bugün

https://youtu.be/vrK8tvtEyG0

bu müthiş şarkıyı söyleyen kadındır.
çok güçlü bir sesi yok belki, çok güzel de değil, ama çok özgün ve birbirinin aynı şarkıcı bozuntularıyla karşılaştırılınca takdir edilesi kadın.
Rüyalarda buluşuruz yorumunu başarılı bulduğum şarkıcı.
https://youtu.be/wsjf-youIJM
yaptığı müziği bilmem, tanımam etmem. tek bildiğim şey berbat eyeliner çektiği.
hem sesini hem tarzını aşırı beğendiğim kişi.

özellikle uzat saçını istanbul favorim.
şarkı sözleri şiir gibi olan kadın. yazmaya ve söylemeye devam etmesini temenni ediyorum.
ha, bir de çok seksi.
Artık yerinde yeller esen, müzisyenler için dönemin kadirşinas mekanı kemancı'dayım. sahnede yerli punk grubu tampon ardından eski okulumuz canımız ciğerimiz artdiktatör'le birlikte sahne alan, pırıl pırıl latex yansılamarıyla gözlerimi akıtan eli kırbaçlı kız.
Kendisini beğenmediğini söyleyen bir twitter kullanıcısı sonrasında attığı göndermeli twit ve ardından hocasıyla tartışması vs. iyi bir izlenimim vardı ama ne oldumcu olmuş gibi.
şarkısını beğenmemiş birine twitterdan verdiği cevapları görmüştüm o günden beri bi ısınamıyorum. sesi güzel de yani ne bileyim ne bu ego?
sevişmek istediğim tahrikkar kadın.
https://twitter.com/GayeS.../1201201542092726273?s=20

ödül kazanmış.
şahane bir sesi ve yorumu var. Daha yeni keşfedebildim.
büyük bir hevesle konserine bilet aldığım ancak organizasyona kısa süre kala hiçbir açıklama gösterilmeksizin konseri iptal olan sanatçı kişiliktir. olabilir insani bir durum vardır desem de iki gün sonra aynı tarihe bir başka mekanda konser ilanını görünce vaaay bee.. dedim.
sizin için bilet alan, sizi bekleyen insanlara "buyurun o biletler burada da geçerlidir" demek maliyeti mi kurtarmadı gaye hanım?
bu mudur sanatçının dinleyenine verdiği değer?
bu saatten sonra eşitlik hak hukuk gak guguk söylemlerini kim takar. anlaşılan o ki insanlar arasında da herkes eşittir ama bazıları daha eşittir .)
şarkılarıyla bizi amerikada bile gururlandıran. müzikte farklı bir ruh başlatan kadın sanatçı.
istikrarlı hayat hakikattir.
çilekeş gibi kaliteli bir grubu arkasında maymun etmiş, garip sesli popüler kültürün meşhur ettiği tırt şarkıcı.
Ben melikşah ile muhabbetlerini çok seviyorum her şeyden önce.
Müziğini kısmen orjinal, kısmen taklit buluyorum.
Klipler efsane, üzerinde düşünüldüğü belli.
iyi bir şarkıcı, orası kesin. Kalemi de kuvvetli.
Bir yaralı kuştum, istikrarlı hayal hakikattir en sevdiğim eserleri.
Bence iyi ki var, kendinin ve bu ülkenin değerlerinin farkında olan bir kadın.
Çık yönlü çok renkli bir sanatçı. Tarzı duruşu ufku bu ülkenin ötesinde.
Bazen çok ukala bazende olağanüstü. Bazı şarkıları dinlenir. Tavsiyedir. Mendilimin yeşili, bir yaralı kuştum, rüyalarda buluşuruz, istikrarlı hayat hakikattir, develerle yaşıyorum. Bunları dinleyin pişman olmazsınız. Güzelliğide fena yüzüne bayılıyorum tek sorun yaşı.
Hâlen tanışmayanlarınız varsa bu karantina günleri tam sırası. Şarkıları huzur güzelliği cennet.
(bkz: yerimmm)
bugün redbull sponsorluğunda instagram üzerinden ev konseri yapmış şahıstır. çok sevdiğim 'gamzedeyim deva bulmam' adlı eseri seslendirmesi beni hep mutlu eder, iki kadeh rakı içesi gelir insanın.
sarışınken harika olan hatun. aman gsa, hiç bozma.
istikrarlı hayal hakikattir. Severiz gaye su ablamızı. Buğulu tuhaf bir sesi var.
erkek düşmanı kezban.
Sesi ve tarzı çok güzel olan sanatçı. Gamzedeyim deva bulamam yorumunu dinleye dinleye doyamam.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar