bugün

Türkiye'nin artık çağında yaşadığı kulübümüz. Kabullenmek zor olsa da gerçektir.

Devrimiz fenerium.
bir galatasaraylı olarak taksim meydanında karşılaştığım hoş manzarayı anlatmama neden olan kulüp, fenerbahçe formalı genç bize seslenir,

- abi bişey dicem
+ buyur arkadaşım
- ben galatasaraylıyım
+ çaktırma bizde öyle
- ehuehuehu .
* forması başka bir ulkede satışa sunulan tek takım.
türkiye'nin en * klübüdür. form grafiği ile bu yıl avrupa'nın en iyi 8 takımından biridir. ayrıca roma'dan da iyidir shalke'den de iyidir. bu iki takımdan biriyle eşleşmesi durumunda yarı final cebindedir. * mü konuştuk hayır.
edit : eksileyin. siz eksiledikçe bu takım büyüdü zaten.
eşleşebilmesi halinde turu geçme şansı ancak roma ve aik stockholm'e karşı olan takımdır. ama tabii aik stockholm de fb gibi sürpriz yapıp çeyrek finale çıktığından iki takımın eşleşmesi neredeyse imkansızdır.
işbu (#3069733) entryde belirttiğim üzere, şimdiye dek yapmadığını sevilla'ya karşı yapmış göğsümüzü kabartmış takımdır. başarısını sürdüreceğine gönülden inandığım ama roma ile eşleşmesin diye dualar ettiğimdir.
takım tutmayan birisi olarak ilk kez galatasaray uefa kupasını alınca sevinçten havalara uçmuştum şimdi de fenerbahçe çeyrek finale çıkınca sevinçten havalara uçtum.

bir takımın taraftarı olanlara acıyorum. Ben her türlü sevinirken siz sadece kendi takımınızla sınırlı kalıyorsunuz.

bakın deneyin takım tutmamayı hayat daha güzel olaca ve daha çok mutlu olacaksınız. Bana ne lan renklerden bilmem neden , ben oynanan futbola bakarım kim güzel oynuyorsa da takdir ederim.

dağılın şimdi !
son birkaç senedir gösterdiği sistemli yükseliş sonucu bugün geldiğimiz noktada avrupa'nın en iyi 8 takımı arasına girmeyi başarmış ve bu başarıyla rakiplerini ürkütmeye başlamış spor kulübüdür. senelerdir ortalarda görünmeyen eski gs başkanlarının vesairlerin çıkıpta geçmiş tarihteki gs başarılarını hatırlatıp bunun üzerinden fenerbahçe'nin abartılacak bir başarı elde etmediğini söylemeye çalışmaları, aslında kaçınılmaz sonun yani bu sene olmasa bile 3-4 sene içerisinde gelmesi muhtemel bir şampiyonlar ligi şampiyonluğunun korkusundandır. çünkü bir gerçektir ki kurumsal kimliği, idari yapısı, finansal durumu itibariyle fenerbahçe o mevkiye geldiği zaman kolay kolay indirilemeyecek ve avrupa'nın gerçek devleri arasına adını yazdıracaktır.
fenerbahçe'yi asla belli yerde görmek istemeyen insanların nefret ettikleri takım.
bir takım yurtdışı kaynaklı haberlere göre avrupa nın çokoprensi ilan edilmiş takım.

kralı için;
(bkz: galatasaray)*
gerçek aşk, gerisi fasa fiso.
federasyonun vereceği özel bir izinle acil olarak sergen yalçın'ı transfer etmesi gereken kulüp.
2007 2008 şampiyonlar ligi çeyrek finali'nde ingiltere'nin güçlü ekibi, londra temsilcisi Chelsea ile eşleşmiş kulübümüz.
guınness rekorlar kitabına giren kulüp. bu acı ama gerçek haber anadolu ajansından.

Fenerbahçe Kulübü'nün 100. yılında, kulüp bünyesinde bulunan 9 şube ile takım halinde ve bireysel olarak resmi sportif müsabakalarda kazandığı 1134 kupa, madalya ve ödülleri ile Guinness Dünya Rekorlarına girebilme teklifi, ''Guinness World Records Menagement Team'' tarafından uygun görüldü.
kalplerin şampiyonu.
(bkz: #3158395) bu takımı genel anlamda desteklemek için yeterli bir sebep.
yakında gunnies rekorlar kitabına girecek takımdır.

http://fenerbahce.org/icerik/haber/11113/
futboldan sonra basketbolun da şampiyonlar liginde son sekize kalan iki kulüpten biri...

diğeri için;
(bkz: barcelona)
http://fenerbahce.org/

an itibariyle anasayfasındaki kampanyasıyla gözlerimi yaşartan takımım. bu işte çalışmak için gönüllü olmayalım da ne yapalım...
UEFA nın internet sitesinde yapılan ankete göre Chelsea karşısında çeyrek finale daha yakın olan taraf.aradım o anketi buldum.
http://www.uefa.com/fanzo...s=5213&action=RESULTS
inönü gibi bir deplasmandan galip çıkmayı malesef başaran takım.
ezeli rakibi beşiktaş'ı üst üste 4.defa yenmeyi başarmış takım.
yenmiştir beşiktaşı. başarıdır bu tabi. ama insanın algilamada zorlandığı bir konu vardır, o da şunların unutulmuş olmasıdir ;
(bkz: 6 ibne ile oynanan maçlar)
(bkz: kadiköy panteri pancu)
(bkz: bekareti kadiköyde kaybetmek)
en son prehistorik (* *tarih öncesi) çağlarda, (bkz: bronz çağı kupasını almak)
(bkz: ilk 11 inde 3 türk futbolcusu olmak)

Not: bu entryden sonra da seri ekşi oy almam, inanılmaz seri hem de,fenerlilerin gercekten ibne olabilitesini, kuvvetlendirdi bendelerinde.
aldığı yabancıların hepsinden yararlanmayı bildiği için, ne alırsan 1 milyonculardan kiloyla satın aldıkları çin mali yabancı futbolcularını ya yedek kulubesinde oturtan ya da 18 kişilik kadroya bile almaya değer bulmayan diğer kulüpler tarafından türk olmamakla suçlanan takım.
ezmiştir beşiktaş'ı, ama başarı değildir bu, olağan birşeydir. b. jimnastik'e puan vermek fenerbahçe için büyük bir ayıptır. beşiktaş için bazı gerçekleri de göz önünde bulundurmak gerekir,
(bkz: pembe panter rüştü)
(bkz: bekareti liverpool da kaybetmek)
tarih öncesi çağlarda *,
(bkz: futbol yok kupa yok din yok o zaman ne var lan allahsız)
(bkz: mahkeme kararıyla yıldız almak)