bugün

Başlığı açan sensin.

En çokta senden hakaret parası alacaklar.

Galeriyi sen süslemişsin. Hepsi senin fotilerin...

Swhhahaha.
Sahte Atatürkçü demek kişiliğe aykırı hakaretvari suç teşkil ediyor...
Attığınız kişiler Galeriyi görseydi hakkınizda hakaret davası açardı.

Himm... sıcak para. Enayice...
yalnız galeriye bir göz attım da şampiyorlar ligi gibi.
görsel
knuckles the echidna.

görsel
görsel
görsel
Öyle tek tek saymayı çok isterdim ama kısaca CHP'li yöneticiler diyeyim yeter.

Öbür partilerin Atatürkçü olma gibi bir iddiaları yok, o yüzden onları saymaya gerek yok.
(bkz: fırat tanış)

(bkz: enver aysever)

(bkz: kemal kılıçdaroğlu)

(bkz: bülent emrah parlak)

(bkz: levent üzümcü)

(bkz: mustafa sarıgül)
(bkz: kemalist kuramcisi)
akp'ye sandıkta hangi muhalif partiler tehdit teşkil ediyorsa atatürk-severlik kisvesi altında aleyhlerine internetten full mesai karalama propagandası yürütür.

doğrudan akp'yi desteklemeyecek kadar kurnazdır. onun yerine akp'yi destekleyen yada akp'nin işine yarayan oluşumları (mhp, vp, muharrem ince) destekler görünür.

bir kemalist olarak muhalif partilerin "sabiha gökçen'in ölüm yıldönümlerini anmamaları" kendisi çok içlendirir, burada başlıklar açar da, iktidar partisinin doğrudan atatürk'e uluorta hakaret etmesi gocundurmaz.

muhalif partiye oy vereyim mi diye düşünenlerin kafasını karıştırmak, vazgeçirmek amacındadır. akp karşıtı ittifakları bölüp dağıtmaya çalışır.

"şahsi twitter" sayfasının şu olduğu gözönünde bulundurulduğunda burda yaptığını (atatürkçülüğü karikatürize etmek, muhalif partilere karşı propaganda yürütmek) farklı sosyal platformlardan da tam mesaili bir meslek olarak yürüttüğü anlaşılabilir.
görsel
(bkz: kemalist teorisyen)
(bkz: Kemalizm kuramcisi)
(bkz: ulusalcı kemalist)

(bkz: feranor) the kaçık..

Aklınca kemalist taklidi yapmaya çalışan bir yandaş troll bu.
görsel
Bir değil iki tane.

görsel
Meydanlarda ya da gazetelerde ataturku kullanıp üzerinden para kazananların çoğu sahte ataturkcudur.
görsel
görsel
Chp ye oy veren herkez.
Ben.
Çevrede kemal Atatürk imzalı dövmesi olan kızlar görünce iç cebimden Atatürk portreli çakmağımı çıkarıyorum.
(bkz: kemalist teorisyen)
Sözlüğe insanları atatürk'ten soğutmak için gönderilmiş akp'lidir kendisi.
görsel

(bkz: Mansur Yavaş)

CHP'nin Gerçek Atatürkçü yüzlerini arayanları buraya alalım:

(bkz: Kemal Kılıçdaroğlu)

(bkz: Canan Kaftancıoğlu)

(bkz: Sezgin Tanrıkulu)
Sizden Başka kimse Atatürkçü değil zaten amk.
Bu perinçekçilerin hepsi mi aynı olur?
Gidin de tayyibe yalakalık yapmaya devam edin.
Kesinlikle Musa Anter'i anan Özgür Özel değildir, Kılıçdaroğlu ise son Atatürk neferlerinden bir simadır. Atatürkçülüğü en iyi kavramış olan günümüzün nadir örneklerindendir sayın Kılıçdaroğlu. Sağ çomarlık yapmayın! Ulusalcı faşistler! Devran döndü, CHP'nin dümeni azınlık olan Kürtlerin ve Alevilerin elindedir! Gelecek 100 yılı birlikte tasarlayacağız ve siz de bunu oturup izleyeceksiniz. Bekleyin ve görün. Bu işler böyle...
canan kaftancıoğlu diyeceğim ama o zaten olmadığını alenen belirtiyordu değil mi?
chp sçemeni.