bugün

Bu şahsa Muhterem Fethullah Gülen Hoca Efendi Hazretleri diyen arkadaşlarım vardı. Bu arkadaşlar birkaç gündür meydanlarda lanet okuyor, küfür ediyorlar. Halbuki ben bu şahsa arkadaşlar arasında f club savunanların yanında da orospu çocuğu diyordum.
bu eleman akp ile kanka ile iken bile ülkeye dönmemişti. demek ki varmış bir bildiği.
sen hala iade talep etme ama halka yalandan şov yap akp!
Bir konuşmasında mı yoksa kitabında mı geçiyordu ne. tuvalete bir karınca düşmüş de kurtarmaya çalışmış. ülke sizler yüzünden bok çukuruna düştü hâlâ vicdanlarınız sızlamıyor mu?
Zamanında nursuz bu adam demiştim de ailem senkronize şekilde yüzüme tükürmüştü.

Hiç unutmam.
fethullah gülen hoca efendi hazretleri

rte nin deyimiyle efenim.
ateşler salması ile ünlü, charmander pokemonunun sahibi. göz altı foseptik çukurlarında ceset taşıdığına inandığım delioğlan...
bu milletin deccal'ı şerefsiz.
son kozunu askeriyedeki pek çok unsurunu ateşe atarak kullanan örgüt lideri. aynı zamanda tc tarihinde asla hatırlardan silinmeyecek bir günün başkahramanı.
https://twitter.com/comet...status/755461640544333824

https://twitter.com/RunMa...status/754723931219718144
şeytandır, iblistir, müritlerine tarihteki son türk devleti olan türkiye cumhuriyetini yıkma emrini verecek kadar gözü kararmış bir mahluktur feto. ayrıca yine müritlerine emir verip bir çok değerli komutanlarımıza kumpas kurdurtarak onları şerefli tsk'dan uzaklaştırmış bir şeytandır feto. senin yüzünden bizler tsk'dan atıldık, bazı komutanlarımız ergenekon ve balyoz kumpaslarında tutuklandı ama bizim komutanlarımıza darbeci diyenlerin kendileri darbeci çıktı. hesap vereceksin feto buraya geleceksin ve hesap vereceksin aşağılık şeytan...
oldum olası nefret ettiğim, yüzünden pislik akan zat. vakti zamanında fem dershanesi trajedisini ben de yaşadım. çevremin ısrarla fem e gidersen iyi puan alırsın demeleri boşuna değildi. feme giden en geri zekalı tipin bile iyi puanlar alması canımı sıkıyordu. ama ben sırf bu badem bıyıklı ibnelerin yüzünden o dershaneyi tercih etmedim. kim bilir kaç sınavda hakkım yendi bilemiyorum. hakkımı helal etmiyorum bu vatan hainine.
fem dershanelerinde bölücülüğün yapıldığını taaa o zamanlarda farketmiştim.. baba zengin ise VIP sınıflara yok değilse gariban ise hemen senet imzalarlar. eğer bir de ödeyemediyseniz vay halinize.. mahkeme kapıları yuvalarınız olur..
soyadiyla çelişen zat. surekli ağlıyor surekli ağlıyor. kameralara iyi oynuyordu ha.
görsel
Hayatı kaymış bir şahıs. Rusya bu adamların faaliyetlerini kendi ülkelerinde yasaklamıştı abd menşeili olduklarından dolayı. Geçende de Somali ülkedeki tüm fetö mensublarına ülkeyi terk etmeleri için 1 hafta verdi. Umarız devamı gelir diğer ülkeler tarafından. Son yaptığından sonra eskisi gibi her ülkede okul falan ayağına at koşturamazlar.

Ayrıca Bu saatten sonra halk bunların okuluna yurduna falan ne destek verir ne de çoluğunu çocuğunu yollar. Esnaftan falan aldıkları yardımlarda iyice kesilmişti. Tüm dünyada amerikan ajanı olarak tanınıyordu artık tescillendi.

Ayrıca Bu adamı Türkiyeye teslim etmeyebilirler sebebi açığa çıkmalarından korktukları şeyler ve ötme ihtimali olabilir. Belki uçuk gelebilir ama abd tarafından artık işe yarayamayacağı ve ayak bağı olacağından infazı bile gerçekleştirilebilir.
müridleri hala toz konduramıyor. arkadaşlar uyanmanız için götünüze parmak mı atması lazım adamın?
Abd tarafından asla iade edilmeyecektir.
Bu işin intikamını almak fetöyü cezalandırmak istiyorsak yapacağımız tek şey pensilvanyaya operasyon yapmaktır.
Başka hiçbir şekilde fetö cezalandirilamaz.
zamanında eleştirdiğimiz için bize münafık mısın derlerdi. neyse ki gözlerini açtılar. bizde hem fetoya hem darbeye karşı olduğumuzu beyan ediyoruz lakin yine kimseye yaranamıyoruz. amma velakin kimseye yaranmak gibi bir derdimiz yok çok şükür.

hain din tüccarı. bu zamana kadar emek hırsızıydı şimdi katilde oldu. beter olsun.
Nuh Mete Yüksel daha 17 sene önce ordu içinde yapılanma var her yere sızmışlar derken Hilmi Özkök sessiz kalmış.

Adam (Nuh Mete Yüksel) telefonların dinlenmesini istemiş. Bir bakmış getir götür yapan adamlar bile fetöcü.

Mit ten istihbarat bilgilerini istemiş. Gelen bilgiler zaten bildiği bilgilerin 10 da biriymiş. Sonra zaten emin olmuş emniyetin istihbaratı ile bir bok olamayacağını.

Ardından Jandarma'ya gitmiş. Jandarma yardım etmiş ama bu sefer yargı engellerine takılı kalınmış ve görevden bunu almışlar sonunda.

Unutmamak gerek. Bu zamanlarda akp ve fetö birdi. Beraber yürüdüler onlar bu yollarda! Şimdi kalkmışlar kemalist fetö birdir deme gerizekalılığını gösteriyorlar.

Lan daha düne kadar hocaefendi diyordun. Daha düne kadar esed değil esat diyordun? Bunlara laf anlatılmaz. Biri de çıkıp mertçe ağbi haklıymışsınız bu adamlar ülkemizin varlığına tehditmiş demedi.
sgk tarafından imkanları elinden alınmış kişidir. bundan böyle sosyal haklarını kullanamayacakmış. yani emekli maaşı alamayacak, devlet hastanesinde tedavi olamayacak vs.

ulan bu adamı emekli edip maaş bağlayanı cezalandırmak lazım asıl.

http://www.milliyet.com.t...gir-darbe-gundem-2280985/
Ne zorun vardı lan otursaydın oturduğun yerde topitop şimdi sayende üç ay eve tıkılıp kaldık, şerefini silkiyim senin.
bir şekilde karıştırıyor ülkeyi piç.
gün gelecek bu millet bu zatın idamını da görecek evelallah. korkma, titre.
Çok pişkin bir adam yav. Vallahi suratını görmek istemiyorum.
Vakti zamanında bazı kesimler "hoca efendi hazretleri" derken biz, o zaman da "orospu çocuğu" diyorduk. Hala diyoruz. Aykün mü?
güncel Önemli Başlıklar