelim birbirimize.

Gözün gözüme değdiği vakit utançtan suratım kızarsın, sessizleşip kafamı çevireyim..
Sonra tekrar sana baktığımda hala bana bakıyor ol.
Kızayım sana 'uzun süre kimsenin gözlerine bakamam, birisinin beni izlemesinden de asla hoşlanmam' diye.
Sonra tut kafamı eski bir dost gibi koltuk altına alıp gıcık et.

hava azıcık rüzgarlı olmasına rağmen güzel sevgilim, gel balkonda içelim çayımızı.
sigara tüttürürüz belki.

Sana sigara dumanından yapabildiğim halkaları gösteririm.
Sonra sen bana eşlik edersin.
'Kim daha büyüğünü yapabiliyor' yarışına gireriz.

Balkondan aşağıya bakalım sevgilim.
Sokaktan gelip geçenlere isim bulmaca oynayalım.
isminin murat mı yoksa serdar mı olduğuna karar veremediğimiz adamın bu kadar asık suratlı olmasını sen beşiktaş'a bağla, ben sevgilisinin terk edişine.

seninle yepyeni hayaller kurmak istiyorum aslında ben.
başımdan geçen bütün hayal kırıklıklarını, bütün yıkık dökük hikayelerimi anlatayım sana.
Güzel geçmeyen küçüklüğümden, hayatım boyunca yaşadığım yalnızlıklarımdan bahsedeyim sana.

beni anlamaya çalış, kafamın içerisinde gezen onca abuk subuk düşüncelerin arasından, benim gerçek düşüncelerimi bul sevgilim.

gerçek beni ortaya çıkar mesela
pek aklı başında birisi sayılmam biliyorum.

geçmişte yaşayıp boğulmaya bayılıyorum nedense.

Aslında dün ne yediğimi sorsan hatırlamam, ya da tokamı en son nereye koyduğumu bile bilmem ama son pazartesi günü saat 14.56da ne dediğini çok iyi hatırlarım.

ilk başta koyar bana ama belli etmem.
Sonra ince detayına kadar düşünürüm, acaba ne demek istedi diye.
Kafamda evirip çevirip bir şeyler kurgular ve gün gelir kafana kalkarım bunu.. Başının etini yerim..
Sen buna takılmamalısın. yoksa işin içinden çıkamayız. hiç mutlu olamayız.

Hiperaktif, gülmeyi seven, arkadaş çevresnde en çok sevilen birisi olmam yanıltmasın seni. Aslında çok içine kapanık bir insanımdır.
Kırıldıysam susarım, içimde biriktirir bir gün patlarım sana.
Patlarsam geç olur genelde. pişman ederim seni benimle birlikte olduğuna.
malesef bu böyle. bundan hoşlanmayacaksın biliyorum. ama ben böyleyim. bunu kabul etmelisin.

Neyse kendimden bahsetmeöe gerek yok. Seni hayatıma sokmuşsam ve bu noktaya gelmişsek zaten, beni tanımışsındır, ben de seni.

sen de zor yollardan geldin belki ama eminim eğer ben seni hayatıma sokmayı tercih ettiysem; bu birbirimize iyi geleceğiz demektir.
Çünkü o kadar insan girmek istedi ki hayatıma kimseyi kabul etmedim..
Kimse içimi ısıtamadı..
Ta ki seninle tanışacağım o güne kadar..

Sen gel yeter ki sevgilim, sana söz veriyorum; bütün tesadüflerin yararımıza geliştiği o gün, ben orada olacağım.
Ahıllı ol.
Nerdesin sen, bu aralar neler yaşıyorum bi bilsen... desteğini hissetmek isterdim şu an. Elini çabuk tut lan artık, bi gelemedin.
seni seviyorum.
Bende seri katil potansiyeli var, aman dikkat. Psikopat değilsen boşanma davasına başla sen.
Aklını sikiyim.