bugün

" Kadınların hafifmeşrepliği erkeklerin onurunu zedeleyemez. "

The Tudors
görsel
i am not in danger, i am the danger!
bazen her şeyin güzel olacağını başka birinden duymaya ihtiyacın olur.
Bir ihtimal daha var, o da ölmek mi dersin?

(bkz: ezel)
Ah almadan yaşamak özgürlüktür. - " Nefse uymamak gerek "

Zaten bir kadın sevmiyorsa seviyorum demez, bazen sevdiği hal de sevmiyorum dediği olur ama o konuyu kafana takma sen.
behzat ç.

Karavanımla dünyayı gezecem - oğlum harbiden dangalaksın sen la dünyanın dörtte üçü su ya la - behzatç .
Beni korkutan özmek değil Kulaksiz haddinden fazla çözmek.
Jilet Ahmet janti bi abimizdi ama parayı da bi garip dağıtırdı döner dolaşır yine kendi elinde kalırdı benim kalmaz.
https://youtu.be/rghRNzAdNQc

Gitmeyincede olmuyor,geliyor yine olmuyor.
aferin benim evlatlarım demek kadırgalıyı böyle hakladınız.
Daha olgun,daha kırgın
Canan erçetin şarkısından.
Sen bize iş mi koyuyon lan.
Hayat sana limon verdiğinde ondan tuz ve tekila iste.
Sen sevdiğin birinin sesini unutmak ne demek bilir misin ?

(bkz: Leyla ile mecnun)
görsel
Allah affetsin güldüm.

görsel
+ özdür dilerim size bir şey sorabilir miyim
- buyrun
+ hayat neden bu kadar zalim ? insanlar,insanlar neden bu kadar zalim.
yaşamak neden bu kadar zor ve bu kadar güzel, ve vazgeçilmez.
peki, insanların birbirini anlamamak için bu büyük çabası neden ? karım.. karım bana çok kızıyor. ona istediği bir hayat sunamadıım için ,istediği gibi bir adam olamadığım için. çocuklarım... çocuklarım da bana çok kızıyor,onlara bilgisayar elbise ayakkabı araba alamadığım için .patronum.. patronum sürekli alaycı bakışlarlarla beni izleyerek ne kadar işe yaramaz bir adam olduğumu günün her saatinde bana hatırlatıyor. o da bana çok kızıyor çünkü ona çok para kazandıramadığım için. dostlarım, arkadaşlarım, akrabalarım beni adam yerine bile koymuyorlar. onlar da bana kızıyor onların ıstedıgı gibi bır adam olamdıgım ıcın , onları yemeğe gotürmedigim için , onara borç veremdiğim için onlara ayak bağı olduğum için, onların eğlendiği gibiı eğlenemediğim için .devlet... devlet de bana çok kızıyor , daha cok vergi veremediğim için, arada bir ne oluyor diye sorduğum için, yanlış partiye oy verdiğim için..

biliyor musun her tarafım kanıyor,acılar içindeyim çüyüyorum.. onların istediği gibi bir adam olmak istiyorum ama beceremiyorum .dostlarıma patronuma akrabalarıma karıma çocuklarıma üzgünüm diyorum sizin istediğiniz gibi bir adam olamdım diyorum,ama duymuyorlar. acılarımı kederlerimi sıkıntılarımı anlatıyorum dinlemiyorlar. ben…ben..bana yardım edin diyorum kaçıyorlar,gelin biraz konuşalım diyorum kaçıyorlar.ölüyorum diyorum ne zaman öleceksin diyorlar.

lütfen bana söyler misin ? ne oldu,bize ne oldu ? eskiden böyle değildi, şimdi ne oldu ? neden insanların artık duyguları, düşünceleri, prim verecek zamanları yok. neden bu akdar hızla koşuyorlar, neden bir an bile olsa durup hayatın, insanın, evrenin anlamı üzerine düşünmüyorlar. ben acılarımı sıkıntılarımı kederlerimi anlatırken neden beni dinlemiyorlar. benim bütün bu düşlerim ,arzularım ,hayata dair imdat çığlığım onlara sahte geliyor,sahici gelmiyor, samimi gelmiyor .neden ..neden.... söyle bana neden. nolur bana yardım et, yardım et bana.lütfen,lütfen. neden beni bu halimle kabul edip aralarına almıyorlar,
neden beni sevmeleri için sürekli inamadığım halde onların ilgisini çekip onalarla konuşmak zorundayım . neden egom olmak zorunda , neden onların arasında bencil olmak durumundayım . neden varolabilmek için rekabet etmek zorundayım. lütfen bana yardım et,bana hayatta yaşamanın sırrını söyle. bak biliyorsan eğer bana o yolu göster,lütfen..
Duvarları yıktınız bari pirketleri kırmayın.
ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir ki?
Konuşmasana lan!
iyi sustum
Konuşsana lan!
Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız. Hepimiz heba oluyoruz. Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız yok; ne büyük savaş ne de büyük bir buhran yaşadık. Bizim savaşımız ruhani savaş... Ve bunalımımız kendi hayatlarımız.
(bkz: dövüş kulübü)
Edit: neden eksi lan?
Cenneti bilmiyorum ama meleklere inanıyorum.
görsel
abiler duydunuz mu hüsnü malik'in elinde patlatmış.... (bkz: yedi bela hüsnü)
Hadi kız orospu, ki bu ibneler bakireydi diyorlar, bakire kız nasıl orospu olur ben anlamadım gitti... (bkz: gemide)
güncel Önemli Başlıklar