bugün

görsel
görsel
oğlum o senin yengen yengen.
Nasil ?
Yilan dimi ?
Dünya değişti. Bunu suda hissediyorum. Toprakta hissediyorum. Havada kokusunu alıyorum. Bir zamanlar varolan kayboldu. Hatırlayanların hiçbiri artık yaşamıyor.

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
görsel

işler güçler
- sen herhangi bir işe yarıyor musun berkant, insan sana bakınca ağzına kadar dolu bir kültablası görüyor başka da bir şey görmüyor. Aslında seni dökmek lazım da neyse.
Gözlerimizin ve yüzlerimizin rengi ne olursa olsun, göz yaşlarımızın rengi aynıdır be. un

Şaman ismail, Türkler çıldırmış olmali.

Sözün gerçek sahibi üstüninsan üstün dökmen'dir.
Sokaklar ve kaldırımlar pişmanlıklarla dolu.
"I play my enemies like a game a chess."
+ komutanım bana kod adı koymadınız.

- sana da koyim yavrum, bundan sonra senin adın rambo olsun asker.

Türkler cildirmis olmalı.
görsel
(img:#1678171) ingiliççe ama izleyenler Türkçesini bilir.
Edit: hayır insanlar ingiliççe bilemez mi anlaması için diziyi altyazılı izlemesi mi lazım? Hemen kendi savımı çürütürüm.
Bu boşluk yüzüme tutulan bir ayna gibi. Kendimi görüyorum. içim korku ve tiksintiyle doluyor.
insanlara karşı duyarsızlığımla kendimi çevremden soyutladım. Şimdi bir hayaletler dünyasındayım. Rüyalarımda ve hayallerimde tutsak kaldım.
''Rüyalarımızda tamamen bize ait bir dünyaya gireriz. Bırakalım da engin denizlerde yüzsünler ya da bulutlarla uçsunlar'' Albus Dumbledore
Bu mevziyi tek kişi kalıncaya dek savunacağız.

The downfall.
Kemal sunal - Sen gelme ulan ayı.

https://youtu.be/yk-yRHhjzxI
görsel
Ne üretiyorsunuz, hic.

Niye yaşayasınız ki, geberin a*ına koyim.
görsel
görsel
‘’Ve birgün yalnız kaldım. O zaman bir şeyi anlamıştım. Sessizlik aslında çok gürültülü bir şeymiş. Resmen sağır ediciydi.’‘

// The End of the F***ing World
En azından hayattayız be abi.
Sikeyim böyle ağrının izdirabini.
"ne olmuş büyük adam olamadıysak, hayallerimizi satmadık ya..." erdal tosun.
Bir tümörüm olsaydı adını sen koyardım.