bugün

Malum olay sonrası istifasını sunmuş dolayısıyla tazminatsız görevi bırakmaya niyetlenmiş ama olmaz hocam cevabıyla geri çevrilmiş üç gün sonra da işten kovulmuş kişidir.

Bu adam şimdi sözleşmesi gereği alması gereken kanuni parayı alıyor, hiç kusura bakmayın yrtim muhabbeti yapmayın para terimin hakkı. işveren kafasına göre iş yapıyorsa bedelini öder. Paranın hesabını terimden değil feserasyondan soracaksınız sorabilirseniz.

Laf edenlerin tazminatsız kovulması dileğiyle...
Önce; ‘’Tamam, kavga ettik. Bulunduğumuz statüye yakışmadı. Ben ayrılayım, istifa edeyim ve alacaklarımdan feragat edeyim’’ demiştir.

Bu toplantının ardından tff kendisine; ‘’hayır hocam, görevine devam edeceksin’’ demiştir.

3 gün içinde ne olmuşsa, gerek sosyal medyada gerek siyasiler boyutunda olay ele alınmış ve kendisinin görevden alınması gerektiği konuşulmuştur. Bu süreç başlamadan önce kendisine teminatlar verilmiş ve imzalar atılmıştır.

3 gün sonunda kovulması gündeme gelmiştir. Kovulmuştur. Teminatlar hiçe sayılmış, kendi ayrılmak istediğinde uygun bulunmamış ve görevinin başına geri dönmüştür.

Kısacası normal seyri kabul etmeyen tff cezasını ödemektedir. Mahkeme buna karar vermiştir.

Bilal’e anlatır gibi anlatalım, buna göre yorumlanmasını sağlayalım.
allah başımızdan ayırmasın. aldığı tüm paralar kuruşuna kadar kadar helal olsun hocama. (bkz: tamam)
o parayı nasıl yiyecek denilendir.
heykelini yapsak malum yerlerine yapmaya beton yetmez be hocam..
hakkında im para tor diye yazanlar var. bunu yazanlar yarın öbür gün çalıştığı şirketten kovulunca tazminat almayı reddecekler mi merak konusu.
Turkiyedeki malların tapması bakımından futbolun süleyman demirelidir.
Teleset mobilyacılık’tan küsküyü yiyenlerin soluk aldığı başlık. Haha
bazen akılalmaz hareketleri olan kişi.ulan bu ülkede iktidar zenginlerin vergi borçlarını siler kimsenin sesi çıkmaz adam hakkı olan parayı ister vatan haini konumuna getirilmeye çalışılır.
DiYE YAZILIR, iMPARATOR DiYE OKUNUR.
(bkz: parator).
https://twitter.com/hakme...status/995365560451026949
Otomatik düzeltme;

(bkz: kupatör)
Hep kaliteli futbolcularla çalıştığı için başarılı olan adam fb kadro su onda olsa oda bir halt edemezdi.niye milli takım da başarısı yok.
Milli takım en parlak dönemini kendisinin kurmuş olduğu kadro ile yaşamıştır.

Bilgilendirme, hahahaha.
Milli takımın dünya 3. Lüğü tamamen tesadüf dür hiç Avrupa takımı ile oynamadan yarı final oynamak bir halt değildir.
Bjk şampiyon lar liginde olmasa kesin şampiyon du Gs nin şansı o idi.
lsdjs cnw s l sjdfcnpwıjc fwfıje fncej ejıpf n3pjıf 3pqıhjnf pq3 fjıer fjreqnnv sğpvınps vnwv0 sğpvsı..
yeni türkiye tipi futbol insanı.. özellikle futbol diyorum eğer kaliteli bir kişilik olsaydı başka bir cümle kurup kendisini spor adamı diye nitelerdim..

şunu da unutmamam lazım, kişilikli bir insan dahi olsa bir spor adamı olmasını gerektirecek hiç bir sportif vasfı da barındırmamaktadır ayrıca..
34 yaşındayım ve aklım erdiginden beri gakatasarayliyim. Son bir macimiz kaldi.

Imparator mac sonu aciklamalar yapıyor. Hastayım, bayramim. Ama hepsini bir kenara birakin.

Cocuk istismariyla ilgili cok önemli şeyler söyledi. Arada kaynamasin. Ne benim ne fenerli arkadasimin şampiyonluğu bu kadar önemli değil. Konusulmali, nefes aldirilmamali, kurumlar aksiyon almalı. Bu is her yerde, her yasta var.
1996 sezonu sonunda;

Fenerbahçe 13
Beşiktaş 11
Galatasaray 10

Şampiyonluk ile listede yer alıyordu.

Bu adamdan sonra galatasaray 21 fenerbahçe 19 Beşiktaş 15 oldu. Sırf bu 11 şampiyonluğun 7 si bu adam döneminde oldu.

Adam tek başına galatasaray ı türkiye nin en büyük futbol takımı yaptı. Egosunu, para gözlülüğünü, kabadayılığını bende sevmiyorum lakin bu adam hakikaten büyük bir futbol adamı.
ah be hocam heykelini yapmaya kalksak tasaklarina beton yetmez.
https://twitter.com/linog...status/996870209205080064
1978'de attığı bir penaltı golü:

görsel
inaniyoruz,güveniyoruz hocam.allah yardımcın olsun.dualarımız seninle.akşam şampiyonluk kupasını kaldırman dileğiyle ellerinden öpüyorum

görsel
güncel Önemli Başlıklar