bugün

entry'ler (205)

samsunda domuzun linç edilmesi

Hayvanın akıbetini merak ettiğim hadisedir. Bilen yada nereden öğrenebileceğimi tarif edecekler mesaj kutumu renklendirebilir.

8 temmuz 2014 brezilya almanya maçı

http://oi57.tinypic.com/2n7lhy0.jpg

eyeliner sürmek

yapmayı beceremediğim eylem. ama gözümün yapısı uygun değil deyip kendimi avuttuğum da doğrudur.

erkeği cool gösteren detaylar

benim için ağır, efendi, yerine göre espirili olması.

bir kadının erkeğe yapabileceği en kötü şey

yatakta beceriksiz olduğunu söylemek hatta ima etmek.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

kötü komşular. eğlenceli, çerezlik bir filmdi.

sözlük yazarlarının beslediği hayvanlar

kedi besliyorum.sırf uyarı geldiği için cümleyi uzatıyorum.

devlet bahçelinin zülfikar kılıcıyla fotoğrafı

allahın aslanı hz.alinin kılıcı zülfikarı alevi ve devrimcilere ipotekli zanneden yazarın sanrısıdır.

fikrimfirarda

hümanist olmadığı gibi sinirleri de çabuk bozulmaktadır. şahsıma başımızdakini fena hatırlatıyor bu haliyle. kendisine hiçbir önerim yoktur.

fikrimfirarda

yürüttüğü mantığa göre bir canlının değeri anasının gebelik süresine eşdeğerdir. bu mantığa göre ortalama 2 yıl gebelik geçiren filler bizden daha değerli oluyor. benim için zararı yokta kendisinin insan kibrine pardon onuruna feci dokunabilir bu durum. arkadaş eziyet edilen bir kediye üzülmeyebilirsin lakin üzülenlere insanlara böyle değer vermiyorsunuz goy goyu yapma. biliyoruz o kadar da hümanist olmadığını.

bana niye atatürk posteri sallıyorsun

iyi ki sallamışlar posteri de Atatürk kelimesi ağzından çıktı. Sadece Gazi Mustafa Kemal diyemedin bu defa.

fikrimfirarda

eziyet edilip sadistçe öldürülen üstüne kameraya çekilen bir kedi için üzülenleri denyolukla suçlayan, insan haklarının hayvan haklarından daha önemli olduğunu savunan, oysa insanları zerre sevip önemsediğini düşünmediğim yazar. ailesi bir yerde hata yapmış bu onurlu arkadaşı yetiştirirken. mesela her canın ayırım yapmadan önemli görülmesi ilkesi, bu yazara aşılanamamıştır. insanı herşeyden üstün gören, hayvanların onlara hizmet için yaratıldığı saçmalığına inanan dindarlarla hiçbir farkı olmayandır.

yalan haberle gaza gelip ülkeyi batıranlar

camide içki içtiler, başörtülü bacıları dövdüler yalanlarına inanıp gaza gelenlerden daha akıllıdırlar.
zorunuza mı gitti akoğlanlar.

sözlük yazarlarının aşık olduğu ünlüler

michael fassbander. doğru yazdığımdan emin değilim ama aşıkım be sözlük.
vikipediden baktım doğru yazmışım ama vikipediyi doğru yazdım mı ondan emin değilim.

kulağa hoş gelen futbolcu isimleri

ryan giggs.

atatürk ün ali rıza efendi ye hiç benzememesi

Atatürk'ü tanımayan bir yabancıya fotolarını göstersen ikisininde aynı kişi olduğunu zanneder kör. Hay Zübeyde Hanım öpsün seni pencil.

atatürk ve inönü capsleri yapan piç kuruları

tayyip capslariyle kıyaslayanları gördükçe mide bulandırırlar. arkadaş tayyip hayatta kendini savunur eder. dalga geçmeye kalktığınız insanlar ülkeyi kuran insanlar olmaları hariç yaşamıyor. ölü. bilmem anlatabildim mi?

fredo corleone

zayıf halka.

sözlük yazarlarının aldığı iltifatlar

öğretmenim çok güzel giyiniyorsunuz. elbiseleriniz çok güzel. iltifatı eden 5 yaşında bir kız çocuğu, iltifatı alan bendeniz söz konusu yavrunun anaokulu öğretmeni.

bilal erdoğan sözlükte yazsa alacağı nick

kill bill volüme one.