4. nesil yazar... *
2007 yds'ye girecek kader arkadaşı. başarılar dilediğim yazar arkadaşımız.
tatlı bir yorgunluk içinde olan yazar. çabalarının sonucunu nihayet almıştır. sözlükteki ankara üniversitelilerden biri artık. bundan sonrası da güzel olur inşallah. hep mutlu olur.

bakalım zaman ne gösterecek. seneye belki de aynı okullu oluruz. hiç belli olmaz *
oynamadığı bilmiyorum dediği bowlingde paso strike yapan kişi. deli mi ne.*
(bkz: ankara yı sevme nedenleri)
başını alıp giden. hiçbir şey olmamış gibi.
biricik, kuzencik, şekercik, tatlıcık, gıcıkcık.
uslubuna hayran olunası saygılı zekı.
bazen anlayamasam da çok sevdiğim. biricik.
Türkiyedeki çook şeyin özlemi içinde olan yazar.*
farkında bile olmadan beni dün çok mutlu etmiş yazar, üstad. *
mutlaka takip edilmesi gereken kıymetli bir yazarımız. gerek türkçesi, gerekse yazdığı konulardaki hakimiyeti, gerekse insani duruşu ile takdirimizi kazanmıştır.ejderham olarak daha nice cevherler saçmasını diler, cahit koytak'ınavluda oturan şizofrenlerisimli eserini ikram ederiz.
amerikan kültürü ve edebiyatı okuduğunu öğrendiğim yazar. yalnız olmadığım için mutlu oldum.
kafayı sıyırmya meğilli concon.*
ake okuduğunu gördüğüm bölümdaş yazar. dtcf'de okuyosa beri gelsin yazarıdır ayrıca.
birilerinin can sıkıntısının, diğerlerinin can sıkıntısını geçirmeye neden olabileceğini anlamamı sağlayan yazar. eksik olmasın. *
aşk kadını haa..
doğum günü kutlu olsun dediğim yazar dostum . sıkıntılarını atlatır dilerim tez zamanda. çok zeki ve başarılı olduğu için şüphe bırakmıyor çözeceğine zaten.
Doğum günü olduğunu hiç belli etmeyen haylaz yazar.

Yine de mutlu yıllar güzel insan.
doğum günü sanırım, nice mutlu senelere..
alese girmeme sebep olacak yazar. yani umarım.
yaşam tarzını sevdiğim yazardır.
aşk akılla ilgili bir olay olmasa da...

aşık olmadan önce bir kere daha düşünmesini tavsiye ederek,

sevgililer günü'nü kutladığım uludağ sözlük yazarı.
değerli bir insan.
dördüncü nesil yazar. buralar çayır çimen olduğuna göre hiç trollük yapmamış olsa gerek.