Şu an 99 bin ft e gelmiş durumda 120 bin ft e kadar çıkıp ordan atlıycak lan oğlum ne kadar heycanlıdır kim bilir*

Edit: Adam atladı ya la bi 30-40 saniye mala bağladı pis heycan yaptım ama sonuçta rekor mekor bırakmadı vay aq
joe kittinger'a ait olan ve 1960'da gerçekleşen rekoru kırmak için yapmaktadır. bu arada bu rekor kırma projesinde joe kittinger'da çalışmaktadır.
hali hazırda joe kittinger'ın atladığı yüksekliği geçmiş kişidir.
atlayışa çok az kalmıştır.
Eğer paraşütü açılmazsa krater etkisi yapabilir. Uh beybi!
tahminen, atilla taş'ın başına düşecektir.
Sergio Ramos'un kullandığı penaltı sonrasında topu aramak için uzaya çıkmış adam. Gelirken Sabri'nin açtığı ortaları da getirmesini rica ettik.
--spoiler--
oğlum felix kaldırdım bekliyorum ha iyi ayarla tam başına in
--spoiler--
düşeceği yer 3. kattan atlayıp intihar eden hayat kadını ile aynı yerdir. abartmaya gerek yok!
hayatlarında bir baltaya sap olmayı bırakın hayal bile kuramayan eblehlerin hakkında espri yaptığı kişi.

eblehlerin ebleh olduklarının söylenmesi zorlarına gitmiş.
son 2,5 kaldı beyler.
çok saçma iş yapmış bir insandır çünkü gidip eğer bi bakkaldan 75 lik rakı alsa kendini mars neptün uranüs gibi gezegenlere ışınlayabileceği halde,salaklık edip oraya kadar başkalarını yormuştur...
son 2500 metresi kalmış adam. inşallah ölmez lan.
2 saatte tırmandı kaç dakikada düşer acaba diye düşündüren adam.
mahalledeki herkesin çay suyunu koyup beklediği adamdır. sonuçta tanrı misafiridir.
son 1.000 heycanlı bekleyiş sürüyor youtube tıklanma rekoruda kırmış olabilirmi diye düşünüyorum.
atladıktan sonra nereye düşeceği hakkında bir bilgim olmayan adam. daha önce söylendi de biz mi görmedik duymadık acaba?

edit : trabzona tren bileti uyardı, meksika çölüne düşecekmiş.
atlayışına 1 km kalmıştır. skytürk veriyor.
uçalım ! gidelim ! ebemizin amını görelim diye bağırıp atlayacak olan adam. bir çatıya düşse de ebesini tersten görse.
(bkz: havada durdum şahitlerim var)
köprüden biri atlarken arabasını sağa çekip çekirdek çitleyerek adamı izleyen toplumun gereksiz bir atlayış için bu kadar çok heyecan duyması çok şaşırtıcı değil esasında.atlayınca ne olcak yani dünya'ya barış mı gelcek açlık mı bitcek, redbull reklamın dibine koydu gerisi tırt olan eylem.
felix atlamazsan harbi topsun lan 37.000 oldu
Atlamayı unutan adamdır. 37 bini geçti...
5 buçuk milyondan fazla insanın youtube'dan canlı izlediği adam. *

edit: 6.3 oldu ama adam hala tırmanıyor.
38000'e kadar yolu var diye düşünen adamdır. atlasana arkadaş bu kadar insan kahvede merakla bekliyoruz.