1. 1.
  müsktakbel eşe karşı söylenecek kelamlardır.

  gelecekteki sevgiliye not var da neden gelecekteki eşe not yok? yazıklar olsun. neyse ki biri duyarlı oldu ve bu başlığı açtı.

  ben başlıyorum o halde.

  ben futbol seven biriyim. ligtv ve d-smart bağlatmayı düşünüyorum eve. üstelik 3 boyutlu televizyon da alacağım ve haftasonu hayvanlar gibi kanepeme yayılıp maç izleyeceğim. sen de bu arada kendine meşgul olacak şeyler bul. öptüm. bye.
  12 -4 ... delicious
 2. 2.
  eğer ona bi not yazacaksam 'hayatım şu rakıyı bi uzatcan mı beh ?.
  6 -2 ... bokrates
 3. 3.
  lütfen banyo terliklerini ıslatma bide musluk sularını tam kapat başka isteğim yok senden.

  edit: lütfen biran önce çık karşıma yoksa böyle giderse depresyondan hiç çıkamayabilirim. yalnızlıktan ölcem yahu nasıl bir eşsin sen gör halimi gel yamacıma. doğum günümde yaklaşıyo bi güzellik yapta yanımda ol.
  10 -1 ... akli havada
 4. 4.
  hep seksi ol! yaşlansan bile!
  bana değer ver!
  çocuk filan yapmayalım. o konuda anlayışlı ol!
  sürekli beni düşün, beni ara filan demiyorum. sevmem öyle şeyleri, biliyorsun, yapma!
  benim her isteğime, her şeyime saygılı ol!
  bana yemek yap her zaman. ev işlerinden anla! hatta evi filan sen toparla. evimizi sen döşe! sen seç halıları koltukları filan... öyle işte...
  6 -10 ... sazan avi
 5. 5.
  sabahları öperek uyandırsan yeter.
  bu arada seni çok seveceğim galiba.
  17 ... kirkincikapi
 6. 6.
  ekmek var mı evde karnım aç.
  2 -1 ... opener
 7. 7.
  akşama pilav, kuru yap. soğanı da unutma hayatım.
  4 -3 ... erotikbrokoli
 8. 8.
  beni hiç aldatma. dürüst ol. herzaman sev. bazen sevmesen bile seviyormuş gibi yap. çünkü bazen herkes mışgibi yapmak zorunda. eğer birgün gerçekten sana hayatı çekilmez hale getirirsem bunu bana söyle ve bitsin. ama ben senle yaşlamaya ve senle ölmeye geldim.
  13 ... yirtik pirtik
 9. 9.
  bana hep sadık kal. her zaman yanımda olduğunu hissettir. benle maçlara gel. play station oynamayı öğren. nargile kesinlikle iç ve yapmasını öğren. lütfen ama lütFEN koyduğum bir eşyanın yerini bana söylemeden değiştirme çok kötü tartışma çıkar. ne bileyim işte bana uy gerisi çorap söküğü misali gelir elbet.
  5 -2 ... brookesia
 10. 10.
  sen öyle romantik romeonu bekle, naif sözlerin, tatlı kaçamakların hayalini kur kerizim, tam bir odun çıkacak bahtına haberin yok.
  10 -1 ... seyfican