entry'ler (65)

bugün ne yapmak isterdin

Sirkete gitmeden yine evden çalışmak.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

Yaklasik 500 Try.

namaz kılmayan insanların müslümanım demesi

Namaz kilmiyorum muslumanim diyorum camiyede gitmiyorum sanane amk sen mi yargilayacaksin beni sana mi düştü beni hesaba çekmek. Sen namaz kılıp muslumanim diyorsun kendini allah yerine koyuyorsun bi aç oku bakalim inandigin kitapta neler yaziyor kitabın dilini bilmiyorsan mealleri var yardimci olur belki onlar sana.

cinsel yaşama dair sırlar

Evlendikten sonra bitecek olmasi artik bir sir olmasa gerek.

türkiye de iş bulmak

Aslina bakilirsa bi yandan cok zor bi yandan cok kolay.. Zor olani zaten biliyorsunuz kolay olani ise ben size anlatayim..
Simdi oyle siktiri boktan universite okumakla olmaz iyi bir universite de gelecekte yapilabilitesi yüksek bölüm okursaniz ve cok defil biraz yabanci dil bilgisi ve biraz konusmayi ogrenirseniz bu is olur...
Kafaniz her boka çalışıyor bi kendinizi gelistirmeye calismiyor. Sanilanin aksine prezentabl ve kalifiyeli beseri sermayesi yüksek personel eksiği çok var Türkiyede fakat dolduran yok.

tesbih taşıyan erkekler

cebinde biraz da parası varsa mutlaka silahı da vardır parası yoksa da silaha özenen adamdır.

yaşlıların eliyle yere sümkürüp elini silmemesi

bu konuyu ayrıca, efendim büyüklere saygılı olmalıyız el öpülmesi gerekir gibi zırvalayan sümük meraklısı tipler düşünsün.

çocuğuna dizideki karekterin ismini veren ebeveyn

ben istedim ama olmadı..düşünsenize ne güzel bir isim Jesse Pinkman.

bugün ne yapmak isterdin

evde çalışmak yerine otelde çalışmak istemiştim azıcık rahatlamak için.

veganlar jelibon yer mi

jelatin icinde ilik vardir dolayisi ile canli bir varlıktan elde edilen hiçbir ürün tüketmezler.

Edit: Canli konusuna takilan arkadaslara istinaden küçük bir duzeltme yapmak istiyorum canli bir varlıktan kastedilen hayvansal tuketim icin gecerlidir.

sıkılıyorum sözlük

Heyetini parmakla cnm.

yazarların gittiği en son şehir

Çanakkale.

tavuk kanat

Kartal köz kanat restoranda yemenizi tavsiye ederim.

anın görüntüsü

Kendi ayaklarima oje sürüp koysam gözlerim daha cok şenlenir.

yazarların doğum yeri memleketi ve etnik kökeni

Istanbul-selanik-turk.

papermorgan

Kasap et derdinde koyun can derdinde.

şehir dışında üniversite okumuş kız vs mia khalifa

Ulan ne gerizekali bir kitlesiniz siz ya. Vallahi billahi babalariniz dışarı boşalsa daha hayirli olurmuş.

2021 den beklentiler

Nasip kismet olursa boşanmak.

sözlüğün en yakışıklı erkekleri sıralı tam liste

Listeye 62.siradan girmiş olmak * .

tekrar başlaması istenen diziler

Bizimkiler.