bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: adil ramzi)
    ... pulemjot kalashnikova
  2. 2.
    25 şubat 2010 fenerbahçe lille osc maçı'nda son dakikalarda attığı golle fenerbahçe'nin ipini çeken futbolcu.

1985 doğumludur, savunmada görev yapar.

... delicious
  3. 3.
    Phillip mexes ve sebastian schillaci den daha iyi olduğunu düşündüğüm stoper. Fransa milli takımında euro 12 de ilk 11 e ilk yazılması gereken oyunculardan birisi. Belki iri yarı görüntüsü hantal bir oyuncu izlenimi verebilir ama aslında gayet çevik ve hızlı bir oyuncudur. Hava hakimiyeti ise zaten mükemmel.
    ... liverpoolmlt
  4. 4.
    pepe nin bir başka versiyonu. pislik, çamur ne ararsan mevcut. her maç 5 kere kırmızı görmesi gerekirken bir sarıyla bezen onu da görmeden maçı bitiriyor. gizli dirsek ve tekme uzmanı. valencia da oynar.
    ... it the fuck
  5. 5.
    johan elmander'in şampiyonada oynamamasını sevinçle karşılayan stoper.

http://spor.milliyet.com.....2012/1542662/default.htm

--spoiler--
    Valencia’da forma giyen tecrübeli futbolcu, “Eğer Elmander maça yetişemezse bizim için iyi olur. Elmander, Toulouse’da oynarken ben de Lille’de oynuyordum ve kendisine karşı birkaç kez görev yaptım. Çok iyi bir fiziği var. Oldukça klas bir oyuncu. Bize karşı oynamazsa seviniriz” diyerek, deneyimli golcüden çekindiklerini ifade etti.
    --spoiler--
    -2 ... jimmy tudeski
  6. 6.
    O vücutla Futbolcu olmasaymış , olimpiyat şampiyonu bir güreşçi olabilirmiş. Tosun gibi maşaallah.
    ... liverpoolmlt
  7. 7.
    galatasaray'a transferi konuşulan stoper. gelirse ki zor uzun süre defans sorununu da çözer ve taş gibi takım oluruz.
    ... zenithgeist
  8. 8.
    adil rami
    adil rami
    ... felis lynx
  9. 9.
    galatasaray'a transferi gündemde olan futbolcu.
    ... arshil
  10. 10.
    luciano'nun arap versiyonu. habire gol atar.
    ... buongiorno