milliyetçilik, vatan aşkı edebiyatıyla paraları cukkalayan kişi.

kendisi bu tezle çok itham edildi, çok eleştirildi. bir galatasaraylı olarak inanmak istemedim fakat şimdi görüyorum ki insanlar haklı.

duygusal bakmaya gerek yok. bu şahıs ay yıldızla pazarlık olmaz edebiyatıyla milyon euroları iç etti.

istifa etmek istedim kabul etmediler, 10 gün sonra kovuldum tazminat benim hakkıma getiriyor işi.

profesyonel manada bakınca doğru lakin söz konusu milli takım. kendisi milli konularda asla profesyonel olamayacağını beyan etmiş birisi. ama iş 3.5 milyon euro olunca profesyonelliği tutmuş tabi.

bütün rezilliğin arkasında ise yıldırım demirören olduğu aşikar.

ama unutma ki sana o tazminatı demirören cebinden ödemeyecek hoca. içine siniyorsa tadını çıkar.
galatasaray'ın olası yeni teknik direktörü. aha yazıyorum buraya.

riva'nın paraları bunlara akacak.
son açıklamasında kısaca demiştir,

'ben 10 gün önce bırakıyordum yalvar yakar vazgeçirdiler tayyip'ten habersiz bir işe kalkışmayalım korkusuyla ama sonra tayyip haber yollayınca işime son verdiler'

bir de utanmadan insanların önüne at hocayı 'bakın hem istifa etti hem tazminat istiyor' diye. yavşaklar ya.

bu salaklığı savunan yarın çalıştığı iş yerinden kovulunca tazminat falan talep etmesin o zaman amk.
i-m-p-a-r-a-t-o-r !

tinerciler baksın biraz adam görsün..
görsel
bu bitmeyen kinin, nefretin nedeni belli.

çok kuş siktin senelerce hoca. o sızı hiç dinmeyecek biliyorsun değil mi? sana karşı öfkeleri hiç bitmeyecek.

https://twitter.com/soare...status/846017360536440832

amcığın teki gelmiş 'türk futboluna ne kattı bu adam?' diye sormuş. babalarınızın başaramadığı ne varsa başardı bu adam.

ve ne yaparsanız yapın unutulmayacak. unutturmayacağız.
her zaman ki gibi bir anda çıkarıp bir anda batırıyoruz.
ona yapılabilecek en doğru yakıştırma;

(bkz: sahte kabadayı)
sikilen kuşlar adamı eksiye boğmuş güldüm. biraz realist olun lan. adam yapacağını yapmış işte koyup geçmiş hala ne bu kuyruk acısı. futbol konusunda eski kafalı günümüzde kuramları çok iş yapmıyor ama geçmişte iyi yapti ah bir de kendini geliştirebilse.
yeniden milli takıma çağrılana kadar..
ulan 4857 sayılı iş kanununda bile tazminat şartları belirlenmiştir. gerçi bu arkadaş hangi kanuna tabi orası muallakta.

halkın cebinden çıkıyor nasıl olsa, ödeyin gitsin..!
https://scontent-frx5-1.x...ec9bed12d&oe=59FFDB93
--hakkım varsa haram olsun--
3.500.000.00 euro
--hakkım varsa haram olsun--
Bi rahat dur elin kolun ayri duruyo lafini canli canli yasatan sahistir . Sahsi kendine âyan olmakla beraber disaridan bababcan bir durusu vardir.
Ulan ülkede sanki sadece 2 adam var. Şenol gidiyor bu geliyor bu gidiyor şenol geliyor. Terim zaten bir milli takım bir cimbom sayısını ben unuttum. Bunların babasının malı mı bu mevkiler ?
sen yıprandın hocam denip, 3,5 milyon euro tazminat verilecek olan teknik direktör. yıpranmak ne güzel şeymiş. tazminat elbette hukuki hak. ama burada; karşılıklı olarak anlaşarak ayrılmak olduğu deniyor. iki taraf zarara uğramayacaksa , neden tazminatki o zaman.
ne tazminatmış amk bilmeyen çaldı, uyuşturucu sattı da öyle kazandı zanneder dert etmeyen yavşak kalmadı.

günlerdir aynı konu sıkılmadı pezevenkler.

herkes terim'e saydırıyor ama o sözleşmeyi yapanlara gıkını çıkartamıyor. silah zoruyla mı imzalatmış tüpçü ve tayfasına hoca o sözleşmeyi?

yarın 'çok ağladınız alın götünüze sokun parayı' dese buna da eleştirirler.

dert tazminat, maaş falan değil çünkü dert terim'in kendisi.
" böyle adanalı olmaz " dedirtendir.
Namı değer Godfather olur kendisi ahlaksız teklif yapmayın icabet ediyor hemen aman deyim.
bu tazminat muhabbeti tam olarak ulke profilini gosteriyo, faydaciligin boyutunu yuzsuzluge, arsizliga vurmus bi guruh. gs da ic savas cikardiklarinda; gs ulke futbolunu tam anlamiyla domine edip yukari cikarirken( bjk gibi kotunun iyisi degil) hoca bizden koparildi. simdi tazminat diyen yuzsuzler icten ice nasil sevinmislerdi. kisaca madem helal etmiyosun amk comari, onu en basta sozlesme imzalanirken tepki gosterdiginde soyleyecektin. cidden karakter yoksunusunuz bu taraftarlik degil.
yazık la kimin çocuğuysa dediğim futbol adamı.
şaka şaka. asıl bize yazık anasını satayım. gidip kebapçı dövüyor, üzerine 4 milyon euroya yakın tazminat alarak kovuluyor.
rabbim bize de öyle iş versin.
ajanstaki sinir olduğum adamı dövsem ofisteki çantamı almama izin vermeden postalarlar heralde.
alacağı aylık işsizlik maaşı, asgari ücretin 852 katıdır.

Her ay 1 trilyon 193 bin TL...

http://www.posta.com.tr/f...193-bin-tl-haberi-1320532
Dursun özbek varken gsnin başına geçmeyecektir. Hele ki terim olmasın diye apar topar luceye koşmuşken dursun.
galatasaraya gelmeyecektir. sen romanyaya bilmem kaç kere uç lucescu ile görüş, o milli takımı tercih edince ibre fatih terime dönsün. fatih terim 2.seçenek olmayı kabul etmez, galatasaraya gelmez. bu sezon harcanan paralar tudorun beceriksizliği yüzünden çöpe gidecek gibi duruyor.

(bkz: #37371877)
an itibariyle fatih terim'in gelmesini tt yapan galatasaray taraftarları var.

birde dursun özbek'le dalga geçerler *

parator riva parası yemek için dönecek gibi *
(bkz: sen gelme ulan ayı)