bugün

entry'ler (465)

nicksiz sapsiz

Bu gece silinecek olan yazardır.

Önceleri hissedip söyleyemediklerimi yazardım. Şimdi gerek yok buna.iyi bakın kendinize.
biliyorsun seni seviyorum.
(bkz: onbirinci nesil silik)

gecenin şarkısı

Geldik son geldik sona... Bu son şarkı çok duygusal olacak ağlayanları burdan görüyorum.
http://youtu.be/0Y26b0c5vn0

gecenin şiiri

Son gecenin son şiiridir.

Bizi birleştiren mesafelerdi
Birde kelimeler
Razı olma hiçbir sessizliğe
Biliyorsun seni seviyorum.

insanın canını en çok acıtan şeyler

Ben diyorum önemli bir şey söyleyecem o diyor tamam bildiğin tamam merak dahi etmiyor böyle yapmazdı sevdiceğim.
Ben diyorum tüp bitti sen ne diyorsun biliyor musun ben senin dinini imanını..
Bunun gibi şeyler işte can acıtır.

vurgulamak

Şu sıralar sürekli yapmam gerekiyor gibi hissettiğimdir.
Mesela rüya gibi diyorum ama böyle hafif kalıyor sanki çünkü yaşadıklarım cidden küçükken kurduğum hayaller gibi saf.dudaklarını öpmek sadece uyurken görülebilecek kadar güzel.

ben bu yazıyı geceye yazdım

Hadi bit lan.özledik oğlum az halden anla.bit de doyasıya sarılayım.

esnafa hayırlı işler deyip cevap alamamak

Seni seviyorum diyip biliyorum cevabı almak gibi şaşıttandır.cool esnaf davranışıdır.

sahibinden satılık komple bina hüznü

Lan bu bina sana ne yaptı allahsız dedirten hüzündür.binanın yerine koydun mu hiç kendini sahibin tarafından satılmak kimbilir ne çok üzer.birde komple satılık var sen düşün halini.allah belanı versin boyun devrilsin emi.ağzına sıçayım senin sahip gibi.tutma beni Moderatör.

yaşar kemal

Benim için yaşar kemal dayımdan kalan sayfaları sapsarı olmuş hüyükteki nar ağacı kitabıdır.ölen tanınmış kişilerin ardından senin gibisi bi daha gelmez,sen Öldün edebiyat babasız kaldı,kalanlar zaten boktan ne yapacaz şimdi falan gibi şeylere hiç girmedim; ölüm yıldönümlerinde de edebi şeyler söylemedim.hüyükteki nar ağacının bir hatırası olmasa yine yazmazdım zaten.çünkü yaşar kemali biz okuduk.çocuklarımız okuyacak.yaşar Kemal zaten hiç ölmeyecek.

dünyanın en mutlu insanı

Benden mutlusu delidir.

berber diyalogları

Az önce yaşanan diyalogtur.
+iyi mi böyle
-Ya hayri abi kaç yıldır aynı kafa aynı traş bittiyse bitti de gideyim
+bi kere de olmamış de rahatlayayım anasını.

Hayri abi gariptir.saçın arkalarını kesmeye başlarken aha en sevdiğim yer dediği de oldu hay senin kafanı diye küfür ettiği de.

günün tek şarkılık özeti

MFÖ-sarı laleler.

sözlük yazarlarının şanssızlıkları

Şanssızlık mı beceriksizlik mi sen karar ver sözlük efendi.sevdiğin kıza çiçek almak inceliktir.saksıyla vermekte kabul edilebilir.tamam.çiçeği kırmak nedir?Şanssızlık mı değil mi?

gece radyo dinlemek

Eskiden Muzo dinleyerek sık sık yaptığımdır.sonra berkay derken azalarak tükendi.

sözlük yazarlarının itirafları

4 gece uzun sayılmıyordu önceleri şimdi büyüyor da büyüyor.sen bilmiyorsun seni özlemek de güzel ama sana sarılmak kadar değil ya da saçlarını öpmek kadar.

adamlık

Kaybolan meziyetlerdendir.aslında meziyet değil ama azaldığından öyle sayılıyor.ya oğlum sen tut utanmadan hiç tanımadığın birine çat diye sark.bi düşün karakterine soktuğum bu kızın sevgilisi vardır ne bileyim.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Demek ki bir hafta falan görmesem biterim ben.daha fazla özlememek için fotoğraflarına bile bakmıyorum.sen nasıl da hemencecik hayatım tümü oldun.
yarın olsaydı da sıkı sıkı sarılsaydım sana.

sözlük yazarlarının itirafları

Yanlış anlaşılınca içime öküz oturmazdı eskiden.ben hafta sonunu da severdim .kimseyi özlemezdim de.
eski ben değilim.

mesafeler

Bazen metrelerle değil günlerle saatlerle ölçülür.olmasalar keşke.

gelecekteki eşe not

iyi bir eş olacağın kesin iyi bir anne de olacaksın. iyi bak inci ve levent e.