bugün

- şampiyon olmayacak
- kupa almayacak
- futbolcularla arasını iyi tutacak
- transfer yapmayacak
- yönetime yağcılık yapacak
- basın mensuplarını idare edecek
- az para isteyecek

hoca arayışındadır.
hocasından çok şey istemiyoruz. sabri, umut gibi yetenek fakiri yiyicileri tesislere sokmasın yeter. başarı otomatik olarak gelecektir zaten.
hamza hoca gitmesi sanırım daha iabetli olacaktır.
utanmaz, arlanmaz, ahlaksız, yüzsüz bir yönetici ve futbolcu grubunun elinde esir olmuş güzide kulüp.

yöneticileri hiç saymıyorum zaten onların ne mal olduklarını herkes biliyor.

ama ya futbolcular? dilerim ağızlarına sıçacak, antremanda morartacak, maçlarda burunlarından kan getirecek bir hoca gelir başlarına da görürler ebelerinin son gecesini.

hamzaoğlu gibi kendilerini korumak için görevinden olmuş bir adama yaptıkları terbiyesizliğin bedelini her en ağır şekilde öderler umarım.
Eto'o yu savunma arkasına kaçırmazsak guillerme'nin pas trafigini kesersek rahat kazanacagımız maç olacaktır.

guillerme ve eto çok formdalar inşallah savunma hata yapmaz.
bu sezon son dakikada gol yemezse ölecek hastalığına yakalanmıştır.
Bu sene tek eğlencedir. ibişler sizi. Evet.
Geçen sene 3 kupa almış bir takımın birkaç ay içinde en dibe düşmesi olacak iş degildir.
fenerbahçe" ye, beşiktaş" a karşı yokları oynayan takımların kendisine karşı şahlandığı takım. yahu en azından biraz şut çekseler, biraz atak yapsalar fenerbahçe" ye, beşiktaş" a içim acımayacak. keşke mbilla" nın hırsını kadıköy" de ve beşiktaş" a karşı antalya" da da görsek ama yok işte.
taraftarı çok cahil ezik ve krodur.
bu kulübün içinde kesinlikle hain ve ajanlar var.
Sürekli teknik patronlarla sidik yarışına giren yöneticilerin olduğu takım.

Yüzmilyon dolarlık bir takım beş katı pahalı bir takımla kapışabiliyorsa buradaki faktör yönetim değil, teknik patrondur.

Bunlar fatih hocayada aynısını yaptılar. Tüm gs camiası şunu bilsinki bizde aslolan yönetim değil, teknik patron ve oyuncudur. Yönetimde aynı seyirci ve taraftar gibi sahanın dışındadır. Sahanın içine müdahale eden yöneticilerle seyirciler arasında hiçbir fark yokturdur.

işte sahanın içine müdahale eden ergen piskolojisine sahip bir yönetimin hakkettiği;

Yönetim istifa, yönetim istifa. Oğlum hiçmi futboldan anlamıyorsunuz yahu? Su dan geçerken binek değiştirilir mi?
Günahım kadar sevmem ama hamza hamzaoğlu'nu şu zamanda yollayarak topuklarına değil beynine sıkmış takım.
Asdhjskhjskhjs yine yarmıştır ahahahahhahaha.
kötü günler geçiren takımdır. ancak hemen savaş baltalarını çıkartmanın anlamı yok. bu takım ne fırtınalardan çıktı. desteğe devam etmeliyiz.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Her sey senden sonra gelir.
Hamburg ve Fenerbahçeden 6, Spartadan 12 gol yiyen takımdır.
Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nı taşıyan otobüs, Balıkesir'de taşlı saldırıya uğradı.

kaynak:fanatik.com.

bu haberi hiçbir tv kanalında göremezsin,ama bjk fenerin başına böyle olay gelse sağır sultan duyardı...
görsel
Beşiktaş ile arasında yedi puan fark vardır ehe.

Belirtelim.
(bkz: aşığım ulan)
ilk yarıyı, kendini lider sanan malların önünde kapatacak takımım .

inanın ve başarın.
yeterki Sabri,umut,semih vs boş adamlar oynamasın...
4 yıldızlı winner takım. evet.
yöneticisi çıkar 'biz aslında süper isimleri transfer edecektik de hamza engelledi' diye kafa açar.

futbolcusu çıkar 'biz aslında inanılmaz yetenekli futbolcularız ama hamza iyi antreman yaptırmadı' diye zırlar.

zaman zaman çok boktan kadrolar geldi geçti evet. çok boktan yönetimler de. ama böyle bir uyum uzun süredir görülmemişti.

bu kadar arsız, utanmaz, yüzsüz bir yönetici ve futbolcu grubunu aynı anda göremeyiz bir daha sanıyorum.