1. 1.
  "fornification under control of the king" in kısaltması barıs bayraktarın pamuk prenses 2 adlı kısa filminde akasya asıltürkmen cok saglam anlatmıstır anlamını.
  6 -2 ... mamafih
 2. 2.
  (bkz: fornification under control of the king)
  (bkz: spam mail okuyorum muntazam)
  2 -1 ... eru
 3. 3.
  (bkz: fcuk)
  serbest cagrisim.
  3 -1 ... child
 4. 4.
  açılımında aslı fornification değil de fornication'dır. akasya asıltürkmen'in yanlış telaffuzu, pamuk prenses 2'yi izleyenlerin aklında böyle kalmasına sebebiyet vermiştir. anlatımının bütünü çok sağlamdır, o ayrı konu.

  (bkz: fornication under control of the king)
  (bkz: californication)
  2 ... severus snape
 5. 5.
  ingilizce bir fiil.ingilizce kufurlerin çogunda kendini gösterir.
  2 ... gilberto
 6. 6.
  eminemin en çok sevdiği kelime.
  3 -1 ... baadir
 7. 7.
  (bkz: fuck off)
  2 ... kıymetlimsh
 8. 8.
  (bkz: this fucking machine in my head)
  ... seffafbukalemun
 9. 9.
  ingiltere tarihinin en kanlı ve dramatik zamanlarından biri kral VIII. Henry zamanıdır... Veba, katliam, savaşlar, uzak diyarlarda Sömürgelere gidenler, orada kaybedilenler ve buna benzer sebeplerle ülkenin nüfusu neredeyse yarı yarıya düşmüş, Kral ülkesinin geleceğinden ciddi bir biçimde endişelenmeye başlamıştır. Ama yaptırdığı araştırmalar sonucunda ülke hapishanelerinde çok sayıda serseri, hırsız katil vs. ve çok sayıda olduğunu tespit etmiş ve nüfus artısını sağlayabilmek amacıyla kral kontrolünde hapishanelerde çiftleşmeler organize etmiştir. Dünyaya getirilen çocukları da ingiliz Kraliyeti, yetiştirme ve topluma katma isini üstlenmiştir. Bu nüfus arttırma işlemine "Fornication Under Control of the King" yani "Kral kontrolünde zina" denmiş ve FUCK olarak kısaltılmıştır Bu Fuck işlemleriyle ingiltere nüfusu 10 yıl içerisinde 2 ye katlanmıştır. "Fuck" kelimesi de ingilizceye buradan girmiştir. Bu olayın Tarih kitaplarıyla sabiti doğrudur. Burada anlaşılan da ingiliz halkının yarısı o... çocuğudur...
  37 -3 ... cell-im
 10. 10.
  amına koyarım şeklinde sinir atıcı küfürlere sahip olmayan gavurların deşarj olma lafı.
  1 ... disco inferno