bugün

entry'ler (244)

gecenin şarkısı

Bir şarkıyla sözlüğe veda etmek istiyorum, hoşça kal.

https://youtu.be/lhkaTegZcQ0

okulu kötü adamların basması ve herkesi kurtarman

görsel
Benzer işler.

hayata dair iç burkan detaylar

Arkadaş grubundan nefret edip aynı zamanda onlara mecbur olman çünkü diğerlerinin bunlardan da kötü olduğunu bilmek. Onları değil de onlarlayken olduğum kişiyi sevmiyorum. Çok acı lan, bir anda yok oluvermek istiyorum. Hiçbiriyle bir bağım kalmasın.

uzun saçlı kızların kaşar olduğu gerçeği

Daha hiç kısa küt saçlı iyi bir kızla karşılaşmadım, kesimle birlikte sinsilik paketi tanımlanıyor sanırım.

ufuk beydemir

Dünkü konserinde Yavuz Çetin çalmasıyla beni mest etmiş müzisyen. Seçtiği şarkılardan ses tonuna kadar hoş bir uyum içinde kulaklarımızı şenlendirdi.

gecenin şarkısı

That's Life- Frank Sinatra.

gecenin sözü

- Bana bir şey vermeyerek, her şeyi verdin. Beni sevmeyerek, sevginin ne kadar gerekli olduğunu öğrettin.

Poesia Sin Fin(2016)

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel

kafanın hiçbir şeyi almaması

Az önce sözlüğe giriş yapmama neden olan şey, yok yani bir yerden sonra kafa almıyor, boş yapmaya başlıyor zihin, 10 yıl önceki konuyu bile durup dururken düşünmeye başlıyorsun.

bir erkeğin en çekici olduğu an

Di'li geçmişten tek yaramsın sen.

yazarların şu an dinledikleri şarkılar

David Bowie- Five Years.

simetri hastalığı

Ayağımı boka basarsam bu beni tiksindirir, ayakkabım kirlendiği için değil, diğerinde bok olmadığı için bu yüzden diğerine de bulaşmalı.

Bir filmde simetri hastalığı bulunan bir dedektifin söylemi.

okuduğun bölümü söylediğinde alınan tepki

Açık mı örgün mü? Bilin bakalım nerede okuyorum?

dünyanın yuvarlak olması saçmalığı

Dünya kocaman bir "E" şeklindedir, ismini de buradan almıştır. Bilmeyenler için ingilizcede earth dünya demektir, bu da dünyadaki en üstün milletin ingilizler olduğunun kanıtıdır. Long live the Queen Elizabeth!

istanbul nüfusu nasıl azaltılabilir

görsel
Azaltalım bakalım.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Kim götümü elledi benim, hangi şerefsiz!

bir yıl aramayan adamın kandilde mesaj atması

Müslüman olma ihtimali yüksektir, niye hemen farklı yöne çekiyorsunuz, yaşasın din kardeşliği!

dizi isimlerini reis ile değiştirmek

Stranger reis.

hayatta öğrendiğin en can alıcı şey

CAHiLLiK MUTLULUKTUR.

yazarların izlediği en korkutucu film sahnesi

https://youtu.be/l9kaVhN9Rk4
That's marriage.