bugün

Reco emmi.
(bkz: canan kaftancıoğlu)
(bkz: radikal kemalist) nicki yazar sahte kemalist gizli aktroll dü.
(bkz: kemal kılıçdaroğlu) ilk akla gelmesi gereken isimdir, bunu tüm gerçek atatürkçüler bilir..

"atatürk benim ilâhımdır." gibi saçmasalak bir cümleyle atatürkü az çok bile anlayamamış olduğunu ortaya koyan mine kırıkkanat ı da unutursam içim rahat etmez..

Tsk operasyonlarından utandığını söyleyen, "terörden uzaklığıyla bilinen selahattin demirtaş" cümlesiyle bizi güle güle öldüren, dhkpc'nin sanatsal uzantısı grup yorumun kendini aç bırakarak geberten ölü teröristleri için duyar kasan ve kızılayda 38 suçsuz kişinin ölümüne 125 kişinin yaralanmasına neden olan canlı bomba pkklı kız için "kızcağız kendini patlattı." yorumunu yapan hdpkk yalakası ayşenur aslan ı da es geçmeyelim..
görsel
"komple" cumhuriyet halk partisi.
görsel
görsel
görsel
metin feyzioğlu.
herhangi bir chp seçmeni.
chp sçemeni.
canan kaftancıoğlu diyeceğim ama o zaten olmadığını alenen belirtiyordu değil mi?
Kesinlikle Musa Anter'i anan Özgür Özel değildir, Kılıçdaroğlu ise son Atatürk neferlerinden bir simadır. Atatürkçülüğü en iyi kavramış olan günümüzün nadir örneklerindendir sayın Kılıçdaroğlu. Sağ çomarlık yapmayın! Ulusalcı faşistler! Devran döndü, CHP'nin dümeni azınlık olan Kürtlerin ve Alevilerin elindedir! Gelecek 100 yılı birlikte tasarlayacağız ve siz de bunu oturup izleyeceksiniz. Bekleyin ve görün. Bu işler böyle...
Sizden Başka kimse Atatürkçü değil zaten amk.
Bu perinçekçilerin hepsi mi aynı olur?
Gidin de tayyibe yalakalık yapmaya devam edin.
görsel

(bkz: Mansur Yavaş)

CHP'nin Gerçek Atatürkçü yüzlerini arayanları buraya alalım:

(bkz: Kemal Kılıçdaroğlu)

(bkz: Canan Kaftancıoğlu)

(bkz: Sezgin Tanrıkulu)
(bkz: kemalist teorisyen)
Sözlüğe insanları atatürk'ten soğutmak için gönderilmiş akp'lidir kendisi.
Ben.
Çevrede kemal Atatürk imzalı dövmesi olan kızlar görünce iç cebimden Atatürk portreli çakmağımı çıkarıyorum.
Chp ye oy veren herkez.
görsel
görsel
Meydanlarda ya da gazetelerde ataturku kullanıp üzerinden para kazananların çoğu sahte ataturkcudur.
Bir değil iki tane.

görsel
görsel
(bkz: kemalist teorisyen)
(bkz: Kemalizm kuramcisi)
(bkz: ulusalcı kemalist)

(bkz: feranor) the kaçık..

Aklınca kemalist taklidi yapmaya çalışan bir yandaş troll bu.