1. 975.
  Ataerkil düzende nasıl oluyorsa! aslında tüm sistemi yöneten, daha doğrusu yönetirken yönetiliyor hissiyatı veren içi boş bir inanış.
  1 -1 ... kendinden utanan adam
 2. 974.
  (bkz: beyaz pastel boya)
  -1 ... coffee shop
 3. 973.
  Kadınların erkeklerle eşit haklara sahip olmasını istemek makul bir davranış ancak bu talep için kadınlarla erkeklerin eşit olduğu argümanını öne sürdüklerinde feministlerle ayrışıyoruz. Elbette iki cinsiyetin de birbirlerine üstünlükleri var ancak erkek her halükarda bir kadından daha üstündür. Belki bir gün bunun nedenlerini ve feminist hareket hakkında -olumlu ya da olumsuz- nasıl bir tavır alınması gerektiğini detaylandırarak yazarım ama şimdilik tek söylemek istediğim kadınların ıslak rüyalarından uyanmaları gerektiğidir.

  Uyanın hanımlar. Ortalama bir erkek ortalama bir kadından çok daha üstündür. Bunu anlamanız için kapsamlı analizlere de ihtiyacınız yok. Dürüstçe kendi içinize bakın. Bir erkeğin hakimiyeti altına girmenin nasıl midenizi gıdıkladığını farkedeceksiniz.
  1 -3 ... ungoliant
 4. 972.
  Toplum uzun boylu insanları sürekli yok sayıyor. Yeter artık uzun boyluları ezdiğiniz! Kapı boyları, toplu taşıma araçlarının tavan boyları hep uzun boyluları yok sayarak yapıldıkları için eğilmek zorunda kalıyoruz. Okullarda bile hep arka sıralara oturttular bizi, amaç sadece uzun boyluları ezmek. Bu kısaboyerkil sistemi yok edeceğiz. Boyculuğu önlemek ve boy eşitliğini sağlamak için yapılacaklar.:

  1- Toplumun boy algısını tanımlayan yeni kavramlar işkembe-i kübra'dan bulunmalıdır (toplumsal boy, biyolojik boy vb.)
  2- Uzun boylu birisi herhangi bir olumsuz muameleye maruz kalırsa bunun sebebi mutlaka uzun boylu olmasıdır. Bu böyle kabul edilmek zorundadır, aksi bir ihtimal olamaz.
  3- Uzun boyluların maruz kaldığı olumsuzlukların sebebi kısaboyerkil sistemdir, kısa boyluların uzun boyluları ezdiğini inkar eden uzun boylu düşmanıdır.
  4-Uzun boylu birisinin beyanı esas sayılmalıdır. Herhangi bir kısa boylu tarafından haksızlığa maruz kaldığını iddia ediyorsa kesinlikle doğrudur.
  5- Bu maddelerden herhangi birini inkar eden uzun boylu düşmanıdır. Bu yüzden sosyal medyada linç edilmelidir.

  Tanım : Bir ideoloji.
  1 -1 ... istiklal mahkemesi yargici
 5. 971.
  mutsuz kadınlar derneğinden başka bir şey değildir. tüm o mutsuzluklarını erkekleri ezerek çıkarmaktadırlar.

  sadece özel günlerde değil normal zamanlarda da sevdiceğime süprizler yapan, tatlı sözlerle gönlünü hoş eden bir erkek olarak o kız ben istemediğim halde eve gelince tuvalet,banyo, mutfak her şeyi temizler üstüne yemek, onun üstüne kahve yapar. size göre bu tür şeyler kölelik ve kadını kullanmak gibi gelir ama size bir şey söyleyeyim, bu evliliğe giden ilişkide taraflar olarak sorumluluklarımızı bildiğimiz için mutluyuz.

  çatlayın lan amk küçük memeli mutsuzları, siz ağlarken, orkokloron olloh bolosono vorson diye şikayet ederken ben o kızı dünyanın en mutlu kadınına çevireceğim.
  1 -2 ... atetiyiyenadam
 6. 970.
  Fırsat eşitliği değil çıktı eşitliği isteyen meczup ideoloji. Partilerdeki, mesleklerdeki cinsiyet kotaları bunların eseridir. Halbuki bir işi hak eden alır, cinsiyet kotası sayesinde normalde girme hakkı olmayıp doldurulan kadınlar değil.

  Bunların iğrenç mantığına göre eril zihniyet kadınları baskılamakta, karar verici mekanizmaya ulaşmalarına engel olmaktadır. E o halde ülkedeki tek kadın siyasi aday niye ülkedeki kadınların tüm oylarını alıp onları "eril düzenden" kurtarmamaktadır hehehe.
  1 -3 ... txuxrxkxuxsxtxuxnxdxuxrx
 7. 969.
  Madem feminizm gömülüyor gelip 2 çift laf edelim.

  Şimdi siz Feminizmin ne olduğundan mı nasıl algılandığından mı bahsediyorsunuz? Feminizm, erkeklerin kamusal alanda özellikle ekonomik olarak haklar elde etmesiyle kadınların uyanmaya başlamasından doğmuş bir akımdır. Bir hak savaşıdır. Şimdi hak sahibi olan bir taraf var ve olmayan bir taraf var. E hak sahibi olmayan bir taraf tabi ki hakkını isteyecek. Siz buna ayrıcalık dersiniz, biz hak diyoruz. Aptal saptal düşüncelerinizi kadınların bu köklü özgürlük savaşına alet etmeyiniz.

  Senin feminizmi nasıl algıladığın, ne gördüğün ve düşündüğün bu akımın kuruluşu için savaşmış kadınları lekelemez. Feminizm bir eşitlik savaşıdır ve hep öyle olmuştur. Günümüzde bunu yanlış anlayan ve yorumlayan olabilir bu da bu akımın amacını ve ortaya çıkış nedenini değiştirmez. Kendi algılarınızı, gerçekmiş gibi yansıtmayın.
  3 -1 ... ben buraya icimi dokucem
 8. 968.
  insanın ne dediğine değil ne yaptığına bakacaksın öyle kitap makale şu yazıyormuşla bu tip işler yürümez. kimyasal bir formül mü bu ? pratikte görülen önemlidir. sözde komunizm de çok iyi pratikte öyle mi oluyor ?
  2 -3 ... ne alakasi var oglum
 9. 967.
  feminizm kadın erkek eşitliğinden ziyade kadınların daha rahat yaşaması ve toplumda ayrıcalıklar kazanması için ortaya çıkan akımdır. ben bu feministlerin kadın erkek eşitliğini savunuyoruz masallarına gülüyorum ve komik buluyorum. kadınları sadece parasal konularda desteklerler, kadın cinayetlerini güzelliğe göre gündem yaparlar. kadınların instagram gibi sitelerde kendilerini cinsel obje gibi paylaşmalarından rahatsızlık duymayıp tam tersine destekleyici tavırlar sergilerler.
  5 -4 ... ernesto doqukan guevara
 10. 966.
  Bu arada o Türkiye'deki feminizm anlayışı da Amerika'dan ve diğer batı ülkelerinden geldi. Hollywood'daki değişimleri, feministlerin davranışlarını vs. incelerseniz anlarsınız, orada da sağlıklı bir feminizm yok. En düzgün feminizm ilk çıktığı dönemlerdeki haliydi. Artık eşitlik için egaliterianism gibi ideolojileri uygun görüyorum. Çünkü feminizm günümüzde tam anlamıyla kadıncılık demek. Objektifliğini önemli ölçüde yitirmiş halde.
  ... greekgodpan