bugün

2004 yılı itibariyle en iyi arkadaşım adlı dizide baş göstermiş, 2006'dan itibaren de 3 sezon doktorlar adlı dizide zeynep öztürk karakterini canlandırmış genç aktris.
x'in kendisini aldattığını ve bunu x'in msnine girip x gibi konuşarak anladığını söyleyerek gözümden düşen aktris.nerede özel hayata saygı ? ayrıca x'in bu açıklamalara dayanarak kendisini mahkemeye vermesiyle de göte gelebilir.
(bkz: özel hayata saygı hakkı)
unutmadan x :
(bkz: şahin ırmak)
dün çarkıfelekte gördüğümü sandığım oyuncumsu. ve yanılmamışım da zaten görmüşüm. pardon da oyunculuk yapan insanın ne işi var hosteslikle falan. manken olsan neyse. gerçi hakkında çok da fikir sahibi değilim belki mankenden gelme bir oyuncudur ama sonuçta oyunculukta kariyer yapmak isteyen biri saçma sapan işlerle göz önünde bulunmak istemez.
çarkıfelekte ısrarla elbise giymeyen kız.
görsel
görsel
son yıllarda gördüğüm en iyi fiziğe ve düzgün bir diksiyona sahip , çarkıfeleğe hiç mi hiç yakışmayan hostes.
fuzuli bir manken daha.
afet-i devranlardan. çarkıfelek izleme sebebi.
az önce disko kralında canlı canlı şarkı söyleyerek ve bunu mükemmel bir şekilde yaparak dumura uğratmıştır.
hatta bu konuda şarkıcıyım diye geçinen çoğu kişiden daha az naz yapmıştır.
doktorlar dizisinde oynamış olan asistan zeynep. sevgiliside ömer, yani ilhan mansız'dı.
rol geregi de olsa ilhan mansiz ile öpüsmüstür.
itici insan.
dışı dolu içi boş insandır.
Sempatikligi ve güzelliği ile dikkat çeken genç oyuncu.(dersem yalan söylemiş olurum)

Şimdi gercek düşüncelerime gelelim.
kıçını başını açarak ünlü olacağının farkına varmış masturbasyon malzemesi.
siyah renk iç çamaşırı giymektedir.
(bkz: hüseyin şevki topuz)
(bkz: oyhşşş)
ultra itici bayan. bir dizide platonik aşka tutulduğunu görmüştüm, o günden beridir bana hep ezik gelmiştir ve öyle gelecektir. platonik olarak birini sevmek eziklik değildir bik bik bik diye msj atmayı düşünenler; ağzınıza tuvalet terliğiyle vurmak istiyorum..
bugün klibini gördüm tv de. cennetin kapıları diye bi şarkı. dondum kaldım resmen.gözlerinin altına çekilmiş simsiyah kalem pullar falan berbat bi makyaj, derin sırt dekolteli saten bi gecelikle pamukların arasında yatıyodu, gözlerini pörtlete pörtlete ağlıyodu. ürperdim. şarkının tamamını dinlemeye dayanamasam da dinlediğim kısmının tamamında detone olmayı bu hatun başarmış.
twitter'dan öğrendiğimiz kadarıyla sergen yalçın'ın kankasıymış, ya da meleği'ymiş... be sergen'in yalancısıyım artık...

dipnot: beni nasıl bi insan yaptın sosyal medya !!!
zamanında twitterda;

--spoiler--
üst üste 3 twilight filmini de izlemem edward'a olan duygularimi kabartti yine.hic hos olmadi bu
--spoiler--

demiş.

bildiğin liseli la bu.
son olarak mavi kelebekler'de rol alan dost canlisi biricik arkadasim.
Tatlı kıvırcık saçları bulunan tatlı oyuncu. muck.
sevimli yüze sahip kadındır.
Tümer Metin ile aşk yaşıyormuş.

http://www.posta.com.tr/g...ilan-i-ask-haberi-1261797
güncel Önemli Başlıklar