bugün

(bkz: adil ramzi)
25 şubat 2010 fenerbahçe lille osc maçı'nda son dakikalarda attığı golle fenerbahçe'nin ipini çeken futbolcu.

1985 doğumludur, savunmada görev yapar.

Phillip mexes ve sebastian schillaci den daha iyi olduğunu düşündüğüm stoper. Fransa milli takımında euro 12 de ilk 11 e ilk yazılması gereken oyunculardan birisi. Belki iri yarı görüntüsü hantal bir oyuncu izlenimi verebilir ama aslında gayet çevik ve hızlı bir oyuncudur. Hava hakimiyeti ise zaten mükemmel.
pepe nin bir başka versiyonu. pislik, çamur ne ararsan mevcut. her maç 5 kere kırmızı görmesi gerekirken bir sarıyla bezen onu da görmeden maçı bitiriyor. gizli dirsek ve tekme uzmanı. valencia da oynar.
O vücutla Futbolcu olmasaymış , olimpiyat şampiyonu bir güreşçi olabilirmiş. Tosun gibi maşaallah.
galatasaray'a transferi konuşulan stoper. gelirse ki zor uzun süre defans sorununu da çözer ve taş gibi takım oluruz.
galatasaray'a transferi gündemde olan futbolcu.
luciano'nun arap versiyonu. habire gol atar.
Tekrardan statusu zu gala konumuna gelmistir.
devre arasında milan'a satın alma opsiyonu ile kiralanacak savunma oyuncusu.
antepte bir baklavacı.
Devre arasında milan ın yolunu tutarak vatandaşı mexes ile beraber fransa nın 2014 dünya kupası stoper ikilisinin provasını milan da yapacaktır.
milan dan sevilla ya transfer olmuştur.
az önce kaçırdığı gol yüzünden ağlayan adam.

ben de ağlıyorum. net.
O nasıl kaçar be üzüldüm haline büyük şanssızlık.
benim için şuan bu'sun.
http://www.uludagsozluk.com/r/palmolive-711192/
ulan gece gözüme uyku girmedi amk allahsız herif!

o kale boş degil mi lan? onca adamın emeğine yazık değil mi lan? süper kupa finalinde barcelona ya karşı son yarım saatte 4-1 den maç çevirip 4-4 e getirmissiniz, yazık, gunah degil mi lan?

not: evet dedem Endülüsya göçmeni.
Marsilya ile 4 yıllık sözleşme imzalamış.

görsel
fenerbahçe istiyormuş.
üst düzey stoper arayıp bulamayan daha doğrusu transfer edemeyen Fenerbahçeye çakılması muhtemel kazık ...
Yine bir kumar yine fenerbahçe umarım max kruseden fikir alıyoruzdur.
Fenerbahçe ile anlaştığı söylenen oyuncu.
büyük bir hatadır. ikinci reyes vakası olur. aylardır top oynamayan adamı hangi akla hizmet alıyosunuz be kardeşim.
görsel
Adam daha sahaya çıkmadan fenerbahçe taraftarı bok atmaya başlamış.. yapmayın abi.. bi sağlık kontrolünden geçsin bi imzalasın bi sahaya çıksın..

Adil rami kafası başka yerlerde olsa da iyi savunmacı. E bizim de savunmacıya ihtiyacımız var. E bi de boşta ffp ye takılmayacak. Daha ne olsun. Reyesten nööşştatteerden serdardan bin kat iyidir. Hele asıl işi savunma olmasa da elinden gelenin en iyisini yapan jailsondan da iyidir.
Gelsin görelim.
Bence gustavo'dan vazgeçildi. Rami'ye bonservis ödenmeyecek nasılsa. Gustavo'ya
da verilmeyecek olan bonservisi kolarov'a verip transfer kapanacak.
Gustavo bence gereksiz maliyet. Once elimizdeki orta sahaların sayısını düşürelim sonra bakalım orta saha işine. Orta saha acil değil ama savunma sol bek ve vedat'a yedek ya da en az onum ayarında bir forvet şart.