entry'ler (152)

necmettin erbakan

"Biz yüzlerce yıl tek bir vücut hâlinde, bedenlerimizi birbirine siper ettik. Çünkü bizi birbirimize islam kar­deşliği bağlıyor idi. Bu ülkenin evlatları, asırlar boyu mektebe, besmeleyle başladılar. Besmele kaldırılıp ye­rine "Türküm, doğruyum, çalışkanım!" denilince, öbür taraftan Kürt bir Müslüman evladı; "Ya öyle mi? Ben de Kürdüm, daha doğruyum, daha çalışkanım!" demeye başladı ve böylece bu ülkenin insanları birbirlerine ya­bancılaştırıldı. Kendi millî ve dinî değerlerimizi bırakıp inkârcı, ırkçı ve materyalist politikalara sapıldığı için ülkemiz onlarca yıl bir felaketin içine sürüklendi. Dil meselesi bunun en bariz örneğidir."

-Necmettin Erbakan

recep tayyip erdoğan

kendi söylediği gibi bop(büyük Ortadoğu projesi)un eşbaşkanı.
Siyonistlerin iktidara getirdiği kişilik.

incil

açık bir şekilde rasulallah (asv)dan bahseden kutsal kitap:
hz. isa dedi; “eğer beni seviyorsanız, emirlerimi tutun. ben de rab’den dileyeceğim ve o size başka bir faraklit verecektir; ta ki, daima sizinle beraber olsun.” (yuhanna, bâb 14, âyet: 15-16)

2. hz. isa dedi;“benim adımla rabbin göndereceği faraklit size her şeyi öğretecek ve size söylediğim her şeyi hatırınıza getirecektir.” (yuhanna, bâb 14, âyet: 26)

3. hz. isa dedi; “faraklit geldiği zaman iman edesiniz diye, gelmeden önce size şimdi söyledim.”(yuhanna, bâb 14, âyet: 29)

4. hz. isa dedi; “rab’den size göndereceğimfaraklit geldiği zaman, o benim hakkımda tanıklık edecektir...”(yuhanna, bâb 15, âyet: 26) 

5. hz. isa dedi; “ama size gerçeği söylüyorum, benim gitmem sizin için yararlıdır. çünkü gitmezsem, faraklit gelmez... ama gidersem onu size gönderirim.” (yuhanna, bâb 16, âyet: 

tecavüz

bana Arabistan'dan örnek verme dostum!
Arabistan şeriat devleti falan değil!bu dünyada gerçek şeriat son kez Osmanlı devrinde geçmiştir.şahitliğe gelince,kadın 4 şahit getirirse adam recmedilir.haberlerde duyduklarına inanma!

Türkiye'de tecavüz oranının arabistandakinden 40 kat daha fazla olduğu gerçeğini inkar edebilir misin?

yallah arabistan a

ancak hakaret edersiniz,verecek cevabınız yok çünkü!

tecavüz

şeriat a göre tecavüzün cezası:taşlayarak öldürme
laikliğe göre tecavüzün cezası:hapis

size soruyorum: eğer bu ülkede tecavüze recm cezası gelseydi,bu şerefsizler kadınları tecavüz edebilir miydi ?

yallah arabistan a

malın biri diyor ki; laikliği istemiyorsan yallah arabistan.
ulan beyinsizler,sanki ülke tapulu malları
Madem öyle bende soruyorum: Atatürk bu kadar laikse neden şeriatla yönetilen Osmanlı da yaşadı ?Cevap versenize lan at kafalılar !
Yallah Arabistanymış (!)
Ulan ayak bastığınız ülkeler şeriat sayesinde fethedildi.
900 yıldır biz buradayız.sen yallah arabistana

islamda kadın

Erkeğin en hayırlısı,kadına en iyi davranandır(buhari,nikah 43)

Nokta.

