bugün

mensubu olduğu kadın kişisine erkek-kadın ayrımı hissettirecek bir ithafta bulunulduğunda, bu ithafı yapan kişi anında buharlaşıp yok olur.
feminist erkeğim, kadın haklarını sonuna kadar destekliyorum. inanmıyorsan gel yatakta konuşalım tatlım diye devam eden hareket. erkeklere yarıyor sadece.
kadın düşmanlığıdır.

kadın erkeğe eşit olsun diye bağırmak hali hazırda kadının erkekten aşağıda olduğunu iddia etmektir.
bazı o.ç erkekleri ezen akımdır, zaten erkeklere eşit olmak gerçek feminizm değil.
Temelinde kadın erkek eşitliğini savunmayan her düşünce feminizmden bağımsızdır. Insanların feminizmden irite olmasına sebep olan onları bu ideolajiden uzaklaştıran şey feminizm adı altında kendilerine yer bulmaya çalışan, tüm erkekler ölsün şiarı ile yola çıkan ve tam anlamıyla dişil egemenliğin olduğu bir toplum düzenini savunan pop feminizm ve heteroseksüel ilişkilerin var olduğu sürece, feminizmin başarıya ulaşamayacağını savunan ayrılıkçı feminizm denilen oluşumlardır. cinsiyet eşitliğini savunmayan bu oluşumunların, çıkış noktası kadının elinden alınan hakların geri verilmesi olan ve bu yolda hep cinsiyet eşitliği savunmuş olan feminist ideoloji ile ilgisi yoktur.
Gerçek anlamını düşüncesini bütün ayrıntılarıyla bilmediğim akımdır. Ancak ülkemdeki feministlerden ölesiye nefret ediyorum. Çoğu kadın erkek eşitliği diyerek şımarıkça bir edayla militanlık yapıyorlar. Büyük bir çoğunluğu sevgili bulamamış ve ben en iyisi feminist olayım demiş bir grup gerizekalı. Bu aptallar sürüsü bir üniversitede bir kızın söylemi üzerine hiçbir kanıtları olmadan bir çocuğu taciz suçlamasıyla suçlayarak bütün üniversite önünde rezil etti. Bir hocanın dersini gasp etti hocaya saldırdı. En sonunda bu suçlanan çocuk kendini bıçakladı.
''-izm'' ile biten her harekette olduğu gibi bu harekette tehlikelidir.

kadınlar istedikleri ve talep ettikleri hakları elbette almalıdırlar orasını tartışmıyorum bile. Ama bu arkadaşlar mutlak eşitlik diye bir şey savunuyorlar. Mutlak eşitlik adalet değildir.

Kadın erkek eşit olsun anlayışı yanlış. Kim üstündür kim değildir diye tartışmıyorum. bir üstünlük aramak bile yanlış iki cins arasında. Ama burada erkek cinsinden nefret edilme olayı var. Ellerinden gelse dünyada bulundan bütün erkekleri yok etmek isteyecek kafaya sahip kadınlar var.
Türkiyedeki şahbaz ve dikkafalı bazı feminazilerin korumaya çalıştıklarını öne sürdüğü halbuki alakası olmayan ideoloji. Almanyada 55 yaşında kadın çöpçülük yapıyor, postacı kadın, belediye işçisi kadın, aklınıza gelebilecek her türlü pis işi erkek de yapıyor kadın da.

Dikbaşlılığınızı isyankar ve kendinizi diğer cinsiyetten üstün gören kibirli tavrınızı feminizm gibi hayati bir kavramın arkasına saklayıpta kendinizi daha da alçaltmayı

Feminizme evet feminazilere hayır!
Kadın haklarını ve kadın erkek eşitliğini gözetmesi gereken ama zamanla erkek düşmanlığına dönüşen saçma oluşum.
http://www.people.com/art...innon-why-men-arent-funny
Tam anlamıyla Desteklemiyor olsam da arada içimizdeki feministi beslemeyi unutmayalım arkadaşlar.
ülkemizde yanlış algılanmakta feminizm.

feminizm eşit bir toplum için kadın haklarını savunmaktır. erkek düşmanlığı değil.
erkek iktidarını kıskanmaktır. eşitlik ise sosyalistlerin talebidir.
(bkz: virüs)
bazı kadınların erkek iktidarına göz dikmesidir. kadın egemen toplum talebidir.

eşitlik için (bkz: sosyalizm)
lezbiyen.
Feminizm Kadınların dildolar ile kendini mutlu etmesidir. "Mor salkımlı o sokakta ellerimi tut" şarkısı favori parçalarıdır.
Son dönem feminizm hareketi erkeği erkek olmaktan çıkarmış ve adeta bir totoş bir ılık bir sümsük yapmak suretiyle şebeğe çevirmiştir.
ben vermeden de dururum deyip am turşusu uzmanı olamktır.
Şudur.
görsel
Türkiyede temsil edilemeyen.

Zaten doğduğu topraklar buralar değil, burda yalnızca ezik egosunu tatmine çalışan yeri geldiğinde hemcinsinin en azılı düşmanı olan erkek yandaşlarınca temsil ediliyor.

Asarım keserim hohoytla olmuyor meydanlarda görelim sizi kızlar.
Bayilirim. Mesela uzerine duz bisey giymisken altina desenli bi etek giyerseniz feministsiniz.
Çoğu kişi tarafından "erkek düşmanlığı" olarak bilinse de asıl amacı sosyal, ekonomik vs. alanlarında erkekler ile kadınların eşit olmasını sağlamaktır.
deyyus dediği adam merdivenleri kullanabilse zaten o da bu zahmete girmezdi aq. cehaletle vajinismusun karışımı bir akım.
Türkiye'de olmayan bir akım. Türkiye'de olan şey, patlak kızların kendini hoş gösterme çabası.
(bkz: #33970923)