bugün

entry'ler (174)

irem derici

estetiklidir.

boynunda kolyede ismi yazan kız kezbandır

sene 2013 hala bunu tartışıyorlar.

işler güçler

hale geldi. dertler bitti. mutlu mutlu izlediğim dizidir.seni seviyorum hale.

güvenilen dağlara kar yağması

kar yağsa iyidir. allah hepsininin belasını versindir. neden diye bile sormamak gerekir. lanet insanlardır.

hiç sevgilisi olmamış 25 yaşında zeki ve güzel kız

çocuğumuz sandığım şey gaz mış yaban. süper espriydi. kız sandığım meğer serapmış.

de bağlacını kullanmayı bilmeyen sözlük yazarı

edebiyat fakiri yazardır. nobel dağıtılınca eksik kalır ya -de bağlacını kullanmazsadır. -de yede - dayada... dır.

yalnızken gökyüzüne bakınca düşünülenler

ne olcak abi bu fenerin hali. ciddi ciddi düşündürür. yıldızlara bile bakınca.

dans eden bir kızın bekaret durumu

güldürmüştür, düşündürmüştür, dans ederken korkutmuştur. yuhhh lan dans bu, amma lakin niyet zikir neyse fikir de odur.

saz çalan birini görünce tahrik olan kadın

paso kuzey güney izleyen kadındır. kuzey karekteri pek çok kıvanç severe saz kültürünü aşılamış saolsun başarmıştır. güney de keman çalsın baridir. koro düşman kardeşler.

küçükken peri olma ihtimalini düşünmek

neyin kafası bu, sihirli annem izleyen nesil hadi uyku vakti yataklara annem. yarın okul tatil de düzeni bozmayın tavsiyedir.

işe gitmemek için uydurulan bahaneler

çok kar yağıyor, valilik bizim patrona da bir alt yazı geçsedir.

gizem karaca

burnu estetiktir. tamam tamam bok attım izi kalsın. her mankene lan kesin burnu estetik bunun diye düşünen şahıs kişisi. kesin bununki de öyle.

benim için üzülme

haftalardır düğün yapamayan dizidir. gerçi düğünü geçtim nikah yapamamışlardır. olmaz buke nikahsız nereye kadar.ahhhhhh kardeşim buke nin derdi de bizi gerdi işte.

yazarların planladığı mezuniyet konuşmaları

asla yapamayacakları konuşmalardır. rüyalarında görürler. onuda kimse bir tarafına takmaz.

muhteşem ikili

teoman şarkıları ve yanlızlık.

orospuya para veren ilk insan

ilk orospu da heykeli dikilecek kadındır. ne bitmez tükenmez meslek yapmıştır. her dönem para ediyor mübarek.

germ teorisi

pek de ilgilendirmeyen teoridir. daha mikrobun ne olduğunu bulamayan tıp bilimi anca zaten hastalıkların sebebi olarak gösterip işin içinden sıyrılır.
sıkıysa kansere çare bul lan.

yazarların kezban kriterleri

kezban olayını hala çözmekte olan düşünür gençliğin almak istediği tavsiyelerdir. kezban olmak için yapılması gerekenlerdir.

onuncu nesiller nerede

inek içti, inek de dağa kaçtı, dağ mı ? yandı bitti kül oldu. 10. nesiller anlar çaktırma. herkese kendi dilinden anladın sen onu.

odtü de tıp okuyan insan

odtü de tıp vardı da biz mi gitmedik, ibrahim tatlıses akrabası kişidir. urfaya selam. yamuk yok abi.