bugün

sürekli bir bayan populasyonun arasında zaman geciren ve bundan hoslanan modacılardır.
(bkz: barbaros sansal)
(bkz: cemil ipekci)
(bkz: daha niceleri)
gay olan modacılardır bunlar.
(bkz: ankete tanım süsü vermek)
sürekli bir bayan populasyonu arasında gay olması beklenmeyen modacılardır.
modacıların hepsinin o tarafa doğru kaydığını düşünürsek buraya sığmayacak olan modacılardır. * * ama öyle olanlar sanki kadın vücudunu daha iyi biliyor ve hissediyor diyerek mesleklerinde gayet başarılı şahıslardır.
gay olmayan modacılar arasında daha çok dikkat çeken modacılardır.
kadınların nasıl giyinmesi gerektiğini bilen modacılardır. kadınsı hisleri, bir bakış açıları olduğu için modaya önemli katkıları olduğunu düşünüyorum.

dice kayek'ten ayşe ege'nin dediği gibi: "Kadın modacılar kadını, gayler bir fanteziyi giydiriyor"

evet uçuk ve çılgın oldukları bir gerçek. bazen, hiç giyilemeyecek şeyler yapıyorlar ama yine de seviyorum onları.

(bkz: marc jacobs)
(bkz: tanju babacan)
domenico dolce & stefano gabbana
adını filan bilmiyorum da, geçen gün gazetede ve haberlerde birini gördüm... hadise'nin örozyon kıyafetini tasarlıyormuş galiba, cemil ipekçi'nin iki beden küçüğü bir insan. aradaki tek fark beden farkıdır zannediyorum. el kıvırması, bıyığı, fuları, osu busu dahil her şeyi aynıydı lan. her şeyi demek de yanlış oldu gibi ama öyleydi. sözlük yazarlarının en büyük korkusu diye bir anket varsa şayet ankete alet olmadan aha buraya yazıyorum ben bunu. korkum bu insandır benim!(bilen beri gelsin)
barbaros şansal. muhafazakar eşcinsel modacıların bile türediği güzide ülkemizin en muhalif en ayakları yere sağlam basanıdır.
aslında çoğu gay olmayan ama giydirdiği mankenleri ve sevgililerini rahatsız etmemek için gay ayağına yatan adamlardır.
Ibnelikten beslenen, ilham alan modacilardir. Modaci olduktan sonrami yoksa dogustanmi ibneler merak konusdur.