bugün

bugün dinlediğim haberlere göre maç öncesi sahaya inan papazların büyü yaptığına * inanan taraftara sahip takım.
papaz büyülerine gelen takımım.

(bkz: büyülere gelmek)

hadi dicem türküz müslümanız bize papaz büyüleri sökmez filan ama, zaten topu topu kaç tane müslüman adam var ki takımda?
hayır olanlar da zaten cenabet. (bkz: selçuk şahin)
selçuk ve cristian ile asla hedeflerini gerçekleştiremeyecek takım. kanatlardan top sürebilecek adamlarımız artık var fakat orta sahada dripling yapıp takımı atağa kaldıracak topu karşı takım sahasında dağıtacak futbolcumuz yok.

çözümü ise emre ve topuz'la orta saha kurmak. hatta ve hatta özerin fizik gücünü geliştirilmesine ağırlık verip, orta sahada kullanmak olabilir.
avrupa kupalarında başarıyı zerre kadar düşünmeyen takımdır.*
gs'ye göre çok güçlü bi kadroya sahip takım.

sadece dia gereksiz bi transfer gibi görünüyor, onun yerine cana ya da appiah tarzı bi adam alınsaydı ve selçuk gönderilseydi kusursuz bi takım olabilirdi fener.
3 hafta sonra kadrosunu gösterecek takımdır. dikkat edin niang göstermesin mazallah!*
(bkz: sabretmek lazım)
bu takımı tutmayanlar fransızda olur yunanda sorun onunların tohumunda.
http://www.facebook.com/h...=1280485734146&ref=mf
niang'ı ortalama bir avrupa seyircisinin tanımadığını iddia eden rakip taraftara sahip takım. niang'ın geçen sene gol kralı olmasını geçtim, 5 yıldır istikrarlı bir biçimde marsilya gibi bir takımın birinci forveti olmuş bir oyuncudan bahsediyorsun. stoch ise daha genç o yaşta tanınmaması normaldir. ha faydalı oyuncu ile medyatik oyuncu arasındaki farkı da ayırt edememiştir bu taraftar.

not: beşiktaş'ın transferleri faydasız demiyorum hatta tebrik ediyorum ama açıkçası durduk yere sidik yarıştırma amaçlı entry'lerin neden girildiğini anlayamıyorum.
aykut kocaman ile birlikte yeni bir hava kazanmış olup, yeni gelen oyuncularda sakatlık vs gibi sorunlar yaşanmassa taraftarların yıllardır hasret kalıp sonunda görmek istediği takımdır. en kötü senesinde bile ligi ilk 3 sırada bitireceği garanti olduğundan, avrupa defterini artık sonuna kadar açması gereken takımdır aynı zamanda.
-bir bilmecem var çocuklar
+haydi sor sor
-fenerbahçe deyince akla ne gelir
+kıh kıh kıh, kah kah kah, kih kih kih.
utanmadan avrupa da her takıma yenilen takımdır.
tek büyüktür. rakip taraftarlar nefret ederek, kendi taraftarı aşkı ile hep bunu söyler.
beşiktaş'ın olası robinho transferinde hemen alex vs robinho başlıklarına akın edecek seyirciye sahiptir.
türkiye'nin... yok yok dünyanın en büyük spor kılübü. o kadar büyük ki öyle böyle değil.
daha doğru düzgün yazı yazmayı bile beceremeyen liseli çükkoların gecenin bir vakti 'nasıl kötülesem de içimdeki fener kompleksini dindirsem' diye sözlüklerde mal gibi kötüleme yarışına girilen dünyanın olmayabilir fakat türkiye'nin en büyük spor kulübüdür. evet.

not: spor kulübünün anlamını tam idrak edemeyen çükkolar varsa bu kulübün bütün branslarını kısaca gözden geçirip öyle entry girebilirler.
türkiye kupasını en çok isteyen ama bir türlü alamayan takım.

edit:eksilemek bu bilgiyi yanlış yapmaz.
//taraftarları zengin,ama hiç bir zaman kendi oyun tarzı olmamıs sov uzeine yogunlasmıs bır turk kulubu.
//ayrıca baskanlarıda cok artiz olurlar.
sahada çubuklu formasıyla görmenin, ilk 11ini ezbere saymanın ayrı bir aşk olduğu, beraber sevinip, beraber üzüldüğünüz benim için yeri paha biçilmez olan takımım.
kesinlikle ve kesinlikle defans göbeğine oyunu iyi okuyan, ayağa dikine top atan ve hızlı bir adam alması gereken takım, takımım. ve orta sahaya iyi bir adam oyunu iki taraflı oynayacak şekilde.
defans için tek önerim var ve kefilim bu adama: (bkz: adil rami)
orta sahaya da yönetim ve teknik kurmaylar bir adam bulsunlar.
kuskusuz turkiye'nin tek büyüğü olan camia.
uefa ya bu sezon veda etmek üzere olan takım. hala aykut a güvenimiz tam olayı görülecekse bu maçta sonra, işimiz var. galatasaray la beraber sanırım bu sezonun komedi ikilisi olacak. paok ne lan ?
uefa'ya galatasaray ile birlikte veda etmiştir. galatasaray'ın elenmesinin sinirinin üstüne birde fenerbahçe eklenince sinir katsayısı artmıştır , üzmüştür.
aykut kocaman ile tarihinin en kötü zamanlarını geçiriyorlar,önce cl'den elendiler şimdi ise uefadan eleniyorlar yazık sana aziz yıldırım her şeyi nasıl bu kadar hızlı çürüttün.
uzun uzadıya eleştirmeye gerek yok ha burda yazanları al. aynısı fener için de geçerli.
yazıklar olsun...
(bkz: galatasaray/#9175911)

ayrıca;
(bkz: eşşekler adam olur bu fener adam olmaz)