bugün

come to galatasaray sinyor terim.
giderken 1 yıllık maaşını almış tazminat olarak. yani 3,5 milyon euro.

galatasaray da riva'dan gelenin paranın yarısını verecek kendisine.
alaçatı'nın turizm elçisi olmuştur artık.
Amına kodumun mafyası.
sonunda bu sahte kabadayından kurtulduk! türk futbolu yavaş yavaş yükseliyor.

darısı tüpçü ve adamlarının başına.
eğer galatasaray a gelirse iki taraf içinde söylemek istediğim şey şu.

görsel
galatasarayı bırakıp gitti ve hala birileri fatih terim gelsin diyor.

gelmesin, mümkünse bir daha kapısından geçmesin galatasaray'ın.

yıllarca bu adam yüzünden sistem oturtamadık bu takıma.
inşallah Galatasarayin başına getirmezler. ülkenin her yeri mahalle kabadayısı kaynıyor. bu adamın milli takımla GS arasında mekik dokumasina dayanamıyorum artık. gitsin bir ekip kursun. çek senet mafyaligi yapsın. bizim Şenol Güneş gibi eğitimli, medeni ve eğitici bir hocaya ihtiyacimiZ var. ha illa motivasyon isteyen varsa mehter dinlesin.
parator´a görev bıraktırma aksiyonu sonunda bıraktırtılmış bir kimse. parator, kendisini dayı olarak lanse etme yolunda olduğu için, mafyavari dükkan basma işlemleri yapmaya başladığından hedef tahtasına oturtulmuştu.
türk futbolunun baş belası.
Webaslan.com da yapılan ankette yüzde 80 üzeri Galatasaray a gelsin mi sorusuna evet cevabı vermişti. Ben bir hevesle buna da herkes hayır demiştir amk diye abanmıştım ama bu kadar kaypaklık omurgasızlık da şaşırttı beni.

Heyt, höyt, hadi koyuyoruz beyler taktiği 90'ların sonunda işe yarıyordu 2000'lerin hemen başında etkisi söndü. Geçin amk artık bu bilgisiz ibnenin imparatorluk ayaklarını. Çakma imparator gansterliğe soyundu götünün ağarmış kılına bakmadan onu da beceremedi dayak yedi.

Bu rezil adama türkiye nin imajını zedeldiği için tazminat davası açması lazım aslında federasyonun. Bunun gibiler azalarak biter inşallah.
parasını kuruşu kuruşuna almadan da gitmez.

hani nerede milli takım yönetme şerefi!

galatasaray'a gelmesin, lütfen gelmesin.

fatih terim gitmeden önce biz çatır çutur maç alamıyorduk, hatırlasın bu taraftar bunu. galatasaray büyük bir çöküşün içindeydi ve işler kötüye gittiği için hemen bırakıp gitti, çünkü kendisi de imparator olmadığının farkında.

gelmesin abi, gelsin diyen galatasaray'ın kafadan 5 yılını daha zarara sokar.

bu takım 17 yıldır bir taktik oturtamadıysa o da bu adam yüzündendir.

bu adama verilen paralarla altyapı geliştirilse şuan galatasaray müthiş oyuncular yetiştirmişti.
Imparator olarak anılan fakat o vasıflara sahip olmayan maganda.
inşallah galatasaray'a gelir de nasıl balon olduğu ortaya çıkar. imparator falan değil bu adam arkadaş. Düzgün bir başarısı yok. Artık kime güveniyorsa da herkese gider yapıyor falan.
Galatasaray'da da başarılı olamaz bu adam. Kimse büyütmesin bu adamı.
Milli takımdan ayrıldıktan saatler sonra galatasaray ile anlaştığı söylenen teknik direktör.. Özel hayatı vs geçtim bu tür transferler böyle büyük hocalara yakışmıyor.
artık topluma mal olmuşsun. daha yaşarken ismin stadlara, caddelere verilmiş. öyle yada böyle çeşitli zaferler kazanmış, birçok kişiye ümit olmuş yol göstermişsin. sen nasıl mafyacılık oynarsın. şimdi vatandaş da mı yapsın senin yaptığın bu hareketleri. ezerler efendim.
tv de yuvaya dönüyor şeklinde alt yazı geçiyor şu an.

O yuva galatasaray değil bodrumda ki yazlığıdır umarım.
haketmediği saygıyı görenler listesinin number one'ı. karakter yoksunu.
milli takım oyuncusuna maç sırasın da ana bacı küfür edip kameralara yakalanan çakma adidas.
türkiye tarihinin en büyük 3-4 handikabından biri.
kendisinin götünü yalayan bazı gs taraftarına soruyorum;
bu adam sağlam bir kadro ve büyük bir bütçesi olmayan bir galatasaray'ın başına ne zaman geçmiştir? -hiç bir zaman!
drogba'lı, sneijder'li, popescu'lu jardel'li takımları şampiyon yapmış, çokta sikime.
*Fatih Terim'i sevenler de varmış.
*Galatasaray'a büyük geçmiş olsun, kötü gidişe devam.
*Bu büyük balonu sevenlere diyorum, bu adam Türkiye'de başarılı(!) bir teknik adam olduktan sonra Avrupa'da da teknik direktörlük yaptı ama bir halt edemedi.
*Bu şahsın saçma sapan hareketlerinin taklitlerini görünce bile tiksiniyorum.
Sana değer verdiğim günlere yazıklar olsun denilecek kişilerden.
Şahsen ben diyorum. O para da haram, ucuz kahraman. haketmediğin o parayı nasıl yiyeceksin?
bir kebapçı nelere kadir dediğim kişii..
kebapçiiiii celaaaaaaall.
Terim Galatasarayla anlaşmış deniyor ahahahaha herif klübe resmen fuckbuddy muamelesi yapıyor canı çekince sikiyor işi bitince gidiyor.
Koca padişah bile 3. kez tahta geçmemiş; bu kim ola ki geçiyor?!
galatasaray ile anlaşacak olan son bıyık ve mekan bükücü kişidir. ligin ayalarını geriye doğru alıyorlar sanki bizde aykut kocaman döndü bu da galatasaraya gider zaten mevcut olanı kovmaya yer arıyor yönetim. bu işten en karlı gene şenol hoca çıkacak gibi. bizim kadromuz bayağı iyi galatasarayın kadrosu da iyi ama başlarındaki adamlar soru işareti olacak dönerse tabi..
görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar