bugün

Komik olmamasına rağmen güldürdüğü iddia edilen, romantik komedili ne idüğü belirsiz saçma salak dizi.
Buna gülen allah bilir how i met your mother izleyip kahkahalarla gülüyordur.

Mizah ve kalite yoksunları sizi. 2 haneli iq'luk beyinlerin böylesi basit diyaloglara gülmesi kadar olağan ne olabilir?
Bir insanın güldüğü şey ile seviyesini ve zekasını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Friends dizisi turnusol görevi görüyor bu noktada.
kesinlikle overrated değildir. sebebi ise ilk sezona alışmanın zor olması. ben başlayacağım zaman uyarıları dikkate alıp bırakmadım diziyi. Çünkü ilk sezonun garip bir havası var. Sonra hastası oldum zaten.
Yeni başladığım dizi.
Şuan güzel gidiyor güldürüyor eski yorumlarda (bkz: coupling) dizisinin bunun çakması olduğunu söylüyorlar ama o da çok beğenilmiş.
Bunu bitirince de onu izleyecem.
chandler'e aşık olacaksın.
Öyle deme izlemem. Bitince uzuluyom.
Canimin cektigi dizidir.
Ozellikle phoebe ile joey'nin plan gulusu - dizide "evil laugh" olarak gecer- olan bolumu.

https://youtu.be/MmQtxCBmn9E

Sizi yirim.
chandler ve phoebe'nin endless love şarkısını söyleyişi...
ahh ulan ahh

https://www.youtube.com/watch?v=gA9OVYYjsl8
yaklaşık 8-10 sene kadar önce, yalnızca ilk sezon paketi açılmış geri kalan tüm sezonların jelatini dahi açılmamış tüm sezonlar orjinal dvd serisini facebook üzerinden ilk isteyene bedava vereceğimi söyleyip ilk isteyene bedavaya tüm dvd lerini verdiğim dizi.

bu sayede dvd leri verdiğim kızla da küçük bir macera yaşamıştık, sonuna kadar değdi diyebiliriz.

kendi zamanında beğenerek izlediğim diziydi, şimdi izlesem beğenmeyeceğime eminim. yalnızca joe adamımdır.

how u doin?
Sit-comlardan nefret ederdim. efekt bana sahte gelir, insanları zorla güldürmeye çalıştırdıklarını düşündürürdü.
Friends' i bugüne kadar izlemediğime o kadar pişman oldum ki, hayatımda mutsuz, üzgün olduğum çok zamanlar oldu. Kendimi mutlu edecek bir şey bulamamıştım. Bu yaşıma kadar iyi dayanmışım. Şimdi beni ayakta tutacak, kahkahalarla güldüğüm bir dizi var. Beni hiçbir şey yıkamaz.
Jeneriğinden son sözlerine kadar tüm dünyada efsane olmuş dizidir.
Bunalıma, aşk acısına, hastalığa, anksiyeteye iyi gelir.
izleyin, izletin efendim.
9 sezon izledim. Gülme efekti normalde rahatsız eder ama bu dizide dikkatimi çekmiyor. Sitcomların anasıdır.
Ve bence rachel ross we were on a break davasında rachel haklı.
Edit: birinin çıkıp seinfeld diyeceğini biliyordum. Elitliğin izlediğin diziyle belirlenmesi üzerine de bir sitcom yazılabilir. Ama pek izlenmez.
seinfeld'in çakmasıdır, ondan esinlenilmiştir. sitcomların anası ve ilki seinfeld'dir. herkes bilmez elit dizidir seinfeld.
Hayranlarından uzak durmaya çalıştığım dizi. Siz de deneyin rahat edersiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=fQaRoZy8JlE

(bkz: sorry)
görsel
görsel

15 yıl sonra
görsel
görsel
Courtney Cox, Friends ekibinin son bölüm çekiminden bir fotoğrafını paylaştı: "Son akşam yemeği"

görsel
görsel

Dünya çapında fenomen olan Friends dizisi, 25. yıldönümünü kutlarken, yıllardır ekibin bir araya gelmesini isteyen hayranların dileği gerçek oldu. Dizinin yıldızları Warner Bros’la özel bölüm için prensipte anlaştı.

https://www.google.com/am...eniden-bir-araya-gelecek/
Bitirdigim az diziden biri.
Filmi çıkması gerekiyordu ama çıkmamış. Neden çıkmadı hatırlamıyorum ama bi yanım istemiyor da çıkmasını.
Bıraktığımız gibi olmaz ya hicbir şey, onun gibi,eski tadı olmaz da böyle sonu olur diye korkarım şahsen.
şu ana kadar izlenebilecek en iyi sitcom komedi dizisi. zamanında yetişemedim ama ucundan yakalayıp başlamıştım izlemeye. şimdi önümüzdeki günlerde 25. yıl dönümü için özel bir bölüm çekilecekmiş, uçuk paralar vermişler 1 saatlik tek bölüm için ama eminim ki bu kadar seveni olan bir diziden o paranın katlarını kazanırlar.
10 sezon bıkmadan izlediğim, bitince eksikliğini hissettiğim dizidir. rachel ve ross sahnelerine bayılıyorum. "i like big butts and i can not lie" desem yeterli olur galiba...
ross hiç konuşmasa bile, beni sadece mimikleri ile güldürebiliyor. bu arada anti rachel green tayfa çoğunlukta olsa da, ben kendisini seviyorum. jennifer'dan başkası rachel olamazdı.
görsel
Geliyor gönlümün efendisi umarım iptal falan olmaz.
introsunun alkışlanan kısmında alkışlamayan yoktur herhalde.
bugün 2 bölüm izledim esprileri ben anlamadım gülmedim yada komik değildi.
ingilizce ogrenmek isteyenler icin harika bir dizi kurulan cümleler ve anlatilan hikayeler günlük yaşamdan oluşmakla birlikte tamamen basic kaliptadir.