galatasaray hakkındaki üzücü yorumlarını hayretle ve şaşkınlıkla izleyerek donuz listeme dahil ettiğim yazar. saygılarımı sunarım.
Galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü donuza eklediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.

Edit: eksileriniz fikrimi değiştirmiyor.
Futbol hakkındaki bazı fikirlerinden hoşlanmadığım yazar. Pek hazzetmedim kendisinden.
Hümanist bir yazar. Umarım o hümanistliği eren bülbül kardeşimiz için de işliyordur. Yoksa art niyet ararım.
Tüm kader kardeşlerimiz gibi o da sözlükten yiyeceği ekmeğin peşinde, bir umut be hadi be diyen, bu da mı gol değil diye gönüllerimizi dağlayan yorgun savaşçı...
yolun bahtın açık olsun yiğidim...
kendisini çomar savar olarak adlandıran güzel insan.
Nickki güzel olan yazardır.

Kendime not: bir daha sözlüğe üye olursam, böyle bir nick alayım.
4 yıldır hakkında nickaltı girilmemiş, nicki hoş bir eski nesil yazar.
edit : takibe almış, varolsun.
hümanist olmadığı gibi sinirleri de çabuk bozulmaktadır. şahsıma başımızdakini fena hatırlatıyor bu haliyle. kendisine hiçbir önerim yoktur.
yürüttüğü mantığa göre bir canlının değeri anasının gebelik süresine eşdeğerdir. bu mantığa göre ortalama 2 yıl gebelik geçiren filler bizden daha değerli oluyor. benim için zararı yokta kendisinin insan kibrine pardon onuruna feci dokunabilir bu durum. arkadaş eziyet edilen bir kediye üzülmeyebilirsin lakin üzülenlere insanlara böyle değer vermiyorsunuz goy goyu yapma. biliyoruz o kadar da hümanist olmadığını.
inşallah akp li bir yazardır.
eziyet edilip sadistçe öldürülen üstüne kameraya çekilen bir kedi için üzülenleri denyolukla suçlayan, insan haklarının hayvan haklarından daha önemli olduğunu savunan, oysa insanları zerre sevip önemsediğini düşünmediğim yazar. ailesi bir yerde hata yapmış bu onurlu arkadaşı yetiştirirken. mesela her canın ayırım yapmadan önemli görülmesi ilkesi, bu yazara aşılanamamıştır. insanı herşeyden üstün gören, hayvanların onlara hizmet için yaratıldığı saçmalığına inanan dindarlarla hiçbir farkı olmayandır.
Nickinden anlaşıldığı kadarıyla bağlasan durmayan, zıpır yazar.
unutulduk, vay be denmesi gereken yazar.
ya da tanımı sala da;
naber?
18 ay boyunca birini işletmiş ve şakayı çok uzatmış olan sözlük yazarı.
yeni yılını kutladığım nadir yazarlardan.
en sevdiğim yazardır.
bugün, askerlik görevinin bitmesine az bir zaman kaldığını öğrendiğim ve çok sevindiğim yazar. sözlükte lafı sözü yere düşmeyen pek yazar kalmamışken eksikliği hissedilen ve kıymeti bilinmesi gereken nadide insan. yakında aramıza döneceğini bilmek beni mutlu etti. hayırlı olasıca.
(#12666805) ben postalcıyım diye bağıran yazar.
alnında bilgilerden bir çelenk, nura doğru can atan bir türk genci..

faydalı ve bilgili yazar..
acemiliği tamamlamış, artık usta 'asteğmen'...

memleketimde bekler vazifesi,
tez git, tez gel bayram arifesi.
dersen; 'hangi bayram, nerde seyran?'
geldiğin gün bayram, öncesi arifesi;
gel de seyran eyleyelim, memlekete yol öncesi.

o şimdi 'gata'lı...
iki mi aralık mı?
12 aralık değil miydi?
yapma işte bunu, yapma. şimdi gerçekten fikrim firarda...

hey sen!
asker anısı doldur bana, askerden gelirken getir bir torba. oturup yiyelim, bir büyük başımızda...

güle güle git, gittiğin gibi gel...
numaram var sende, bir ihtiyacında bir telefon kadar uzak, bir kargo kadar yakınım.

(bkz: en büyük asker benim asker)
askerlik hizmetini yerine getirmek üzere, iki aralıkta sahra sıhhiye -samsun- yolcusudur.

eyvallah...
livanelinin bi şarkısında geçiyordu. gelsin jandarma,polis karakollar,fikrim firarda falan devam ediyordu.
(bkz: türkiye ekonomisi 2010 büyümesi yüzde 8 i aşabilir/#9626121)

iyi demiş.