1. 1.
  popescu'nun tavsiyesi üzerine 2. fatih terim döneminde galatasaray'a transfer edilmiş azda olsa katkısı sağlamış rumen futbolcu daha sonra fransa'nın nantes takımına gitti...
  ... tttddd
 2. 2.
  nantes takımında da başarılı olamayıp ülkesine dinamo bükreşe dönen futbolcu
  ... city walk
 3. 3.
  gelmeden önce rüzgar kadar hızlı olduğu iddia edilen lakabının da rüzgarın oğlu olduğu iddia edilen tecrübesizliğinin kurbanı olan futbolcu.
  ... disco inferno
 4. 4.
  gerçekten çok hızlı oyuncudur.ancak son vuruşları berbattır.çok rahat pozisyona girip çok rahat kaçırır.galatasaray'da da bu sebeple tutunamamıştır.
  ... skydancer
 5. 5.
  hep star olucak diye bi salak bi ümit vardı içimde,kendime 15 numaralı forma bile yaptırmıştım.. muşmula çıktı maalesef..

  (bkz: umudumuz inamoto)*
  ... selmagezinir
 6. 6.
  şimdilerde valenciennes takımının formasını terletmektedir.nitekim nantes'de koca sezon gol atamamış kendisi..
  ... nanelimon
 7. 7.
  3 4 kişiyi-kaleci dahil- üstü üste ''sağından atıp solundan geçme metodu'' ile çalımlayıp boş kalenin birkaç metre önünden topu auta yollamak gibi üstün becerileri olan bir topçudur.
  1 ... isildur
 8. 8.
  galatasarayın yıldız diye trasfer ettiği patlaklardandır.
  ... langdon
 9. 9.
  galatasaray'daki ikinci rumen akımının en kötü futbolcusudur. ekürileri tamas ve petre belli bir yere gelmişlerdir ancak bratu hala çok hızlı adamdır. galatasaray'a da bu sebeple gelmişti. adam hızlı, fiziği de yerinde esktra antrenman yapıp gol vuruşu da çalışırsa olur diye düşünülmüştür. ancak hala gol vuruşu konusunda basiretsizdir bratu. onu becereseydi zaten premier lig'ti yeri.
  ... skydancer
 10. 10.
  futbola dogdugu sehrin takımı rapid bukres de basladı.2003-2004 sezonu başında fatih terim tarafından galatasaray a alındı.
  ... ulusozluk varisi