bugün

artık işlevi kalmadığı için abd tarafından gözden çıkarılabilir.
Bir yığın masumun hayatını karartmış kişi.
Büyük veballe başbaşa.
Allah, kitap diyerek insanları sömüren uzun adamla yola çıkıp sonra fikir ayrılıkları yaşayarak güzelim ülkemizi boka batıran şerefsiz köpektir.
Ülkemize darbe yapmaya çalışıp başaramayan şimdi de göt korkusundan yalanlayan gereksiz bi zat...
akpli politikacıların çok sevdiği şahsiyet. bakın 2012de ne demişler:

görsel
piç kurusudur.

tayyip'in vaktinde hocam deyip saygıda kusur etmeyip devlet imkanlarını emrine amade ettiği şerefsizdir...
Tayyip erdoğan o senelerde ekti şimdi biçiyor. Çözüm sürecinde terör ekti şimdi biçiyor. işe geldiğinde büyük ortadoğu ekti şimdi biçiyor. Daha sayalım mı bilemedim.
AKPKK'nın fabrikası, üreticisi, 3-4 sene öncesine kadar en büyük ekürisi.
(bkz: orospu çocuğu)

sevenleri şuna baksın;

(bkz: #33297006)
(bkz: humeyni gibi gelecekken saddam gibi gitmek)
kendisini din adamı ilan etmiş bok gibi paranın içinde yüzen milleti soyan gamsız, onursuz bir varlığın ön adı.

--spoiler--

--spoiler--

(bkz: haysiyetsiz)
(bkz: şerefsiz)
(bkz: korkak)
(bkz: vatan haini)
(bkz: kahpe) *
https://twitter.com/Malik...status/754778395825831938

bu ifadeler ile kaçabileceğini sanan piç kurusu.

nereye kaçarsan kaç. ensendeyiz.
BUNDAN SENELER EVVEL, FETOCU OLAN BiR AKRABAMIZ VARDI. BABAM BUNUN AGZINI ARARDI. BEN COCUK SAYILIRDIM. ŞUNLARI SÖYLEMiŞTi:

-FETHULLAH GÜLEN MEDHi AMA HENUZ BUNU DiLLENDiRMiYORUZ.
-TSK'DAKi YANDAŞLARINA VERDiĞi TALiMAT ŞU "iÇKi iÇiN, GEREKiRSE KARINIZ ÇIPLAK DOLAŞSIN AMA KENDiNiZi BELLi ETMEYiN"

neyseki Erdoğan bunlarla çıkar çatışmasına girdi de bertaraf edilmeye başlandılar. erdoğan dışında bunlarla başedebilecek kimse yoktu türkiyede. adamın bir lafı ile milyonlarca fetocu anti-feto oldu.
2012 de şu an kendisine küfreden herkes hocaefendi diyordu.

Yarın ülkeye gelsin, bi şekilde uzunla anlaşsınlar, ertesi gün yine muhterem hoca efendi diyecekler.

Bkz: tezek yakarız vs alkışla karşılanan ruslar.

Bkz: israil dölü vs israille anlaştık.

Biz mi, bizim için sahtekar dümenci Yobazın tekiydi her zaman.
Şerefsizin teki.
Malumun eski kankası.
Vatan haini teröristbaşı.
Bir akpartili olarak akparti ile kucak kucağayken daha fazla sövdüğüm terör örgütü elebaşı orospu çocuğu. Bu haini memlekete musallat eden kim bilmem ama tepemize çıkaran ak partidir. Ben yarım aklımla bu namussuzun yarın ülkenin başına çoraplar öreceğini gördüm de koskoca ülkenin Başbakanı cumhurbaşkanı göremedi ya, gördüyse de görmezden geldi ya, ne benim ne de iki gun önce şehit olanların hakkı helal değildir aga.
Ne diyim, allah hidayet versin. Chpden mhp ddn tek bir adam çıkmıyor zaten. Bi seni adam saydık, sen de öyle namussuzları adamsan saydın ki darbe yapacak kadar şımardılar.
Takip edenleri fabrika yapımı gibi tek tip olan kişi. Ayrıca paragözler. Hatta okullarından birini biliyorum. Yurtlu öğrencilerin cemaat dersanesi hariç dersaneye gitmesi bildiğin yasak. Şaka gibi. Bir okul öğrencinin gideceği dersaneye nasıl zorla karar verebilir? Çok beddua aldılar gerek okullarında okuyan gerekse evlerinde kalan öğrencilerden.

işe yaradıkları sadece 1–2 bir şey var. O da "dinde kadın" mevzusu. Bunlar olmasa tarikatlar yuvalanırdı. insanlar dinde "çarşaf"ın olduğunu falan zannederdi. Bir de Dindar kesimin kızlarını okutmasını sağlayan en büyük etken de bunların cemaatiydi. Tabi yine bariz "kadınların en büyük mesleği annelik" mantığı hep vardı tabii ki.*
Chp lılerın korumaya aldığı münafık. Hiçbir zaman sevmedim sevmeyeceğim papaz eli öpeni!
Adamlarına darbe günü buradan " darbeyi yaptınız yaptınız; yapamazsınız siki tuttunuz dediğim varlık.
uzun adamı yetiştiren, eteğini öptüren, abdullah gül'ün bağlı olduğu cemaatin lideri (!?) nursuz ağlak, bir de bu oksijen tüketiyor ya işte ona içim yanıyor.
röportaj öncesi tansiyon ölçmeler falan. adam 7/24 her an sağlık hizmeti alıyor. birçok zengin bile bunun kadar doktorlarına çabucak ulaşamaz. her dediğini yapacak birçok müridi var. böyle kutsal biriymiş gibi etrafında dolanan insanlar v.s
darbe olmuş, insanlar ölmüş, ülke yanmış kendisine bağlı müritler enselenip içeri tıkılmış pek de öyle günlük yaşantısını etkileyecek şeyler değil bunlar şimdilik. iki güne kalmaz klasik aman sabredin zalimler kaybedecek türünde bir vaazı yayınlanır yine.
Rte ile birlikte saf halkı sömüren kişi. ikisininde amk. ikiside dinin propagandasını yapan şerefsizler.
Benim kanaatim tayyip bu herifin ne mal olduğunu en başından beri biliyordu. Yapılanmasından haberdardı. Kurumlardaki kemalist dikta hegomonyasını tasviye etmek için bu yapıyı kullandı emeline ylaşıncaya kadar kendi tabiriyle ne istedilerse verdi. Tasviye tamamlanıp tüm kurumlara kendi düşüncesindeki adamları yerleştirince bu yapıyla işi bitti ve bugün ki duruma gelindi.
Tayyip Erdoğan ile beraber tasviye ettiği generallerin yerine getirdiği rütbeliler ile devlete darbe yapmaya çalışan terörist. işin kötü yanı tiyatro dediğimiz darbe girişimi gerçek gibi. Bu kadar salakça bir darbe planında bulunabileceğini tahmin edemedik.