arap atı gibi sonradan açılan kulüp.

rakipleri cebinden yemeye başladığı sırada arkadan gelip önde bitirir. tipik olarak...

çokta şanslıdırlar final zamanları...
Kopenhag dan bir koyar sesini taaa kadıköyden beşiktaştan duyarsınız öyle bir takımdır galatasaray.
galatasaray bir şampiyonluk yarışına girmişse %85 şampiyondur.
dönün bakın geçmişe.

kazanacağı yarışa girer galatasaray.

şampiyon olamayacağımız seneler ise hiç yarışa girme tenezzülünde bulunmuyoruz.
hayal kırıklığı da yaşamıyoruz. *

bak fenerbahçe'ye.
sürekli dörtnala koşan arap atı gibi. ama elde ne var? sıfır. *
sezon basinda ve devre arasında bado ndiaye ve brumayi satarak (14+8 milyon euro) kazanan takımim..

bu iki oyuncuyu satmasaydik belki bugün avrupa cezasi alacaktik.

her şer gorunen de bir hayır vardir...
bu akşam oynanacak yeni malatyaspor maçını da kazanırsa, bu sene dünyadaki en iyi 2. iç saha performansına sahip olacak takımım.

birinci ise baştan aşağı arap sermayesi ile tasarlanmış paris saint-germain.

görsel
hakkında ‘fetö’ güzellemesi yapanların, televizyonda ‘fedö yabdı’ tabirini duyunca ‘hasktr lan ordan, her şeyi de fetö’ye yıkıp kurtuluyorlar’ diyenler olması oldukça ironik..

haydi kabul edin, bunu kendinize itiraf edin. en iyisi, en başarılısı, en üzerine pusular kurulanı ama yine de bu pusuları yıkıp dimdik ayakta kalanı biziz.

sizse, içinize su serpmek için, her şeyi fetö’ye yıkıp çıkış arayan ekiptensiniz.. ama kaderiniz aynı; başarısızlığınızı başka etkenlere yansıtmanız...

it ürür, kervan daima yeni şampiyonluklara yürür. #21

geçmiş olsun. huahah
Şampiyonluk yolunda Son 180 sayan takımım. Yürüyün be!
2017-2018 sezonunun %98.5 şampiyonudur. Haketmiştir de. Kutluyorum şimdiden.

Yalnız Uefa ile fenerbahçe gibi galatasaray ın da ffp anlaşması vardı.

Galatasaray anlaşmaya uymadı. Deli gibi transfer yaptı takım kurdu. Fenerbahçe anlaşmaya uydu adam gibi transfer yapamadan girdi sezona.

Galatasaray ın uefa ya gitmesi kesinleşti. şimdi uefa tarafından cezalandırılmayacaksa anlaşma neden var. Herkes kafasına göre estiğini yapabiliyor mu ?

Bilen Biri bana açıklasın sadece merakımdan soruyorum Burada bir haksızlık mı var ? Benim bilmediğim bir şey mi ?

Edit: sanırım bazı cahil kedicikler bilmediği gibi birde sorana kızıyorlar. Mal mısınız lan siz ? Bilmiyorum diyorum.
Konsantrasyonunu bir maç daha koruyup şampiyonluk için savaşması gereken takımımız. Ha gayret !
21. kez şampiyon olan takimim..

aslında ilk başta bende inanmiyordum ama hayaldi gerçek oldu...
Fener ağlamaaa...
iyi ki galatasaraylıyım.
5 büyük lig ve süper lig sıralamasında en iyi iç saha performansına sahip takımım.

görsel
mayislar bizim demiştik değil mi...
Çocuklar inanmayın demiştik size. Mekanın sahibi geri geldi. Renkdaşlarım gönlünüz rahat olsun, 21. şampiyonluk hepimize hayırlı olsun.
bu sezon şampiyon olmayı sonuna kadar hak etmiş takım.

hakkımız olanı 19 mayıs akşamı alacağız inşallah.
Göztepe faciası diye yeni sayfa açacak takım. Evet.
Bir futbol takımı.

Öğrenin diye şey ettim. * .
Sampiyonluk yolunda son haftaya avantajli giren ama Şampiyon olup olmadığı henuz belli olmayan takımım.
Gevşeklik yaparsak ligi basaksehir alır...

Olm kötü kötü rüyalar görüyorum, göztepe yeniyor bizi falan valla psikolojim bozuldu.
Şu 90 dakikayı kazasız belasız atlatip şampiyonlugu kutlamak istiyorum artık.
Sahada tek kişi kalsalar bu saatten sonra şampiyonluğu vermezler. Hani umutlanan FBli dostum varsa boşuna beklentiye girmesin. *
takımımdır. tudor olsaydı şu maçtan aklım giderdi de fatih terim olunca korkmuyorum. 21.şampiyonluk hayırlı uğurlu olsun.
21'e son 2 gün 5 saat!
değil 21, 41 defa şampiyon olsa bile şampiyonlar ligi'nde ondan bundan 6-7 yemeye ve sıfır çekmeye mahkum olan sefil takım.
24 saat sonra 21. kez şampiyon olacak futbol kulübü.
tanrının izniyle 20 saat sonra şampiyon..