bugün

entry'ler (9)

ari barokas

Albümündeki her şarkıyı severek dinlediğim kaliteli müzisyen.

cilt bakımı

yoğurt cilt için mükemmel bir nemlendirici, peeling ve maske. içerdiği antioksidan sayesinde lekeleri, kızarıklıkları azaltıyor. tek başına yoğurt çoğu zaman yeterli oluyor. ama yağlı bir cilde sahip olanlar birkaç damla limon ve bir tatlı kaşığı bal koyup karıştırabilir.
15-20 dakika bekletmek yeterlidir. ne zaman yapsam ertesi gün ışıl ışıl bir ciltle uyanıyorum.

duman

türk alternatif rock grubu. yaşlanmaları beni çok üzüyor. çıkaracakları son albümden sonra bir daha albüm yapacaklarını da düşünmüyorum.

neutrogena

visibly clear pore & shine peeling jeli çok başarılı. cildin yağ oranını dengeliyor, parlamayı önlüyor. alerjik reaksiyon ile karşılaşmadım, atın sepete.
toniği için tam tersini söyleyeceğim. yüzümde kaşıntıya sebep oldu, uyguladıktan sonra bildiğiniz yakıyor. o yüzden good bye my lover...

friends

10 sezon bıkmadan izlediğim, bitince eksikliğini hissettiğim dizidir. rachel ve ross sahnelerine bayılıyorum. "i like big butts and i can not lie" desem yeterli olur galiba...
ross hiç konuşmasa bile, beni sadece mimikleri ile güldürebiliyor. bu arada anti rachel green tayfa çoğunlukta olsa da, ben kendisini seviyorum. jennifer'dan başkası rachel olamazdı.

maybelline

rujlarını sevdiğim markadır. normalde likit ruj seviyorum ama stick ruj olarak smoky rose ruj ve clay crush dudak kalemi birlikte uygulandığı zaman harikalar yaratıyor. tavsiye edilir.

92 oscar ödül töreni

scarlett johansson ödülü almadığı için üzüldüm. joaquin phoenix ödül aldığı için daha da çok üzüldüm. en iyi yönetmen martin scorsese olmalıydı, bütün ödülleri parasite toplamış.
ayrıca natalie portman'ın kıyafetine değinmeden edemeyeceğim. kıyafetinin üzerine adaylık alamayan kadın yönetmenlerin adını yazdırması ince bir hareket

yastığa sarılarak uyumak

yapılacak en tatlı şeydir. bazen yastıkla birlikte yere düştüğüm oluyor. yorganla dürüm olup, yastığa sarılmak diye de abartabilirim. enfes.

selena gomez

kendisi bana oldukça samimi geliyor. diğer robotik ünlüler gibi değil, kötü dönemler geçirdiğinde bunu söylemekten ve göstermekten çekinmiyor. tamamen gerçek bir insan. özel hayatında sık sık tökezliyor, ağlıyor, hastalanıyor ama sonunda ayağa kalkıp albüm yapıyor. üzerine bir de kozmetik markası piyasaya sürüyor. wow look at her now!