ateist

Dünyanın en mutaasıp insanlarıdır
istediğin kadar delil getir,istediğin kadar konuş allaha inanmazlar
Kalpleri mühürlenmiştir çünkü,manevî gözleri kördür onların

"De ki:göklerde ve yerde neler var,bir baksanıza!
Fakat ayetler ve uyarılar inanmayan bir topluma fayda vermez"
(Yunus suresi ,101)

evrim

Birçok insan bilmez ancak evrim teorisi bir yahudi inancıdır.
Yahudilere göre tanrı,yahudilere hizmet etmesi için maymunları insanlara çevirmiştir

charles darwin

Yahudi değilmiş.ulan adamın kendi kitabında bile yahudi olduğu yazıyor.
Sank

ateist

Ben babamdan gördüğüm için müslüman falan olmadım .
benim babam dindar bile değil kuran okumasını,namaz kılmasını bilmiyor.
Ben araştırarak,kitap okuyarak müslüman oldum.

ateist

Hani kuranı,tevratı,incili okursun,din konusunda yıllarca çalışmalar yaparsın ateist olursun o zaman başımın üzerinde yerin vardır.

Lakin 4 yıl üniversite okuyup ,brkaç ayeti çarptırıp,sırf dikkat çekmek için ateist olursan haysiyetsizsindir onursuzsundur,şerefsizsindir.

kuran ı kerim

"insanlara ufuktaki ve kendi nefislerindeki ayetleri göstereceğiz ki onun (kuran) un gerçek olduğu belli olsun...".

Fussilet suresi,53.ayet

Eksileyin eksileyin.

gazali

ulan sen git 30 yıl ilim öğren,yüzlerce kitap yaz.
sonra 2-3 kitap okuyup kendini adam zannden ateist sana -yobaz-desin...

imam gazali nin laiklik tanımı

Maide Suresi 44 - (...) insanlardan korkmayın, benden korkun ve âyetlerimi az bir karşılığa değişmeyin. Allah’ın indirdiği ile hükmetmeyenler kâfirlerin ta kendileridir.

bakın kuranda bile -Allah’ın indirdiği ile hükmetmeyenler kâfirlerin ta kendileridir.-diyor

şeriat,kuran-ı hakimdeki hükümlere denir.bu hükümlerden birini istemeyen veya beğenmeyen kafir olur.
bilip bilmeden konuşmayın.

islam yüzünden gelişemediğimiz konular

sanki siz uzaya uydu fırlattınız da islam engel oldu.

iskilipli atif niye idam edildi

hani iskilipli atıf hoca ya bir yalan buldunuz...

maraşta .şapka giymeyiz.diyen 4 kişinin asılmasına ne diyeceksizniz.

islam da heykel yapmanın haram olması

bundan dolayı

görsel

allahın olmadığının 5 kesin kanıtı

hayatımda gördüğüm en saçma yazı.her sorusuna kolaylıkla cevap verilecek yazıdır.

1-kuranda zaten allahın insanın düşünemeyeceği ve aklının yetmeyeceği açıkça anlatılmıştır.
2-dünyada insanların birbirini öldürmesi,allahın kaderi değidir.insanın kendi iradesiyle yaptığı birşeydir.eğer sen hasta olmuşsan bu kaderdir.lakin doktora gidip muayene olman veya evde oturup ölümü beklemen senin iradenle olur.
3-islam zaten tek bir evrenden bahsetmez.ayrıca o 6 gün bizim dünyamızdaki zaman gibi değildir.cennetin bir günü, dünyanın 100 gününe eşittir.
4-allah katında zaten zaman diye birşey yoktur.zaman, allahın insanlar için yarattığı bir soyuttur.
5-allahın şeytanı yaratmasındaki sebep tamamen imtihandır.ayrıca neden acımasızca tufanla boğmuş diyorsun.
nuh kavmi fakirleri ezen,insanları boş yere öldüren acımasız bir kavimdi.yani bu acımasızca(!)tufanı bu kavim zaten hak etmişti.