bugün

(bkz: semen)*
kadınların zekâ seviyesi hakkında önemli ipuçları veren, seks turizmini soyunarak protesto eden örgüt.

ah haklısınız, ben bu ironiyle ne yapılmaya çalıştığını anlayamayacak kadar gerzeğim sadece... yoksa kadınlar çok zekiler. özellikle femenci olanları. peta'yla ortak bir protesto yapmalılar. soyunarak protesto yapanları protesto ederlerse renkli dakikalar yaşanabilir.

not: kadınlara laf attı diye protesto edeceksiniz ama gerek yok, baştan kabulleniyorum, çok pis genelleme yaptım. elbet çıkar arada zeki kadın. hem bir erkek olarak benim de "zekiyim" diye bir iddiam yok, hehe. "kadın" ya da "kız" sözlük yazarlarımız kendilerine "bayan" ya da "zeki değil" dediğim için kızmasınlar.

genelledim çünkü ben.
yalanası hatun kişiler grubu.
tacizi protesto etmek için ve ülkelerinin başbakanlarının ülkesinin kadınlarını cinsel obje, meta haline getiren sözlerini protesto etmek için soyunan ukraynalı kadın grubu. tam oksimorondur: taciz için soyunmalı eylem.. ota boka soyunarak eylem yapar bu hatunlar. hepsi taştır..
kendilerine bir çift sözüm var:

memen görünüyor femen !

edit: olm ne eksilyon ya ? yalan mı ? al !
görsel

not: yalan mı derken "yalan mı söylüyoruz" demek istedim. yoksa hatunları getirip dillemenizi sağlamak gibi bi amaç yok ortada, yanlış olmasın.
ukrayna'nın bir seks ülkesi olduğu konusunda muazzam reklam yapan grup.

durup dururken aklımıza ukrayna düştü, günah değil mi?
Kendilerini sonuna kadar destekliyorum.
Abazan insanlara başka türlü seslerini duyuramayacaklarının farkındalar.
Tüm adaletsizlikler dursun, tüm güzel kadınlar soyunsun değilmi ama.
(bkz: çıplak feministler)
haklı bulduğum bir protesto'dur.

bunların hepsi kafayı yemiş efendim biz en iyisi bunların başına türk koyalım ama velayekin bir bir hepsi kızlığı tükenmeden, türk erkeğinde basına türk kızı koymak gerekir.

amuga koyam ulan fındık kadar memesi var saten hepsinin birde açmış gösteri yapıyor.

ne diyorum ben.
haklı mücadelelerinde sonuna kadar yanlarında olunması gereken kızlardır. feminizm en iyi rejim bence.
euro 2012 öncesi yaptıkları eylemler göstermiştir ki insanların namus bekçiliğini üstlenmiş ve uçkur derdine düşmüş gruptur. kimse de demiyor mu " be koduum, benim özgürlüğümün başladığı yerde seninki biter, haddini bil "

fuhuş yapılacaksa yapılır kardeşim. alan razı, satan razı ise sorun yok. sana giren çıkan ne?

bu arada bu lafların hepsi özgürlük kapsamında yazılıyor. bu hatunlara inat euro 2012'de ukrayna'ya gidesim geliyor. kendimi tutamıyorum.
Anası babası yok mu bunların? Yahu ! Dediğimiz durumalardan sadece birtanesi .
işin ilginç yanı, bizim türk basınından kimi kurumlar, "yazık bakın kadın haklarını savunuyorlar" deyip bu kadıncağızların çırılçıplak resimlerini koyuyorlar nete. amaçları kadın haklarına falan vurgu yapmak değil yoksa.
en sonunda kiev'deki hindistan büyükelçiliği önünde yarıçıplak eylem yapan gruptur. hava -5 derecedir, nerelere gitti aklım yine.
en asil duyguların insanları, protestocuları.

takip ve desteklerimizi esirgemiyoruz. euhueheuhhe.
bu yaz ülkemize geleceklerdir;

http://www.milliyet.com.t...m-turkiye-ye-geliyorlar/2

neler olabileceğini düşünüyorum da...
çevik kuvvet polisinin eylem gününü iple çektiği kadın aktivist grubu...
türkiye gelip türk erkeklerini prosteto edeceklermiş. son eylemleri olması muhtemel. biri şunları uyarsa iyi olur.

http://www.milliyet.com.t...am-turkiye-ye-geliyorlar/
(bkz: fremen)
an itibarı ile italyayı dağıtan grup

http://www.rtvmedya.net/c...da-haftasini-da%C4%9Fitti
eylemlerini zevkle izlediğimiz grup. bizim ülkede böyle bir oluşum olsa nerde çirkin hatun var, hepsi katılırdı. oysa bunlar öyle mi azizim, hepsi bir ayrı güzel. belki de ondan eylemleri samimi geliyor ve ses getiriyor. bilemiyoruz tabi... hoş femen bize de karşı ama sağlık olsun, yavşak dostum olacağına delüganlı femen düşmanım olsun. olsun be güzelim olsun.
kadınlara karşı şiddeti en fazla protesto eden, kadın haklarının dünyadaki en büyük savunucusu şüphesiz femen grubudur. grup üyeleri seslerini duyurabilmek için üstsüz olarak dünyanın çeşitli yerlerinde gösteriler düzenlemiş ve gösterilerine devam etmektedirler. onların üstsüz protestoları kimileri tarafından eleştirilse de davalarındaki kararlılıkları takdir edilmeye değerdir.
bir kere daha dünya ülkelerine rezil olduk.. kadına asit dökülen ülkeleri protesto ettiklerini kaç kişiye anlattınız, ey vurdum duymaz medya?

bir kere daha utandım ülkemin geldiği konumdan. olay yeri medyası meme fotoğrafı derdinde, haberler namus, polislerin derdini henüz ben de anlamadım.

"h2so4 formula of fear" hangi kanal, türk halkına bunun yazdığı pankartın çevirisini yaptı?

"sülfürik asit korkunun formülü" yani başı açık olan kadınlara atılan asitler var ya hani, o şeriat savunması yaptığınız yobaz ülkelerde, heh işte bu kızlar bunun için geldi, türkiye'nin gidişatını görüp protesto etmeye geldi ve amacına ulaştı, bizi dünyaya çok güzel tanıttı.

aferin size; muhafazakar olduğunu sanıp yobazlığın dibine vuran cahil medya! aferin size; üzümün bağını sormak yerine bağcıyı dövenler! aferin size; düşünsel yozlaşmanın dibine vurmuş olan insanlar!

hiç kadına şiddeti falan protesto ediyormuş gibi artistlik yapmayın, ikinci yüzünüz göründü.

hepinizden utanıyorum.
türkiye'de ileri demokrasi'den nasiplerini alıp, tutuklanmış olan gruptur. *
olanca protest ruhumla desteğimi esirgemeyeceğim guruptur. rica etsinler her türlü desteği veririm gerek lojistik, gerek, ekipman.

şaka bi yana atıp tutanlara kapak olmuştur sabahtan beri bütün haberler ve sözlükler kendilerinden bahsetmektedir. eğer ses getirmediler ise, belli şeylere dikkat çekmedilerse ne yaptılar bunlar şimdi?