bugün

entry'ler (752)

8 ocak 2020 iran ın abd üssüne saldırısı

Seçim önü, adettendir bir Müslüman ülkeyi vuralım! diye düşünen abd 3. Dünya savaşını çıkaracak. Seçim aşkına bizde arada kaynayacağız.

100 yıldır adak adanan türbenin boş çıkması

Bir haber yaysan '' muhterem zat mezarın kazıldığı anladı ve kerametiyle orayı terketti'' diye sabahında 100 adak daha keserler.

çin in türkiye yi tehdit etmesi

Uuuu beybi. Bir Suriye uğruna ya rab ne güneşler batıyor. Bir Çin kaldıydı karşımıza almadığımız, çok şükür seriyi tamamladık.

sınırları aşarsa türk ekonomisini yok ederim

Yok etselerde, şu allah böyüktür deyip 3 çocuk yapan tayfa açlıktan ölse ne güzel olur.

herkes birbirinden çalmanın peşinde

Sokağa çıkıyorsun herkesin gözü birbirinin cüzdanında, oyuna giriyorsun günde 10 dolandırıcı pm atıyor. Araba alacaksın kazasız 1 tane araç satan yok. Meyhaneye oturuyorsun adamlar hesap kitleme peşinde. Bu ülkenin gözüne gözükecek var ama ne zaman onu bilmiyorum işte.

24 haziran 2018 seçim tahminleri

Oyları kimin verdiği değil kimin saydığıdır önemli olan. Bu mantıkla bakarsak uzun 53 alır. Ama adil seçim olursa ( adil gür den bahsetmiyorum ) o zaman 45 de kalacaktır.

günün iddaa kuponu

Kolombiya japonya ya 1 oynadım 2 oldu. Polonya Senegal e 1 oynadım 2 oldu. Rusya mısır maçına 1 oynadım siz 2 oynayın banko diyorum bak.

kediye tecavuz eden yasli adam

Olum bi insan kediden nasıl zevk alır yaa. Hakikaten tam psikiyatrik vaka. Olay cinsel açlıkla sapkınlığın kombosu. Kombo manyak herif.

yazarlar yasak aşk meyvesi olsaydı hangisi olurdu

Soğan olurdum. Gülmeyin 5 lira amk.

fatih sultan mehmet vs atatürk vs tayyip erdoğan

ulu önder gazi mustafa kemal atatürk.

ezan neden türkçe okunmuyor

arapçayı anlamadıklarından işlerine geliyorda ondan.

kapalı kızların daha azgın olması

bastırılmış cinselliğin eseri.

biraz şarap 2 bira kulaklık

gariban tesellisi gün geçirme itemleri. fakirseniz hayat başka türlü geçmiyor.

anın görüntüsü

görsel
Napak fakiriz :(

24 haziran 2018 genel seçimleri

erken seçim bekleniyordu da 24 haziran ne lan. 2 ay sonraya seçim çıkardılarya. o değil muhalefetin adayı yok . meralde yalan oldu.

10 nisan 2018 roma barcelona maçı

Futbol Tarihinin en büyük süprizine tanıklık ettiğimiz maç olmuştur.

omrum tribunlerde gecti

Rezil trolldür.

yazarların çiftlikbank mağdurlarına yazdığı şiirl

Gel memedim git memedim
Paraları alda kaç demedim
Am üstünde Kokain güzel de
Çoluk çocuk aç memedim.

yazarların çiftlikbank mağdurlarına yazdığı şiirl

Ben ne yaptım ne ettim
Bütün paraları sana verdim
Sen hepsini hüplettin
Dön memedim gel memedim.

neden evlenmiyorsun

Olmayan parayla evlenilmez. Öyle allah böööyüktür mantığıyla 3-5 çocuk falan yapamam ben. Yaparsam onlarda sürünecekler. Bir gün param olursa bakarız.