bugün

görsel
Bu ismi bu yüzü unutmayın. Hayatının geri kalanını acı çekerek geçirmeni, ölmek için yalvaracağın günler yaşamanı diliyorum.
inşallah çok yakında 3. Sayfalarda görürüz
Kanıbozuk it.
Ulan ne şişlenir bu beee.
Boşuna nefret yarıştırmayın, Kimse çocuğu kadar nefret etmeyecek ondan.
işim kötüsü bu şerefsiz cezaevinde “namusumu temizledim” diye el üstünde tutulacak.
idam edilmemesini dilediğim orospu çocuğu. sadece bu değil, cinayet, tecavüz vs. olayları ile toplumun vicdanını yaralayan bütün katil zanlılarına idam cezasının ödül olacağına inanıyorum.

ölmeyi her şeyden daha çok istesin ama ölmesin!
Tipsizlikten bile müebbeti var zaten. .
insan tipi var mı şunda?
Cezaevinde bir intihar haberi ile hayatının son bulacağına inandığım et ve kemik yığınıdır.

HıZlıca mahkemesi görülecek, karar okunacak cezaevine müebbet için girecek. Akabinde bir kaç ay geçmeden çarşafla kendini asacak.

Hep öyle olmuştur, gene olacaktır.
hergün farklı yollarla işkence yapılıp öldürülmemesi gereken bir şerefsizin evladı. umarım ömrü boyunca sürekli acı çeker hergün biryerlerini keserler. daha çok acı çeker ama ölmez . sürekli işkenceye devam.
özelikle kamuoyu baskısı arttırılarak topluma kabul edilmemesini, çıkınca bile toplumda yer edinememesini istediğim katil. insan yerine koyanı siksinler seni.
Kızgın şişle bir tarafının oyulması lazım. (Bu ve bunun gibilerin )
Gelmiş geçmiş en büyük orospu çocuklarından biridir.

Şerefsiz köpek. Geberme ulan, her dakika canın yansın geberme it.

Az önce istemediğim halde Emine bulut’un fotoğrafını gördüm öldükten sonraki. Ne kadar derin kesmiş kansız köpek. Bu nasıl caniliktir?!

Kurbanlık hayvanlara bakamıyoruz biz. içimiz gidiyor şerefsiz.

Sözde babasın, kocasın. Hayvan!

Bırak erkekliği, insan değilsin insan!
Hapiste kendisinin hakkından gelecek birkaç yiğit yurttaşımız elbette vardır. Sabırla bekleyelim.
(bkz: fedai varan)
Kırıkkale Hacılar F tipi Cezainfaz kurumu'ndan alınarak Bolu F tipi ceza infaz kurumu'na nakledilmiştir. hadi bakalım.

edit: yahu hemen parti muhabbeti sokmazsanız olmaz. ister ak partili olsun ister chp ister hdp ne alakası var.