entry'ler (43)

apple yerine samsung tercih etmek

Samsungda kullanılan parçaların 95% zaten Amerika’dan. Boykot yapalım derken bile, dünyayı kendimize güldürmeyi başarıyoruz.

izmir saat kulesi nerededir

Ayder Yaylası’nda.

gayler birbirlerini nasıl buluyor

Bir an için acaba böyle başlık açarakmı diye düşünmedim değil hani...tövbe....

kıvanç tatlıtuğ un yakışıklı olmadığı gerçeği

Çüşşşşşşş derler adama, kıçımın kenarı...

şehirlerarası otobüste geceleyin sevişmek

Yalanınga vuriiim * ))

herkes haksız fenerbahçe sütten çıkmış ak kaşık

Bunlar hiç kendi kendini sorgulamıyorlarmı....hiç demiyorlarmı neden biz diye. Ulan ben adamları bir penaltıları verilmedi,77 cm olmayan ofsayt pozisyonundan golleri iptal edildi,2. Maçta 78cm ofsayttan gol attım verildi,yinede yenildim. Quaresma kırmızı görürken joseph görmedi, babeli düşürdük penaltıları verilmedi, Kadıköy’de yine attıkları golü yedik, hasanali aynı pozisyonda sarı görmezken pepe kırmızı gördü,yinede mallığımızdan maçı bitiremedik...hiç demiyorlarmı biz neden Galatasaray’la kardeş olduk.

Bu nasıl bir zekadır arkadaş demeden alamıyor insan kendini

şenol güneş

ilk maçta 77cm ofsayt olmayan pozisyonda ofsayt diye golümüzü yedi hakemler. Ardından 100%penaltımızı yediler, sonuç: Beşiktaş yenildi. 2. Maç 78cm ofsayttan gol attınız golü verdiler. Bukez 3 tane attık olayı kapattık dedik. Ardından kupada souza quaresmaya vurdu quaresma cevap verdi bizimkine kırmızı size devam,aynı maçta dk 90+ açık penaltımızı vermedi...Hocanızın saydıklarımdan çıkardığı sonuç: tacımızı vermediler.
Dün yine aynı 8.dk attık golü yine olmadığı halde ofsayt, Pepeye kırmızı,sizin Hasan Alinin aynı girişine devam.
Vay arkadaş hepsini geçtim, 10kişiyiz herşey elinizde küfür sahaya madde....
Algınızı yiyeyim kuş beyinliler. Doğru herkes eğri bir siz doğrusunuz

büyük penisli erkeklerin sorunları

El çantasına karpuz sığdırmaya çalışmak gibi bir sorunu olabilir.

ahmet kaya dinleyen türk

Ne o la Ahmet Kaya‘yı Devlet sanatçısı ilan eden kimdi, aynı kesim şimdi vatan hainidir diyor. Karar verin. Çizgisi olupta herzaman vatan hainiydi zaten diyenlere sözüm yok. Çünkü öyleydi.

mustafa kemal atatürk vs recep tayyip erdoğan

Yazık, bu başlığı açabilecek kadar oldunuzmu. Allah akıl fikir versin.

beşiktaş

köyünden hiç çıkamayanları düşünecek olursak an itibarı ile köyüne geri dönen türk takımıdır. net.

günün anlam ve önemi

Evlilik yıldönümümüzdür.

beşiktaş balı

ama bizim grub kötü,ballıyız biz. sizede porto, leipzig veya monaco çıksa elerdiniz. sizin şanssızlığınıza vardarla östersund çıktı

17 ekim 2017 as monaco beşiktaş maçı

Evet renkliler,Mikrofon ağzınızda,yorumları alalım(sözüm Monacolulara). *

Ama bizim grub kötü,ballıyız biz. Sizede Porto, Leipzig veya Monaco çıksa elerdiniz. Sizin şanssızlığınıza Vardarla Östersund çıktı

aldatmayı haklı kılan sebepler

kalıbımı basarım,şerefsizliktir diyenlerin %80i aldatmıştır,kendinizi bari böyle şeyler yazarak aldatmayın

23 eylül 2017 fenerbahçe beşiktaş maçı

türk futbolu neden gelişmiyor, çünkü rant dengesi kurduğunuz için sahalardan eyyam eksik olmuyor. iyi futbolcu ne de olsa ligi dengeleyecekler diye kasmıyor, bu köhne düzene alışıyor, sonra karşısına gelen adı sanı duyulmamış avrupa takımları dümdüz edip geçiyor bizimkileri. nato müteahhitleri ile fetöcü'ler varken de düzen aynıydı şimdi de aynı.

23 eylül 2017 fenerbahçe beşiktaş maçı

Vardar maçındada Palabıyık olaydı iyiydi. Belki elenmezdi. La böyle derbimi olur, adamlar korner kullanmaya 1 kişi gittiler.

beşiktaş smp liginde kaç puan alır

http://www.uludagsozluk.com/e/37592162/

La merak ettim, siz hangi kupada kaç puan alacaksınız *

beşiktaş

Sarıları kardeş yapmıştır.

Geçen yıl Beşiktaş hakemlerle şampiyon olmuşmuş. Sahi sizler kaçıncı oldunuz?:)

atatürk ün cumayı kılarken fotosunun olmaması

Dini siyasete alet etmeyen hiçbir siyasinin Cuma kılarken fotosu yoktur.