bugün

stratosfer'den (atmosfer bile değil) atlayarak uzay bilimi konusunda bi' anda aydınlanmış ve bizi de; "nasa boşa uğraşıyor, mars'a gitmek imkansız." diyerek aydınlatmaya çalışmış sporcu.

başlarda ilgimi çekmedi değil ama şu talihsiz açıklamadan sonra pek de elzem olmadığı kanısına vardırdı.

alaka kurabilen beri gelsin.
iyi atlar allah için. ama bir burak yılmaz değil en nihayetinde.
bir haftalığına dünya gündeminin en tepesine oturan kişi. şimdilerde unutuldu tabi, bence tekrar bi atlasın gelsin*
2012 yılında uzaydan dünyaya atlayan adam.
Hakkında daha önce hiç verilmemiş bir dipnotu vermek istiyorum:

Tayt ile atlamıştır efenim evet. Felix bey, uzaydan atlarken tayt giymiş. Nedense hiç bir basın organı veya sosyal medya insanı bunu belirtmemiş. Taa gittim nasa'nın internet sitesinden öğrendim bu gereksiz bilgiyi.
allahın siktir ettiği yerden dünyaya atlayan adam.
hakkında bu kadar entry girilince yine atladı sandığım. neyse ki o kadar da entry girilmemiş.
Cahillerin "ne var buna yea" diyerek bok attığı yüce insan.
unutuldu gitti lan. adam uzaydan dünyaya atladı, 1-2 ay konuşuldu ve unutuldu, biz hala sabri sarıoğlu'nu falan konuşuyoruz.

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
(bkz: mediacat) ' in düzenleyeceği brandweek istanbul kapsamında 14 kasımda türkiye'ye gelecek kendisi.
39.000 metre'den dünya'ya atlayarak bir ritüeli gerçekleştirmiş olan cia ajanı.
Adam uzaydan atladı. Nasıl bir adrenalin, nasıl bir keyiftir acaba.

(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
(bkz: onun da sana selamı var).
rekoru 41425 metre ile alan eustace tarafından kırılan isim.
Kendisini platformdan bırakınca hızla düşmeye başlayan insan. Peki platform neden düşmüyor? Çünkü epeyce yukarıda bir balona bağlı.
stratosferden atlayan adamdır kendisi. bu adama meydan okuyan ve rekorunu kırmayı hedefleyen emekli bordo bereli bir dayı vardı. sahi noldu ona ?
bir maceracı.

ulan şu adam uzaydan dünyaya atladı da 4 yılda unuttunuz herifi. hani kim hatırlıyor adını? kim övüyor onu?