bugün

Karı güzel de değil zaten . iyi yapmışım kanka.
Geçtiğimiz günler de cuma günü için ne plan yapsak diye bakınıyorken bu ablamızın konserin de 1 alana 1 bedeva kampanyasi olduğunu gördüm ve hadi alak ne kaybederiz dedik ve arkadas ile aldık. Youtube da bakindim gitmeden şarkıları milyonlar ile izlenmiş oh güzeldir dedim açıkçası ne müzik tarzından ne de şarkılarından bir şey anlamadım. Her türlü müziği severim ama en ufak bir haz almadım bu ablanın şarkılarından. Neyse ki 1 tane gamzedeyim deva bulmam şarkısına yorumunu gördüm onu beğendim çokta sevdiğim bir şarkı zaten ablamiz da güzel yorumlamış.
Konser günü geldiğinde telefonuma tribunu kapattik sizleri bir üst katagori olan saha icin de misafir edeceğiz diye mesaj geldi beklenen ilginin olmadigini orada anladik neyse saati geldi neredeyse bütün şarkıların aynı melodi olduğu sözlerini hic anlamadigim ilk 4 5 şarkısını dinledik heyecanla gamzedeyim deva bulmamı demesini bekledik hic olmaz ise boşa gelmiş olmamak için bizim gibi bekleyen bir seyirci de bağırdı ama cevap olarak bugün o şarkıyı söylemeyeceğini ve hep kendi şarkılarını söyleyeceğim demesi üzerine 5 şarkı yeter diyip bugüne kadar gittiğim en sıkıcı konserden direk çıkış yaptık.
Rakı sevenlere hitap ediyor demiş yukarıda biri. Sigara bile içmiyorum ama çok sevdim şarkılarını…

insan en çok en sevdiklerinden yara alıyor, farkında olmadan, istemeden en çok sevdiklerini hırpalıyor. En sonunda yalnız kalıyor…

https://youtu.be/NikU81CfZYc
hem sesine, hem tarzına aşığım bu kadının!
galaksi gazinosuna götürüp götürüp geri getiren...

burdan evlenme teklifi ediyorum kendisine.
caner özyurtlu nun loş sohbetler youtube kanalına geçen yıl konuk olmuş müzisyen. yeni izledim. epey dağınık bi sohbet olmakla beraber bi gaye su akyol dinleyicisi olarak mutlu mesut izledim. inanılmaz yetenekli bi kadın olduğunu düşünüyorum. japonya nın bi kasabasındaki festivale davet edilecek kadar uluslararası müzik yapıyor. hem de bizim sözcüklerimizle, bizim hislerimizle... muazzam.
Safi burun aq.

Şaka bir yana sesi de tarzı da kendi de çok güzel bir sanatçı, Son şarkısı isyan manifestosu ve ona çektiği klip de bunu doğrular nitelikte.
her gün izlesem, dinlesem bıkmam denilesi hatun kişisidir.
özellikle "pink floydun dediği gibi" şarkısıyla gönlümde büyük bir yer kaplıyor.

"rakıyı sensiz içeyim diye
köprüyü yalnız geçeyim diye,
küllenip biteyim diye
sevdirdin kendini biliyorum"

çok hojdir, ama benena
maltepe orhan gazi lisesinde *orta okul sınıf arkadaşım.

kendisinin çıkış parçalarından birisi de atamdır. yıl 1997 falan.
kadıköy'de selfie çekilmişliğimiz olan türkücü. keşke bana özel mesajdan merhaba yazsa.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.