bugün

bir hafta daha can çekişecek olan takımımdır. daha sonra inşallah temizliğin başlayacağı takımım olacaktır.

---------aykut-ufuk-zapata-servet-gökhan-"hakan balta"-serkan-mustafa-ayhan-barış-aydın.-----------

allah canımı alsın transfer istemiyorum... şu pislikler gitsin bize yeter de artar bile.
tekerlekli basketbol takımının şampiyonlar ligi şampiyon olduğu kulüp. önlerinde engel olmayanları da (futbol takımı) bunlardan ders alsa keşke.

http://4.bp.blogspot.com/...600/engelsiz+aslanlar.jpg
rengi bozuk şikeci ve sürekli fenerbahce kompleks içinde kıvranan bi takımdır her branşta ezile ezile iyice sapıttılar bukadar ezersen tabi olacagı bu kümede kal galatasaray.
futbol takımı 2010/2011 sezonunda geride kalan 31 maçta sadece eskişehirspor ve bucaspor'u iki maçta da yenebilmiştir. bu takımlara bir ihtimal kasımpaşa ve konyaspor eklenebilir, ama garanti değil tabi.
engelsiz aslanları tebrik ederim. umarım bazı kafadan engellilere ders olur. zaten onlara ders olmasa da olur. artık hepsi gidecek. arada bir böyle kötü sezon geçerimek de iyi oluyor. takımda birikmiş ve artık virüs gibi tehlikeli olan pisliklerden arınma vakti.
bu sene ligde kalmayı garantilemiş olan takımım. ulan neleri konuşuyoruz ya eskiden barcelona maçından önce yeneriz falan derdik şimdi herkes barcelona.

(bkz: lig bitse de gitsek)
eskiden şampiyonlar liginde grubumuza real, milan düşsün diye can atardım. şimdide eskişehir deplasmanını tvden izlemeye dayanamıyorum.
peh.
ligin 14. sırasında bulunan takımım.
not: yuh.
en başta kalecileri acil göndermesi gereken takımım .
en kötü gün bugünse... bugün de galatasaray.
her sene 10 oyuncu alan 10 oyuncu gönderen takım oldukça overrated bir takımdır.
rıdvan dilmen in kasımpaşa maçı sonrası övdüğü takım.ayhan maçın en iyisiymiş.servet istekli olup ben kalmak istiyorum mesajı vermiş.kasımpaşa ile oynadığı unutuldu galiba.
yeni başkan için anketlerde ünal aysal'ın öne çıktığı; seçimlere hazırlanan takım.

kaynak: http://www.sporanketim.com

ha bi de 3-1 yenmişiz lan kasımpaşa'yı. kümede kaldık yani. iyi.
uefa kupasından başka hiçbir numarası olmayan takım dünyanın en ballı takımıdır bu konuda skorlarıda yazayım bu takımın aldığı başarılar şans bence piyasada oyuncu kalmayınca çöktüler uefa kupası hariç hepsi şans bal başkanlarıyla yıldız oyuncularıyla türkiyenin en büyük tiyatrosudur.
galatasaray 9-2 beşiktaş
galatasaray 6-0 beşiktaş
galatasaray 5-1 fenerbahçe
galatasaray 7-0 fenerbahçe galatasaraydaki nasıl bir balsa artık tüm kupaları topladılar 20 senede

edit:fenerbahçeli değilim
son sıralarda yer alsa dahi her maçını ayrı bir heyecanla izliyorum. kötü gittiği için maç öncesi izlemeyeceğim diyorum kendime ama maç saati geldiğinde televizyonun karşısında buluyorum kendimi. yenilse dahi 90 dakika bitmeden kapatmıyorum. çünkü skor taraftarı değilim. en kötü döneminde attığı her gole büyük bir sevinçle seviniyorum. eski maçlarını izlediğimde gözlerim doluyor, o günleri geri istiyorum. ama biliyorum ki o dönemin de gelmesi çok uzak bir zaman değil. çünkü galatasaray'ın olduğu her yerde umut vardır.
uefa kupasını tesadüf sanan bünyelerin diline dolanan takım. bi sikim yapın sizde avrupada da görelim bilader, ne çok seviyonuz aynı boku dile getirmeyi.
diğer takım taraftarlarının gıpta ederek baktıkları kupalara sahip olan, türkiye'nin en büyük takımı.ezeli rakiplerinin galatasaray'a yetişmesi için asırlar geçmesi gerekir.
dünyanın en iyi futbol takımı > barcelona.

dünyanın en başarılı kulübü > real madrid..

peki neden? nedeni çok basit, real madrid'in aldığı kupalar müzesinden taşmaktadır. futbol da önemli olan başarıdır.

peki türkiye' de durum ne?

türkiye'nin real madrid'i.
türkiyenin en başarılı klübü.
futbolla ilgilenmediğim halde, garip bir şekilde sempati duyduğum futbol takımı.

son başarısızlıklarının sebeplerine dair zerre kadar fikrim yok. ama ezkaza televizyonu açarsam, spor haberlerinde falan görüyorum bazen. az önce yine gördüm mesela. böyle gururlu bi duruşları oluyo sanki futbolcularının. böyle nasıl desem, çok seviyorlar sanki takımlarını.

ben galiba galatasaraylıyım sözlük. evet.

edit: ama beşiktaşlı da olabilirim. tam emin değilim. *
türkiyede en çok taraftarı var olan spor klübü.
gerçekten büyük bi kulüptürki şuan da 5845. entryi girmek üzereyim.

(bkz: seviyoruz)
ilkleri biz yaparız, tarihi biz yazarız sözü galatasaray için açıklayıcıdır.
50 tanede seçim yapsa mahalle takımı olmaktan kurtulamayacak topçu klübü.
34üncü başkanı resmen ünal aysal olan türkiye'nin en başarılı spor klübüdür.